Fibabanka Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Fibabanka’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Fibabanka bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Fibabanka personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Fibabanka Personel Alımı ve İş İlanları

Fibabanka Personel Alımı

Bankamız hizmet politikasına göre performansını sürekli yükselten, çalışmalarıyla katma değer yaratan ve daima en iyisine odaklanan çalışanlarımız, Fibabanka kariyerinde en üst noktalara kadar yükselme imkânına sahip olurlar. Bankamızın değerlerini benimseyen ve uzmanlıkla işini yürüten çalışanlar öncelikli olarak değerlendirilir. Bu nedenle, yöneticilerimiz büyük oranda kendi içimizden yetişir.

Fibabanka İş İlanları

Deneyimli personel ihtiyaçlarımızda; görevin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip, yetkinlikleriyle Bankamızı temsil edebilecek, katma değeri yüksek, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve üniversite mezunu adaylar mülakata davet edilir. İşe alım süreci olumlu olan adaylar, Fibabanka Ailesi’ne katılabilir. Yeni mezun adayların münferit olarak işe alımında genel yetenek testleri uygulanır ve düzenlenen mülakatlar sonucunda adaylık süreci sonuçlanır.

İş Geliştirme Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
17 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Staj Programı

Üniversite 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olup, kariyerine bankacılık alanında yön vermek isteyen ve diğer staj kriterlerimize uygun olan adaylara (staj türü, not ortalaması vb.) Bankamız tarafından staj imkânı sağlanır.

Benzer İş İlanları

2 Comments

  1. Ankara keciorende ikamet ediyorum 6 yıllık guvenlik iş tecrübem ve e sinif ehliyetim mevcut sizinle calismak isterim 0546 606 98 93

  2. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*