Citibank Güvenlik Görevlisi Alımı 2022

Türkiye’deki faaliyetlerine 1975 yılında başlayan Citibank 6 kıtada 100’den fazla ülkede, 200 milyona yakın müşteriye hizmet veren köklü ve uluslararası finansal ağda söz sahibi olan bir bankadır. Bu doğrultuda Türkiye’de bulunan şubeleri için Citibank güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Citibank Güvenlik Görevlisi Alımı

citibank güvenlik görevlisi alımı

Citibank’ın finansal ağının gün geçtikçe büyümesi ve gelişmesi ülkemizde Citibank şubelerinde ihtiyaç duyulan eleman sayısının artmasını sağlamıştır. Citibank şubelerinin yayınladığı Citibank güvenlik görevlisi alımı ile ilgili ilanları inceleyebilir ve ilanlara başvuru yaparak Citibank bünyesinde çalışma şansını elde edebilirsiniz.

Güvenlik görevlisi ilanı için başvuracak kişilerde aranan özellik ve nitelikler, çalışma şartları, çalışanlara sunulan olanak, sosyal ve yan haklar ile ilgili detaylı bilgilere yayınlanan Citibank iş ilanında ulaşabilir ve bu iş ilanını inceleyerek iş için uygun bir aday olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

Aynı şekilde işin sizin için uygun olup olmadığını da buradaki çalışma şart ve koşullarından anlayabilirsiniz.

Eğer iş için uygun bir aday olduğunuzu ve çalışma koşullarının sizin için uygun olduğunu düşünüyorsanız iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İş başvurunuz incelendikten sonra iş için uygun bir aday olduğunuz düşünülürse görüşmeye çağırılırsınız. Görüşmenin de sizin lehinize sonuçlanması üzerine Citibank bünyesinde çalışmaya hak kazanabilirsiniz.

7 Comments

 1. merhabalar ben 1990 doğumluyum.1.75 boy kilo 69 daima bir güvenlik ve banka ile çalışması
  Saygılı ve insanlarla iletişimim genel iyi derecede
  Silahlı özel güvenlik kartına sahibim.istanbul da yasıyorum ve bünyenizde görev almak istyrum

 2. rhb ben uğur urman 1979 gaziantep doğumluyum 8 yıldan bu yana silahlı güvenlik sertifikam var.Citibank gibi prestıjli banka ile çalışmayı çok isterim boy-173 kilo 88 ayrıca E sürücü belgemde var.Tlf:0538-3622643

  Saygılarımla.

 3. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 4. mrb lar ben mersin POZCU da ikamet etmekteyim 05.18.1988 MALATYA doğanşehir doğumluyum.
  ÖGG belgemi aldığım da ilk çalışma yaptığım yer AKDENİZ OLİMPİYAT ları dır.ayrıca verimli çalışmam sayesinde teşekür belgesine sahibim.
  daha sonra aynı şirketin ihale alması sonucu ilk 8 kişide çağıralanlar arasındayım ve 8 aydan bu yana MERSİN ATAŞ HAM PETROl sahasında AKDENİZ GÜVENLİK adına çalışmaktayım.
  Kendimi yeterli bulduğuma inanıyorum ve nasıl verimli başlangıç yaptıysam devamında da öyle olmasını istiyorum ayrıca istenilen yere başvuru yapmaya hazırım.Bankanız adına çalışmak istiyorum.
  ARZ EDERİM

 5. SLM k.marasta yasamaktaym aöf ünvrst. okuyorum 3 yıldır bu meslekteyim istenilen bütün şartları tasımaktayım hertürlü sertifikam vardır.26 yas 180 boy bu meslek disiplin ve ciddiyet ister CİTİBANK AİLESİYLE ÇALISMAK İSTİYORM SAYGILAR.544 405 41 02

 6. slm hayırlı aksamlar sılahlı güvenlik kartım var sizin ortamınızda çalışmaktan grur duyarım 05435221151

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*