ICBC Turkey Staj Başvurusu 2021 (Lise ve Üniversite)

Yükseköğretim eğitimi alan ve bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen öğrencilerin bilinen, köklü ve başarılı bankalarda staj yapması daha sonra mezun olduktan sonra bu bankalarda ve diğer bankalarda iş bulmasını kolaylaştırmaktadır.

ICBC Turkey Staj Başvurusu

ICBC Turkey Staj Başvurusu

Bu nedenle staj yapmak istiyorsanız, dünyanın en büyük bankası olan ICBC gibi kurumsal ve yurt dışı bağlantıları güçlü olan bir bankada staj yapmayı düşünebilirsiniz. Bankanın yılın belirli dönemlerinde öğrencilerin sömestr ya da yaz tatillerini değerlendirmeleri için açtığı staj başvuru tarihlerini takip edebilir ve bu tarihler arasında başvuru yapabilirsiniz.

Banka staj başvurunuzu inceledikten sonra staj için uygun bir aday olduğunuza kanaat getirirse, staj için başvurduğunuz şube ya da genel müdürlükte staj yapma imkanını size verecektir. Bu nedenle staj başvurusu yaparken sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz ve staj şartlarını karşılayacağınızdan emin olmanız çok önemlidir.

ICBC Turkey tarafından yayınlanan staj başvurularını internet üzerinden takip edebilir ve staj başvuru tarihlerinde başvuru yaparak ICBC Turkey bünyesinde staj yapma imkanını elde edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*