İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HSBC Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2020

HSBC Bank Personel Alımı Yapacak

HSBC Bank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. HSBC Bank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve HSBC Bank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

HSBC Bank Personel Alımı ve İş İlanları

Ülkemizde 86 şubesi ile hizmet veren HSBC esasen Londra merkezli uluslararası ağda hizmet veren bir kurumsal bankadır. HSBC ülkemizde de bankacılık sektöründe uzun yıllar boyunca hizmet veren bir banka olduğu için şubelerde açık iş pozisyonları oluşmakta ve bu iş pozisyonlarına yerleştirilecek en uygun adayların belirlenmesi için iş ilanları yayınlanmaktadır.

HSBC Personel Alımı Yapılacak İş Pozisyonları

HSBC şubelerinin banka bünyesinde ihtiyaç duyduğu iş pozisyonları şu şekildedir:

Gişe Yetkilisi: Bankaya gelen müşterilerin pek çok işlemini HSBC adına halleden gişe yetkilisi başta kredi kartı borcu yatırma, kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu gibi işlemler ile ilgilenmekte ve aynı zamanda müşterilerin EFT ve havale gibi para transferi işlemlerinin gerçekleştirilmesini de sağlamaktadır.

Güvenlik Görevlisi: Genel olarak güvenlik görevlisi çalıştığı şubenin güvenliği sağlamak ve olası tehditlere karşı bankayı korumak, aynı zamanda bankaya gelen ve sıra alma konusunda sıkıntı yaşayan müşterilerin sıra işlemlerine yardımcı olan ve banka girişinde çalışan kimselerdir.

Stajyer: HSBC bankacılık sektöründe deneyim ve bilgi kazanmak isteyen öğrencilere banka bünyesinde staj imkanı sağlamaktadır. Bu staj programında stajyer öğrenciler pek çok alanda bilgi ve tecrübe sahibi olmaktadır.

Örneğin, stajyerlere yardımcı olan banka görevlilerinin çalışmalarını gözlemlemekte, bu görevliler için evrak getir götürü, dosyalama ve temel bilgi muhasebe işlemlerini öğrenmektedir.

HSBC Bank İş İlanları

HSBC Bank iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pozisyon Şehir Başvuru Linki
Makam Şoförü İstanbul Tıkla
Gişe Yetkilisi Antalya Tıkla
Genel Başvuru Tüm Türkiye Tıkla
Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul Tıkla
Bireysel Müşteri Temsilcisi İstanbul Tıkla
Stajyer İstanbul Tıkla

HSBC Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

HSBC şubeleri ihtiyaç duydukları elemanlar ve bu elemanların yerleştirileceği iş pozisyonlarına göre iş ilanlarını güncellediği için ilanlar güncel olduğu sürece bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

HSBC İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC iş ilanlarına başvurunuzu internet üzerinden istenen bilgileri eksiksiz e doğru olarak girerek yapabilirsiniz. Yaşadığınız yerdeki şube tarafından yayınlanan iş ilanlarını inceleyerek sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz iş ilanına başvuru yapabilir ve HSBC bünyesinde çalışma fırsatını elde edebilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

17 Yorum

 1. erhan 31 Ocak 2014

  üniversite mezunuyum,yaptığım her işi en iyi şekilde yapmayı severim …

 2. şahin kırhan 4 Şubat 2014

  istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 3. sami 19 Mayıs 2014

  merhaba andolu üniversitesi maliye mezunuyum 24 yaşındayım eskişehir ikamet ediyorum bankacılık sektöründe calışmak istiyorum ilginize tesekkür ediyorum

 4. Mine GÜLKAYA 30 Mayıs 2014

  Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim. Her ilde çalışabilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim.

 5. mert erdi inak 1 Haziran 2014

  merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 6. Şerife Erçin 2 Haziran 2014

  Merhaba.. Ben dumlupınar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum daha önce banka ve sigorta şirketlerinde staj yapıp tecrübe kazanmaya çalıştım ve bankacılığı severek yapacağımdan eminim girişimcilik insan kaynakları konusunda oldukça iyiyimdir sizlerle çalışmayı çok istiyorum şimdiden teşekkürler..

 7. önder BİLGİ 18 Haziran 2014

  merhaba ben önder BİLGİ BİTLİS Tatvan da oturuyorum önlisans bilgisayar mezunuyum 27 yaşındayım askerliğimi yaptım sizinle çalışmak istiyorum tel:0539 506 42 58

 8. ilkim kütük 29 Haziran 2014

  2 yıllık myo da banka sıgorta okudum suan 2 dersten uzadım zıraat bankasında staj gordum hangı sube olursa gıderim yasım 21 ankarada ıkamet edıyorum çalışkanımdır hiç işten kaçmam .

 9. özlem 15 Temmuz 2014

  Seve seve sizinle calisabilirim

 10. Murat 21 Temmuz 2014

  bankacılık ve sigortacılık mezunuyum alaplı myo .. sizinle seve seve calısabilrim

 11. tuğbay 27 Temmuz 2014

  Isletme mezunuyum basvuru yapmk istiyorum,bilgilendirirseniz sevinirim…

 12. Ebru 27 Ağustos 2014

  ısparta myo bankacılık ve sigortacılık mezunuyum.lise stajımı TC ziraat bankasında yaptım.sizinle çalışmak istiyorum. değerlendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

 13. iskender deniz 7 Eylül 2014

  Kısaca Özgeçmişim ; Mehmet ve Meryem oğlu 33010082254 TcNolu 1983 Doğ.Balıkesir ili Sındırgı ilçesi Camicedid Mah.Nüf.Kayt. İskender Deniz Lise Mez. Türkçe Matemetik Bölümü,Bekar-okur yazar 1.70 boy 70 kğ olup,Bilgisayar işletmeni,Özel Güvenlik( silahlı) belgesi,Sivil Savunma Serfk,Yangın Müdahale işçisi ( pratikten),Beden işçisi ( pratikten),Hasta Kabul Kayıt Görevli Belgesi,Kalorifer Ateşçi Belgesi,vb sertifika ve belgelere sahibim.Bankanız bünyesinde ve şubelerinizde Güvenlik Görevlisi ( silahlı) olarak görev almak isterim.Başarılarda yükselmek hedefimizdir,Saygı ve şükranlarımızla gereğinizi arz ederiz. Email kullanmamaktayım tel numaralarım tercihdir: 05437387034-05449580282

 14. tansu 11 Eylül 2014

  2014 muğla üniversitesi ula ali koçman myo mezunuyum. bankacılık konusunda yeterli derece de bilgim var. sizinle çalışmak isterim.

 15. Sezgin YILDIRIM 11 Ekim 2014

  %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 16. Songül Kahyaoğlu 5 Aralık 2014

  yaklaşık 7 yıl Türkiyenin seçkin bir tekstil firmasının ihracat departmanında çalışmış olup son 1 yılımı da THY gibi kurumsal bir firmada çalışarak geçirdim sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

 17. Sıla YILMAZ 5 Aralık 2014

  yabancı dilim var bankanızda görev almaktan onur duyarım.
  05336626021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir