Şekerbank Gişe Memuru Alımı 2023

Şekerbank firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Şekerbank yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Şekerbank iş ilanları mevcuttur.

Şekerbank Gişe Yetkilisi Alımı

Şekerbank İş Başvurusu

Şekerbank her sene olduğu gibi bu senede müşterilerine kredisi geniş imkanlar sunmaya devam ediyor. Şekerbank kalitesi, güvenirliği ve bankalar çapında kazanmış olduğu saygınlığı ilk her geçen gün büyüyen portföyüne yeni elemanlar kazandırmak için uğraş veriyor. Diğer bankaların düzenlemiş olduğu gibi eleman alımları bu senede devam etmektedir. Şekerbank personel alımı için gerekli yerlere belirlenen tarihlerde başvurunuzu eksiksiz bir şekilde işçi alımı için yapmalısınız. Her sene, Şekerbank iş ilanları şeklinde aramalar yaptığınız zaman gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Şekerbank bu sene personel alımı hakkını ise gişe yetkilisi ve gişe yardımcılığı pozisyonunda alım yapmayı uygun görmüştür. İstanbul, Ankara, Rize ve Kocaeli illerinde alım için gerekli mülakat ortamı sağlanacaktır.

Şekerbank bünyesinde çalıştığınız için müşteri ve personel arasında ki uyum, personel ilişkileri, sizler için sağlanan huzur ve birçok avantajın sahibi olacağınızı hatırlatmak isterim. Şekerbank bankasının iş ilanları için kendi İnternet sitesini sürekli olarak kontrol etmenizi öneriyorum.

Banka gişe yetkilisi almaya karar verdiğine aldanmayın çünkü, yıl içerisinde birçok pozisyonda alımlar yaptığına daha önceki senelerden tanık olduk.

Şekerbank İş İlanları & Açık Pozisyonlar

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
İstanbul-And. Ticari-Kobi Bank. Müşteri Temsilcisi İstanbul Başvur
Krd. Ereğli-İşletme Bank. Portföy Yöneticisi Zonguldak Başvur
Perakende Bankacılık Ürün Yönetimi -Yönetmen İstanbul Başvur
Ünye-Kobi Bankacılığı Portf. Yönetmeni Ordu Başvur
Samsun -Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi Samsun Başvur
İzmir – Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi İzmir Başvur

Daha fazla Şekerbank iş ilanı için tıklayın.

 

17 Comments

 1. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.
  GSM: (0)538 550 1458

 2. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.Sizinle çalışmaktan son derece memnuniyet duyarım.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

 3. Merhaba ismim Serkan soyadım DÖNMEZ 1990 Diyarbakır/Bismil KAFKAS ÜNİVERSİTESİ/ İDARİ VE İKTİSADİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/MALİYE BÖLÜMÜ mezunuyum. Microsoft excel ve microsoft worl kullanmakta başarılıyım. Muhasebe, genel hukuk, kamu hukuku, ve borçlar hukukunda başarılıyım. En son özel bir avukatlık bürosunda sekreterlik yaptım. Ekonomik nedenlerden dolayı ayrıldım. Sizinle çalışmaktan onur duyarım.
  Saygılarımlar. 25.06.2014

 4. 1989 doğumluyum.Üniversite işletme mezunuyum ve bankanızda çalışmak istiyorum lütfen olumlu yada olumsuz dönüş yapılmasını rica ediyorum olumsuz olması halinde nedenlerini bilmek isterim.

 5. iş bankasında 5 yıl gişe ve ana kasa memurluğu yaptım. Maaş iş bankasından farklıysa tabiki çalışmak isterim. 5462210385

 6. Fırat üniversitesi fen ve Teknoloji öğretmeniyim bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Mersin de yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum şekerbanklı olmak isterim

 7. kolay gelsin bende trakta üniversitesi işletme mezunuyum dört senelık bankanızda karıyer yapmak ıstıyorum.

 8. merhaba
  önlisans bankacılık ve sigortacılık 2013 yılı mezunuyum herheangi bir tecrübem yok sizinle çalışmayı çok isterim teşekkür eder iyi günler dilerim.

 9. onlısas mezunuyum acık ogretımdende malıye okuyorumsızınle calısmakısterım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*