ING Bank Gişe Memuru Alımı 2024

Bankacılık hizmeti almak isteyen birçok kişinin tercihi olan ING Bank, her yıl istikrarlı bir büyüme göstermektedir. Bunun neticesinde gişe yetkilisi alımı gerçekleştirilerek, kurumun ihtiyaçları karşılanmakta, vatandaşlara daha hızlı hizmet verilmektedir.

ING Bank Gişe Yetkilisi Alımı

ING Bank’ın ülkemizin birçok noktasında şubesi olduğu için, ilanlar farklı illerimizde olabilmektedir. Bu noktada adayların, herhangi bir yere başvurabileceğini bilmesi gerekir. Ancak yetkililer doğal olarak sizin sınava çağrı alsanız bile gelemeyeceğinizi düşünebilir. Bu nedenle olumlu bir CV bile farklı şehirde olduğu içim red alabilir.

Bunu önlemek için, online başvuru esnasında durumu açıklamanız gerekir. Böylece yetkilileri kolayca bilgilendirmeniz mümkündür.

ING Bank Gişe Memuru Alımı Yapacak

ING Bank yılın farklı dönemlerine personel alımı yapmaktadır. Gişe memuru alımı da bu kapsamda, firmanın gereksinim duyduğu zamanlarda açılmaktadır. Bunları takip etmek için iki yol vardır. Kendi sitesi üzerinden takip ve başvuru şu şekildedir;

 1. https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin adresine giriş yapın.
 2. En alttan insan kaynakları linkine tıklayın.
 3. Yönlendirildiğiniz sayfada arama kutucuğunun yanındaki büyüteç sembolüne tıklayın.
 4. İlanları kontrol ederek, gişe memuruna tıklayın.
 5. Ekrana gelen turuncu renkli başvur butonuna tıklayın.
 6. Üye bilgileriniz ile sisteme girin. Eğer daha önce olmamışsanız, yeni üye üzerine tıklayın.

Ardından tek yapmanız gereken başvuru işlemlerini tamamlamadır. ING Bank, ING Türkiye adı altında Kariyer.net hesabına da sahiptir. Burada da aktif ilanlar olduğu için, adaylar başvuru işlemlerini buradan da gerçekleştirebilir. Takip ve başvuru şöyledir;

 1. net platformuna girin.
 2. Kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınızı açın. Üye değilseniz üye olun.
 3. Arama bölümüne ING Türkiye yazın.
 4. İş ilanlarından çıkan sonuçları inceleyin.
 5. Başvur butonuna tıklayın.

Böylece tüm işlemler de tamamlanır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Topkapı Tüzel Bank. Ticari Portf. Yönetmeni/Yrd. İstanbul Başvur
Finansal Danışman – Kuşadası Aydın Başvur
Müşteri Deneyimi Yöneticisi İstanbul Başvur
Bağdat Caddesi Özel Bankacılık Merkezi Şube Müdürü İstanbul Başvur
Gaziantep Tüzel Bank. Kobi Portföy Yöneticisi Gaziantep Başvur
Finansal Danışman-İstanbul İstanbul Başvur
Çağrı Merkezi Yetkili Yardımcısı (Part-Time) Kahramanmaraş Başvur
Gebze Tüzel Bank. Ticari Portföy Yöneticisi Kocaeli Başvur

Daha fazla ING Bank iş ilanı için tıklayın.

ING Bank Gişe Memuru Sınavları Ne Zaman?

Bilindiği üzere bankalar personel alırken sınav da yapmaktadır. Adaylar dolayısıyla gişe memuru sınavı ne zaman? Gibi soruları sıkça merak etmektedir.

ING Bank gişe memuru için online başvuru yaptıktan sonra, insan kaynakları yetkilileri tarafından ön incelenir. Ardından uyumlu olan adaylarla irtibat kurularak, sınavın tarihi ve yapılış şekli hakkında bilgi verir.

Alımlar yılın farklı zamanlarında olduğu ve aktif olmayan ilanlara başvuru yapılamayacağı için, sınav tarihini öğrenmeniz bu şekildedir. Aktif başvuru yoksa sınavlar da gerçekleşmez.

ING Bank Gişe Memuru Nasıl Olunur?

ING Bank gişe memuru olmak için önce online başvuruyu, ardından da sınavı geçmeniz gerekir. Burada yaklaşık 40 ile 60 arasında soru vardır. Bu internet üzerinden çözülmekte olup, genel yetenek testidir.

Eğer banka sizinle iletişime geçmişse pratik amaçlı test çözmek bu nedenle yardımcı olacaktır. Böylece hem bilgilerinizi tazeleyebilir, hem de soru çözme hızınızı arttırabilirsiniz. Sınavın belirli bir süresi olup, adaylardan o süre kapsamında hepsini cevaplaması istenir. Bunun da tamamlanmasıyla mülakat süreci başlar.

ING Bank gişe memuru olmak istiyorsanız, bunu da tamamlamanız gerekir. Bunların tamamlanmasıyla beraber, başvuru süreci de biter ve işe başlayabilirsiniz.

21 Comments

 1. kayseirde ikamet ediyorum ön lisans muhasebe mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum SSESİMİ DUYMANIZI RİCA EDİYORUM

 2. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 3. merhaba ben Kafkas üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum 1 yıl Türk Ekonomi Bankasında stajyer olarak çalıştım ve mesleğimi Geliştirip Kariyer yapmak istiyorum sizinle çalışmak bana onur verir saygılarımla tel: 05347278563

 4. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.Sizinle çalışmaktan son derece memnuniyet duyarım.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

 5. 1990 doğumluyum. Selçuk Üniversitesi İKTİSAT mezunuyum. Sizinle çalışmayı çok isterim. Olumlu ya da olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.. Şimdiden teşekkürler.

 6. 1991 doğumluyum lisans mezunu oldum bu sene kurumunuzda çalışmaktan büyük mutluluk duyacağımı belirtmek isteerim

 7. 1989 doğumlu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı mezunuyum. Genel Muhasebe ve Bilgisayarlı Muhasebeyi biliyorum bankanızda çalışmak istiyorum.

 8. 1990 doğumluyum. Bankacılık ve sigortacılık mezunuyum. AÖF iktisat son sınıf öğrencisiyim.. Halk bankası A.ş stajyer olarak görev yaptım.Kendimi bankacılık sektöründe geliştirmek istiyorum ve benim hayalimdeki meslek en çok sevdiğim meslek.İnsan sevdiği mesleği yapmalı. Yardımcı olursanız sevinirim

 9. 1989 doğumluyum.Üniversite işletme mezunuyum ve bankanızda çalışmak istiyorum lütfen olumlu yada olumsuz dönüş yapılmasını rica ediyorum olumsuz olması halinde nedenlerini bilmek isterim.

 10. muhasebe mezunuyum.muhaseci olarak çalısıyorum 2 yıla yakın.sizinle çalışmak istiyorum.

 11. Merhaba, uluslararası ilişkiler mezunuyum 1991 doğumluyum. Sizinle çalışmak istiyorum.

 12. sizinle beraber çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim. kamu yönetimi mezunuyum.

 13. sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

 14. fransada sekreterlik lisesi okudum. 1978 DOGUMLUYUM PARISTE BIR ALIS VERIS MERKEZINDE 15 YIL KASIYER OLARAK CALISTIM COK IYI DERECEDE FRANSIZCA BILIYORUM KURUMUNUZDA GISE MEMURU OLARAK CALISMAK ISTIYORUM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*