İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Alternatif Bank Güvenlik Alımı 2019

A Bank

Alternatif Bank Güvenlik Alımı yapacak!

Alternatif Bank iş başvurusu yaparak sizde Alternatif Bank’ın gücünden güç alabilirsiniz. Alternatif Bank Güvenlik Alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Alternatif Bank eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Alternatif Bank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:
ABank, eğitim ve gelişim faaliyetlerini “Gelişime Dair Her şey” konseptiyle 3 Temmuz 2013 itibariyle ABank Gelişim Merkezi çatısı altında yürütmeye başladı.

“Çalışanlarının gelişimini en üst seviyede destekleyen yenilikçi ve çözüm odaklı gelişim merkezi olmak” vizyonunu benimseyen ABank Gelişim Merkezi, klasik eğitim yaklaşımından farklı olarak dünyadaki trendlere uygun yenilikçi gelişim çözümleri sunuyor.

Bankanın hedefleri, stratejileri ve çalışma prensipleri ile eğitim ve gelişim faaliyetleri arasında paralellik sağlamak, çalışanların gelişimine yatırım yaparak müşterilerinin tercih ettiği ilk banka olma vizyonunu desteklemek, değerlerimizi ve liderlik yetkinliklerini güçlendirmek ABank Gelişim Merkezi’nin ana hedefleri arasında yer alıyor.

ABank çalışanlarının, bölümlere özel gelişim programlarından gelişim uygulamalarına, uzaktan eğitimlerden üniversite iş birliği ile hazırlanan özel programlara kadar uzanan tüm eğitim ihtiyaçlarını tek çatı altında birleştiren ABank Gelişim Merkezi’nde, toplam çalışan sayısının yüzde 10’una aynı anda eğitim hizmeti verilebiliyor.

ABank Gelişim Merkezi’nin düzenlediği eğitim ve gelişim faaliyetleri:

Oryantasyon Programı
Bankaya yeni başlayan tecrübeli ya da tecrübesiz çalışanlar göreve göre düzenlenmiş oryantasyon programı’na alınmaktadır.
Üniversite İş birlikleri
Önde gelen üniversitelerle iş birliği yapılarak çeşitli sertifika programları ve özel programlar düzenlenmektedir.
Bankacılık Eğitimleri
Çalışanlarımızın teknik bilgilerini artırmaya yönelik Bankacılık eğitimler ile uzmanlık konularında gelişimler sağlanmaktadır.
Kişisel Gelişim Eğitimleri
Stres ile başa çıkma, etkin zaman yönetimi, kişisel marka yönetimi gibi konularda yetkinlikleri geliştirmeyi hedefleyen özel eğitimler tasarlanmaktadır.
Liderlik ve Yetenek Programları
Yöneticiler ve yetenekli çalışanlara özel tasarlanmış vizyoner eğitimler gerçekleştirilmektedir.
Uzaktan Eğitimler
Yeni çıkan ürünlere yönelik ve her zaman ulaşılabilecek ana konulardaki eğitimler uzaktan eğitim ile verilebilmektedir.

8 Yorum

 1. Tufan Kekse 24 Eylül 2013

  1978 dogumluyum silahli guvenlik kimligim var e sinifi ehliyetim src 2 src4 belgem var lisansli kareteciyim ilk yardim kimlik kartim kpss dende 64 puan aldim sizinle calismak isterim

 2. huseyın 30 Ekim 2013

  1981 doguluyum aslen afyonluyum sılahlı sertıfıka vardır e ehlıyetımde var

 3. esra serin 25 Şubat 2014

  slm ben ankarada ikamet etmekteyim 30 yaşındayım lise mezunuyum silahlı özel güvenlik sertifkam var bilgisayar sertifkam var sizinle çalışmak istiyorum 0537 987 58 63

 4. talha 13 Nisan 2014

  1991 doğumluyum yozgatta oturuyorum lise mezunuyum silahlı özel güvenlik sertifikam var sizinle çalışmak istiyorum

 5. abdulkadir 20 Nisan 2014

  slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 6. Halil Basaran 1 Mayıs 2014

  Halil Basaran 12.02.1989 dogumluyum. Lise mezunuyum. Silahli ozel guvenlik sertifikam var ve gorevimi BURULAS ta icra etmekteyim. 2007-2014 yillara arasinda is amacli Danimarkada ikamet ettim. Orta derecede Danimarkacam var ve bilgisayar programlarini kullanabilirim. B sinifi ehliyetim mevcut. Hicbir saglik sorunum olmayip bos zamanlarimda fitness ve balikcilikla ugrasirim. Insanlarla kolay iletisim kurarim. Isimin onemi ve sorumluluklarinin farkindayim. Bunyenizde Bursanin heryerinde gorev yapabilirim.
  Iletisim-
  Yenimahalle Hizirreis Sokak Taslica 12 Apt-D16 Bursa/Kestel
  0534 297 65 68

 7. erkan koca 24 Mayıs 2014

  1985 antalya dogumluyum sılahlı guvenlık sertıfıkasına sahıbım e sınıfı ehlıyetım var 2 cocuk babasıyım 1.78 boyu 85 kılo agırlıgındayım sızınle calısmaktan gurur duyarım 05468874405

 8. TAHİR UÇAR 8 Haziran 2014

  GAZİANTEPTE İKAMATGAH EDİYORUM 10 YILI AŞKIN GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR BU YILAR İÇERİSİNDE DÖRT YLDIZLI HOTELDE GÜVENLİK AMİRLİĞİ YAPTIM ASKERLİK KONUMUM GEREĞİ YAKIN KORUMALIK YAPTIM.SİZLERE FAYDALI OLACAĞIM KANATİNDEYİM.BOY:1.87 KİLO.93 TLF:05063099815

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir