Yapı Kredi Bankası Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1944 yılında kurulan Yapı Kredi, köklü bir geçmişe sahiptir. Banka, ihtiyacı oldukça personel alımı yapar. Yapı Kredi iş ilanları güncel olarak mevcuttur. Adaylar, bunları ilgili sitelerden kontrol edebilir.

Yapı Kredi iş başvurusu da buradan yapılmaktadır. Başvurular ve sınavlar ardından,  Yapı Kredi insan kaynakları sonuçlar üzerine adayları insanları bilgilendirecektir.

Yapı Kredi Personel Alımı Yapacak

Dönem dönem personel alımı yapan Yapı Kredi, iş ilanlarını duyurdu. Başvurmak isteyen adaylar, ilgili internet sitesinden hem inceleme, hem de başvuru işlemlerini yapabilmekte.

Kariyer.net, bu ilanların yayınlandığı sitelerden biridir. Ayrıca LinkedIn üzerinde de bu ilanlar görülür. Ancak son sitede daha geç döneme ait olan ilanlar da vardır. Bu nedenle adaylar vakit kaybetmeden gerekli başvuru işlemleri yapmalıdır. 

İlanların tarihi geçmesi durumunda başvuru yapılamaz. Bu nedenle adayların günaşırı ilanları kontrol etmesi önerilir. Sitemiz, adaylar için bu ilanları güncel olarak inceler. Takipte kalarak, ilanlar üzerine detayları öğrenmeniz mümkündür.

Yapı Kredi Gebze Bankacılık Üssü, Levent Plaza ve büyük şehirlerde servis sağlar. Bu iki yer ve bazı büyük konumlarda yemekhane mevcuttur. Bununla sınırlı olmayarak yemek kartı vardır. Tüm çalışanlar, özel sağlık sigortasına sahiptir. Kurum, personellerine daha çok sayıda imkân sunar. 

Yapı Kredi İş İlanları ve İş Başvurusu

Yapı Kredi, LinkedIn ve kariyer.net üzerinde görülen ilanlara sahiptir. Bunlar şöyledir;

 1. Direkt Satış Yetkilisi (kariyer.net): Sahada bu bankanın kredi kartı ve bankacılık ürünlerinin satışını yapar.
 2. Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi (kariyer.net): Bu başlık altında kariyer.net üzerinde üç ilan vardır. Bunlar İzmir, Samsun ve Gebze illerindedir. Kabul edilen adaylar, Müşteri İletişim Merkezi’nde görev alır. Telefon Bankacılığı sayesinde gerekli bankacılık ve kredi kartı işlemlerini gerçekleştirir. Şikâyet ve talepleri yerine getirir. 
 3. Cards Business Development Specialist (LinkedIn): İlan, LinkedIn’de 5 saat önce görülür.  İş tanım geniştir. Bunlardan biri yeni ürün ve hizmetlerin fizibilitesini gerçekleştirmektir.
 4. Bankasürans Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Uzmanı (LinkedIn): LinkedIn üzerinde 5 saat önce görülür. İş tanımı oldukça geniş olmakla beraber, bunlardan biri bireysel emeklilik ve sigorta emeklilik ürün yönetimi gerçekleştirilmesidir.
 5. Data Scientist (LinkedIn): LinkedIn üzerinde 3 hafta önce görülmektedir. Geniş bir iş tanımı vardır. Bunlardan biri trend ve teknoloji değişikliklerine uyum sağlayarak, veri bilimi üzerine yeterliliği korumadır.
 6. Yapı Kredi Portföy Kıdemli Yazılım Mühendisi (LinkedIn): LinkedIn üzerinde 4 gün önce görülen ilan,  geniş bir tanıma sahiptir. Bunlardan bir tanesi sorumlu bulunduğu uygulama verilerinin, bütünlüğünü sağlayacak biçimde gelişmesini sağlamak, arşiv mekanizmaları sayesinde destek olmaktır.
 7. Stratejik Risk Validasyon Uzmanı (LinkedIn): Platformda 3 hafta önce görülen ilan, görev tanımı açısından geniştir. Bunlardan bir tanesi, validasyon çalışmalarının periyodik vaziyette meydana getirilmesi, model sonuçlarının ise aylık biçimde takip edilmesidir.
 8. Kredi Riski Bütçeleme ve Analitik Uzmanı (LinkedIn): 2 hafta önce platformda görülen ilan, görev tanımı bakımından geniştir. Bunlardan biri aylık şekilde üst yönetim sunumlarının meydana getirilmesi, anlık şekilde gelen rapor taleplerini yerine getirmektir.
 9. Yatırım Fonları Uzmanı (LinkedIn): 3 hafta önce görülen ilan, farklı görev tanımlarına sahiptir. Bunlardan biri Fon Nakit Akış takibinin yerine getirilmesidir.
 10. Software Engineer ‘HR Applications Devolepment’ (LinkedIn): Platformda 4 hafta önce görülen ilan, birbirinden farklı tanımlara sahiptir. Biri tamamlanan teknik tasarımlara uygun şekilde birim testlerin gerçekleştirilmesi ile kodlanmasıdır. 
 11. Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Yapı Kredi müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 12. Güvenlik Görevlisi: Yapı Kredi banka şubeleri içerisinde bulunan Yapı Kredi çalışanları veya diğer Yapı Kredi müşterilerinin olası güvenlik sorunları yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak.
 13. Stajyer: Stajyerlerin görevleri bulundukları departmana göre farklılık gösterse de genel olarak yaptıkları iş aynıdır. Bankacılığı kendilerine öğreten profesyonel banka personeli tarafından gerekli eğitimleri uygulamalı şekilde alırken, bankanın işleyişine dair günlük faaliyetleri gözetim ve denetim altında gerçekleştirirler.

Kariyer.net üzerinden başvuru için https://www.kariyer.net/firma-profil/yapi-kredi-2108-12166 linki kullanılabilir. Bu adreste kurumun açtığı her ilan bulunur. Bunlardan birine tıkladıktan sonra açılan ekranda başvur butonu tercih edilir. Özgeçmiş ve önyazı seçildikten sonra şehir seçimi yapılır.

Başvuruyu tamamla butonu, işlemi tamamlar. Linkedin için başvuru https://www.linkedin.com/jobs/yap%C4%B1-kredi-jobs-worldwide?f_C=167009&trk=top-card_top-card-primary-button-top-card-primary-cta&position=1&pageNum=0 adresinden yapılır.

Buraya girildiğinde hemen başvurun butonu seçilir. Ardından gerekli işlemler tamamlanır. Ayrıca https://kariyerim.yapikredi.com.tr/Announcement/Index adresinden iş araması da yapılabilir.

Yapı Kredi Sınav Soruları

Yapı Kredi sınav tarihleri için iş ilanlarını takip etmek gereklidir. Başvuru yapıldıktan sonra sınavla ilgili bilgiler edinilecektir.

Yapı Kredi, 2 yıldan az tecrübesi bulunan adaylara pozisyon gereksinimi doğrultusunda sınav yapar. Pozisyon gerekliliğine eşit 2 yıldan fazla deneyim bulunduran adaylar ise genel yetenek, sayısal, algılama ve hafıza sınavlarından muaftır. Ancak pozisyon gereği kişilik envanteri ve-veya İngilizce sınavı olabilir. Ayrıca mülakat da yapılmaktadır.

69 yorum

 1. Merhaba ben Şaban 28 yaşındayım askerliğimi yaptım Anadolu üniversitesi maiye bölümü lisans mezunuyum 5 yıldır özel eğitim kurumlarında halkla ilişkiler danışmanlığı yapmaktayım kurumunuzda çalışmak isterim.İlgilenirseniz memnuniyet duyarım.

 2. Artvin coruh uni myo okulu isletme yonetimi mezunuyum.anadolu uni. İsletmeye devam ediyorum.son sinif ogrencisiyim.bnkanizda calismak istyrum.gsm 546 680 9646

 3. Selam 3 yıldr iskenderun belediyesinde özel güvenlik görevlisiyim silahlı özel güvemlik kimliğim var halen çalışıyorum ve işimi severek yapmaktayım 1985 iskenderun dogumluyum kilom 85 boyum 1.85 geri dönus yaparsanız sevinirim 05393390072

 4. 1985 doğumluyum ısparta sdu işletme fakültesi mezunuyum askerliğimi yaptım özel sektörde şirket yöneticisi olarak ve denizbank ta çalıştım kurumunuzda çalışmak istiyorum

 5. merhaba.. 1994 çanakkale doğumluyum. Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümündeyim hazırlık okudum iyi derece ingilizcem ve normal derece almancam var. sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler.

 6. kolay gelsin bankanızda gişe personeli olarak calışmak istiyorum normal derecede İngilizcem var. iktisat fakültesinde oğrecisiyim derslere gitme gibi bir zorumluluğum yoktur.23/08/1987 İstanbul doğumluyum daha önce hoşding de 4 sene muhasebe elemanı olarak çalıştım işten çıkma nedenim ise ekonoomik kriz bankanızda çalışmayı gerçekten çok isterim kolay gelsin

 7. 1984 g.antep doğumluyum.Bitlis eren üniversitesi adilcevaz myo turizm ve otelcilik mezunuyum.çalıştığım kuruma faydalı olmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.

 8. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 9. kızım hacettepe 4 yıllık felsefe mezunu,çeşitli firmalarda çalıştı.girişimci ve piyasa düzenine uyumludur.bankanızda çalışmasını istiyorum.teşekkürler.

 10. Merhaba ben ıspartadan göksel 24 yaşındayım açık öğretim işletme fakültesi4 yıllık mezunuyum bankanızın geleceğim için iyi bir başlangıç olaak düşünüyorum ve sizinle çalışmaktan büyük zevk duyacağıma eminim ve bunun için sizinle çalışmak istiyorum

 11. Merhaba ben karadeniz teknik universitesi maliye bolumunden mezun oldum.sizinle birlikte calismaktan buyuk mutluluk duyacagima inaniyorum.(havza/samsun)

 12. merhabalar şu anda banka sigorta bölümü okumaktayım haziranda mezunum ingilizcem var sizinle çalışmak istiyorum gereginin yapılmasını umud ediyorum

 13. merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıl halkla ilişkiler okudum iki yıl da işletme okudum Hatay İskenderunluyum istenen şehirde çalışabilirim.

 14. Merhaba 23 yasındayım çukurova üniversitesi iki yıllık bankacıcılık ve sigortacılık mezunuyum acık ögretime devam edecegim bankanızda çalışmak istiyorum

 15. Fırat üniversitesi fen ve Teknoloji öğretmeniyim bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Mersin de yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum 26 yasıdayım 0534 459 9276

 16. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 17. İşletme Fakültesi mezunuyum.
  1988 doğumluyum Aksaray da yaşıyorum.
  İstenilen il de çalışabilirim tabi sizde isterseniz.
  İnşallah bir cevap gelir…
  iyi günler mesaj atan arkadaşlara başarılar…

 18. Ben 24 yaşındayım. Adnan Menderes Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünü bitirdim. Anadolu üniversitesi aöf İşletme okuyorum. Çankırı Ilgaz şubesinde çalışmak istiyorum.

 19. Merhabalar ben kadir kınık
  Afyonkarahisar bankacılık ve sigortacılık önlisans mezunuyum.
  Bankacılık konusuna aşinayım.Banka eksperliği de yaptım.Bankanızda çalışmak isterim.
  Teşekkürler…iyi çalışmalar.

 20. merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 21. Merhaba.. Ben dumlupınar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum daha önce banka ve sigorta şirketlerinde staj yapıp tecrübe kazanmaya çalıştım ve bankacılığı severek yapacağımdan eminim girişimcilik insan kaynakları konusunda oldukça iyiyimdir sizlerle çalışmayı çok istiyorum şimdiden teşekkürler..

 22. Merhaba ben Erzincan Üniversitesi bankacılık ve Sigortacılık bölümünü okudum ve şuan mezun oldum bankanız da çalışmak istiyorum mesajımın kaideye alır incelerseniz sevinirim…
  05336240204

 23. ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ /YENİPAZAR MESLEK YÜKSEK OKULU 2014 BANKACILIK VE SİGORTACILIK MEZUNUYUM.Bankanızda çalışmak istiyorum.ilgilerinize şimdiden teşekkür ederim.çalışmak istediğim yerler ise AYDIN İZMİR DENİZLİ MANİSA MUĞLA BALIKESİR KÜTAHYA…

 24. rahatsızlık verıyorum ama bu türkiyenın hali ne olacak bu dayıları olmayan kıyamete kadar ortada rezil mi olacak torpili olmayan kendini ölrürsün mü bizde insanız. dayımız yok ne olacak bu halımız…

 25. merhaba ben önder BİLGİ BİTLİS Tatvan da oturuyorum önlisans bilgisayar mezunuyum 27 yaşındayım askerliğimi yaptım sizinle çalışmak istiyorum tel:0539 506 42 58

 26. merhabalar eskişehir üniversitesi işletme lisans mezunuyum banka sektöründe direk satışta 1.5 yıl çalıştım hala çalışmaktayım sizin gibi büyük ve köklü bir bankayla çalışmaktan onur duyarım saygılarımla …

 27. Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 28. merhaba. Ben Akdeniz Üniversitesi ekonometri bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.Sizinle ve bankanızla çalışmak istiyorum. Kendimi geliştireceğime ve size yararlı bir çalışan olacağıma eminim.İşe alırsanız onur duyarım saygılar..

 29. merhaba ben sakarya üniversitesi 4. sınıf maliye bölümü öğrenciyim bankanızda stajyer yada uygun bir pozizyonda çalışmak isterim değerlendirmeye alırsanız sevinirim.

 30. merhaba Ben çanakkale on sekiz mart Kamu yönetimi mezunuyum.bankacılık alanında Kendimi geliştirmek istiyorum uygun iş pozisyonlariniz için başvurmaktayim değerlendirirseniz memnun olurum Iyi günler

 31. merhaba,ben akasaray üniver. işletme mezunuyum aynı zamanda üretim yöbetimi ve pazarlama ana bilim dalında yüksek lisans yaptım sizle çalışmayı çok isterim ve bankanızda size yararlı olacağıma inanıyorum iyi günler:))

 32. Sayın yetkili,

  Eğitim geçmişime ve kişisel özelliklerime uygun, şirketinize değer katabileceğim ilgili departmanlarda çalışma arzumu belirtmek istiyorum.Sakarya Ünv.Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ve Anadolu Ünv.İşletme mezunuyum.

 33. merheba ben mehmet taş 1986 doğümluyum boy 1.43 kilom 70 diyarbakırda oturuyorum 5 yıldır silahlı özel gövenlik kimlik kartım var baraj ve buyuk şirketlerde silahlı olarak görev yaptım sizin herhangi bir şubenizde çalıimak isterim saygılarımla arz ederim

 34. Merhaba ben Ankara Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim ancak bankacılığa yönelerek kariyerimi bu alanda yapmak istiyorum bankanızın hangi pozisyonlarında çalışabilirim ve bu yıldan staj imkanım nedir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

 35. merhaba ben DİCLE Üniversitesi matematik bölümü 4.sınıf öğrencisiyim bankacılık alanın da kariyer yapmak istiyorum bankanızda bana uygun bir poziyon bulunuyorsa çalışmak isterim şimdiden teşekkür ederim…irt:05393898646

 36. MERHABA BEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE TEMİZLİK VE DENETİM BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM EĞER BANA UYGUN POZİZYONDA BİR İŞ İMKANI SAĞLARSANIZ ÇOK MEMNUN KALIRIM. 05426647638

 37. İyi günler. Ben KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü mezunuyum, açık öğretimden de Kamu Yönetimi Bölümüne devam edip 4 yıllığa tamamlayacağım. Bankanızda bana uygun pozisyonlarda çalışmak istiyorum. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 38. Merhaba ben konya selçuk Üniversitesi Maliye mezunuyum. Açıktan bölümümü devam ettiriyorum.bankanizda çalışmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim.05 41 381-1699

 39. mrb 28 yaşındayım silahlı özel güvenlik karttım var 5 yıldır uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 boy 75 kg bankanızın bünyesinde çalışmak istiyorum seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var şimdiden teşekkür ederim 545 910 0107

 40. merhaba 24 yaşındayım Erciyes Üniversitesi iktisat mezunuyum bu yıl mezun oldum bankanız bünyesinde çalışmak için kendime güveniyorum ve size yararlı bir çalışan olacağıma inanıyorum ilginize sunarım.

 41. merhaba.bankanızda siiznle birlikte hizmet vermek isterim buro yönetimi mezunuyum ancak calısma ekonomısı 4.sinıf öğrencisiyim:(aöf) ing bireysel emeklilik satiş danışmanlıgı tecrüben var.özel şirkete satın alma danışmanlığı yapmaktayım.sizile çalışmaktan memnunuyet duyarım.

 42. Anadolu üniversitesi 2014 iktisat fakültesi mezunuyum.Kastamonuda ikamet etmekteyim.Babam mali müşavir oldugundan ortaokuldan beri muhasebe bilgim var.Bende meslek hayatımda sizin bankanızla çalışmak istiyorum.Geregini arz ederim

 43. iyi günler.
  ben fethiyede ikamet ediyorum.lise mezunuyum 11 yıl turizmde çalıştım.
  2 yıl ölüdeniz,9 yılda antalya da bar departmanında görev yaptım.
  Şu anda bir otelin satın alma görevlisiyim.
  iyi derece ingilizce,orta derece almanca ve çok azda rusça biliyorum.
  Bilgisayar seltifikam var.
  Karşılıklı iletişim ve baden dili eğtimi aldım.

  Düzenli ve planlı çalışmayı çalışmayı seven biriyim.
  27 yaşındayım.
  İlgilenirseniz memnun olurum,teşekkürler.

 44. Merhaba,Çağ Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümünden yeni mezun oldum,22 yaşındayım ve askerlikten muafım bankanızda çalışmak istiyorum teşekkür ederim.0532 132 52 71 Mersin\Tarsus

 45. Merhaba ben lise mezunuyum.Bilgisayar sertifikam var.Ayrıca bilgisayar kullanmasını biliyorum.24 yaşındayım.Ankarada çalışmak istiyorum.Askerlikten muafım sizinle çalışmaktan onur duyarım. 0535 3778474 Ankara/pursaklar

 46. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 47. merhaba ben 1990 doğumluyum karamanoğlu mehmetbey üniversitesi iktisat bölümu mevzunuyum istanbul da oturuyorum banka sektörunde çalışmayı çok isterim bana uygun bi pozisyonunuz varsa irtibat 05315576945

 48. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 49. Merhaba ben Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunuyum.Egitimimi dereceyle ve universitenin onur öğrencisi olarak bitirdim. Calisma hayatimdada bu basariyi göstereceğime inanıyorum. Sizin uygun gördüğünüz pozisyonda sizinle calismak isterim. Simdiden teşekkür ederim iyi günler

 50. Merhabalar ben daha önce iki yıl antalya iş bankası liman şubesinde çalıştım şimdi kvk teknik servise çay seviş temizlik 4. Yılım ama bankayla çalışmak tercihim eminim pişman olmzsinz deneye bilsinz sabırlı güler yüzlü fedakar ve çok sadık neşeli bir bayanım sizlerle çalışmayı ve eski çalışma sistemime dönmeyi çok isterim teşekkür ler inş. görüşmek dileğiyle

 51. Merhabalar silahlı özel güvenlik sertifikam var banka da çalışmak üzere iş arıyorum il fark etmez terörle mücadele (askeriye) de 5 yıl çalıştım kendi isteğimle sözleşme yenilemesi yapmadım güvenlik tecrübemde var boy 1.73 kilom 70 yaş 28 çalıştığıma dair hizmet belgem vardır teşekkürler..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*