İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şekerbank Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Şekerbank Personel Alımı Yapacak

Şekerbank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Şekerbank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Şekerbank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Şekerbank Personel Alımı ve İş İlanları

Ülkemizde 60 yılı aşkın süredir hizmet veren Şekerbank 273 şubesi ve 9 bölge müdürlüğü ile ulusal ağda finansal piyasada önemli bir role sahiptir. Şekerbank şubelerinin her geçen gün yeni elemanlara ihtiyaç duyması nedeniyle yeni iş pozisyonları açılmakta ve yeni iş ilanları yayınlanmaktadır.

Şekerbank Personel Alımı Yapılacak İş Pozisyonları

Şekerbank şubelerinin ihtiyaç duydukları iş pozisyonları şu şekildedir:

Stajyer: Üniversitede okuyorsunuz ve bankacılık sektöründe kariyer mi hedefliyorsunuz? Okuldan mezun olduktan sonra gerek Şekerbank gerek diğer bankalarda iş bulmanızı kolaylaştıracak, bankacılık ve finans bölümünde deneyim kazanmanızı sağlayacak Şekerbank stajyer alımı için yayınlanan ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Staj süresi boyunca bankada evrak takibi, dosyalama, evrak getir götürü gibi işlerle meşgul olacak ve bankanın işleyişi hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Güvenlik Görevlisi: Bankanın güvenliğini sağlamak ve gişe işlemlerinde sıkıntı yaşayan müşterilere yol göstermek ile sorumlu olan güvenlik görevlisi ilanlarına başvuru yapabilir ve bu iş pozisyonunda çalışma şansını elde edebilirsiniz.

Gişe Yetkilisi: Bankaya gelen müşterilerin temel finansal ve hesap açtırma işlemlerine yardımcı olan gişe yetkilisi banka müşterilerinin gerçekleştireceği kredi kartı borcu ödeme, havale ve EFT işlemleri olmak üzere pek çok işlemi halletmekle mükelleftir.

Şekerbank İş İlanları

Şekerbank iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pozisyon Şehir Başvuru Linki
Kurumsal Müşteri Temsilcisi İstanbul Tıkla
Bireysel Müşteri Temsilcisi İstanbul Tıkla
Kobi Müşteri Temsilcisi İzmit Tıkla
Kobi Müşteri Temsilcisi Rize Tıkla
Kobi Müşteri Temsilcisi Ordu Tıkla
Kobi Müşteri Temsilcisi Tokat Tıkla
Halkla İlişkiler Yöneticisi Samsun Tıkla
Tarım Müşteri Temsilcisi Çorum Tıkla
Sistem Uzmanı İstanbul Tıkla
Bireysel Müşteri Temsilcisi İstanbul Tıkla
Operasyon Destek Görevlisi İstanbul Tıkla

Şekerbank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Şekerbank’ın gerçekleştireceği personel alımı şubelerdeki mevcut eleman açıklarına göre belirlendiği için iş ilanları aktif olduğu sürece dilediğiniz şubeye iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şekerbank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusunu internetten kolaylıkla yapabilirsiniz. Şekerbank’ta çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu doğru bir şekilde yapmanız çok önemlidir. İstenen bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak başvuru formunuzda belirtmeniz ve bilgilerinizi doğru olarak girmeniz iş başvurunuzun onaylanmasını sağlayacaktır.

Başvurunuz onaylandıktan sonra başvurduğunuz Şekerbank şubesi iş için uygun bir aday olup olmadığınızı belirlemek için sizi şubeye çağıracaktır.

İş başvuru formu için tıklayın.

16 Yorum

 1. mehmet.engin 23 Kasım 2013

  sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

 2. murat 23 Şubat 2014

  bu bankada anca ameleler çalışır

 3. mehmet sever 26 Mart 2014

  merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıl halkla ilişkiler okudum iki yıl da işletme okudum Hatay İskenderunluyum istenen şehirde çalışabilirim. 05064950642

 4. zübeyde 3 Nisan 2014

  SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.DAHA ÖNCE BANKADA 5 YIL KADAR ÇALIŞTIM.

 5. Aysun AKBABA 6 Mayıs 2014

  2013 yılında DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS bölümünden mezun oldum.insan ilişkilerim ve ikna kabiliyetime güveniyorum.yüz yüze mülakata katılarak detaylı konuşmayı çok isterim.

 6. mert erdi inak 1 Haziran 2014

  merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 7. Muhammet Ali 18 Haziran 2014

  Merhaba ben Çağ Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık mezunuyum.Bilgisayar sertifikam ve Sermaye Piyasası ile ilgili sertifikalarım bulunlaktadır.Sizinle çalışmaktan memnun olurum.

 8. EDA ŞAHİN 3 Temmuz 2014

  Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 9. Hakan 7 Temmuz 2014

  merhaba ben ankaradan hakan çetinkaya bankanizda guvenlik gorevlisi olarak çalismaktan onur duyarim tel no=0536-744-17-27

 10. volkan 11 Temmuz 2014

  merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 11. nimet 21 Temmuz 2014

  Merhaba…selcuk universitesi muhasebe ve vergi uygulamari mezunuyum sizinle calismak istiyorum…nime. gurlek

 12. ozan varli 25 Ağustos 2014

  uluslararası ilişkiler mezunuyum sizinle çalışmak isterim..

 13. ismail kalfa 1 Eylül 2014

  mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 14. ceylan 13 Eylül 2014

  maliye mezunuyum sizinle çalışmak istyorum ve bundan memnun olacagınızı umuyorum simdiden teşekkurler

 15. Sezgin YILDIRIM 11 Ekim 2014

  %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 16. ESRA 8 Haziran 2016

  Merhaba , ben Esra Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunuyum. Adana da ki şubelerinizde çalışmaktan gurur duyarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir