Şekerbank Gişe Memuru Alımı 2021

Şekerbank firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Şekerbank yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Şekerbank iş ilanları mevcuttur.

Şekerbank Gişe Yetkilisi Alımı

Şekerbank İş Başvurusu

Şekerbank her sene olduğu gibi bu senede müşterilerine kredisi geniş imkanlar sunmaya devam ediyor. Şekerbank kalitesi, güvenirliği ve bankalar çapında kazanmış olduğu saygınlığı ilk her geçen gün büyüyen portföyüne yeni elemanlar kazandırmak için uğraş veriyor. Diğer bankaların düzenlemiş olduğu gibi eleman alımları bu senede devam etmektedir. Şekerbank personel alımı için gerekli yerlere belirlenen tarihlerde başvurunuzu eksiksiz bir şekilde işçi alımı için yapmalısınız. Her sene, Şekerbank iş ilanları şeklinde aramalar yaptığınız zaman gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Şekerbank bu sene personel alımı hakkını ise gişe yetkilisi ve gişe yardımcılığı pozisyonunda alım yapmayı uygun görmüştür. İstanbul, Ankara, Rize ve Kocaeli illerinde alım için gerekli mülakat ortamı sağlanacaktır.

Şekerbank bünyesinde çalıştığınız için müşteri ve personel arasında ki uyum, personel ilişkileri, sizler için sağlanan huzur ve birçok avantajın sahibi olacağınızı hatırlatmak isterim. Şekerbank bankasının iş ilanları için kendi İnternet sitesini sürekli olarak kontrol etmenizi öneriyorum.

Banka gişe yetkilisi almaya karar verdiğine aldanmayın çünkü, yıl içerisinde birçok pozisyonda alımlar yaptığına daha önceki senelerden tanık olduk.

Şekerbank İş İlanları & Açık Pozisyonlar

Pozisyon – Lokasyon Başvur
İstanbul-Avr. Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Network Sistem Uzmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Karaman İşletme-Kobi Bank. Müşteri Temsilcisi
Karaman
Başvur
İstanbul-And. Bireysel Bank. Müşteri Temsilcisi
İstanbul(Asya)
Başvur
İstanbul-And. Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi
İstanbul(Asya)
Başvur
İstanbul-And. Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi
İstanbul(Asya)
Başvur
İstanbul-Avr. Bireysel Bank. Müşteri Temsilcisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
İstanbul-Avr. Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
İstanbul-Avr. İşletme Bank. Müşteri Temsilcisi
İstanbul(Avr.)
Başvur
Mali Tahlil Yönetmeni/ Yönetmen Yardımcısı
İstanbul(Avr.)
Başvur

15 yorum

  1. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.Sizinle çalışmaktan son derece memnuniyet duyarım.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

  2. Merhaba ismim Serkan soyadım DÖNMEZ 1990 Diyarbakır/Bismil KAFKAS ÜNİVERSİTESİ/ İDARİ VE İKTİSADİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/MALİYE BÖLÜMÜ mezunuyum. Microsoft excel ve microsoft worl kullanmakta başarılıyım. Muhasebe, genel hukuk, kamu hukuku, ve borçlar hukukunda başarılıyım. En son özel bir avukatlık bürosunda sekreterlik yaptım. Ekonomik nedenlerden dolayı ayrıldım. Sizinle çalışmaktan onur duyarım.
    Saygılarımlar. 25.06.2014

  3. 1989 doğumluyum.Üniversite işletme mezunuyum ve bankanızda çalışmak istiyorum lütfen olumlu yada olumsuz dönüş yapılmasını rica ediyorum olumsuz olması halinde nedenlerini bilmek isterim.

  4. Fırat üniversitesi fen ve Teknoloji öğretmeniyim bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Mersin de yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum şekerbanklı olmak isterim

  5. merhaba
    önlisans bankacılık ve sigortacılık 2013 yılı mezunuyum herheangi bir tecrübem yok sizinle çalışmayı çok isterim teşekkür eder iyi günler dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*