Yapı Kredi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Yapı Kredi’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Yapı Kredi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yapı Kredi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1944 yılında kurulan Yapı Kredi, köklü bir geçmişe sahiptir. Banka, ihtiyacı oldukça personel alımı yapar. Yapı Kredi iş ilanları güncel olarak mevcuttur. Adaylar, bunları ilgili sitelerden kontrol edebilir. Yapı Kredi iş başvurusu da buradan yapılmaktadır. Başvurular ve sınavlar ardından,  Yapı Kredi insan kaynakları sonuçlar üzerine adayları insanları bilgilendirecektir.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı ve İş İlanları

Yapı Kredi Personel Alımı Yapacak

Dönem dönem personel alımı yapan Yapı Kredi, iş ilanlarını duyurdu. Başvurmak isteyen adaylar, ilgili internet sitesinden hem inceleme, hem de başvuru işlemlerini yapabilmekte. Kariyer.net, bu ilanların yayınlandığı sitelerden biridir. Ayrıca LinkedIn üzerinde de bu ilanlar görülür. Ancak son sitede daha geç döneme ait olan ilanlar da vardır. Bu nedenle adaylar vakit kaybetmeden gerekli başvuru işlemleri yapmalıdır. 

İlanların tarihi geçmesi durumunda başvuru yapılamaz. Bu nedenle adayların günaşırı ilanları kontrol etmesi önerilir. Sitemiz, adaylar için bu ilanları güncel olarak inceler. Takipte kalarak, ilanlar üzerine detayları öğrenmeniz mümkündür. Yapı Kredi Gebze Bankacılık Üssü, Levent Plaza ve büyük şehirlerde servis sağlar. Bu iki yer ve bazı büyük konumlarda yemekhane mevcuttur. Bununla sınırlı olmayarak yemek kartı vardır. Tüm çalışanlar, özel sağlık sigortasına sahiptir. Kurum, personellerine daha çok sayıda imkân sunar. 

Yapı Kredi İş İlanları ve İş Başvurusu

Yapı Kredi, LinkedIn ve kariyer.net üzerinde görülen ilanlara sahiptir. Bunlar şöyledir;

Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
10 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Erzurum, İst…
İş Analisti
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

İlanlara başvurmak ve daha fazla Yapı Kredi iş ilanı için tıklayın.

 1. Kariyer.net üzerinden başvuru için https://www.kariyer.net/firma-profil/yapi-kredi-2108-12166 linki kullanılabilir. Bu adreste kurumun açtığı her ilan bulunur. Bunlardan birine tıkladıktan sonra açılan ekranda başvur butonu tercih edilir. Özgeçmiş ve önyazı seçildikten sonra şehir seçimi yapılır.Direkt Satış Yetkilisi (kariyer.net): Sahada bu bankanın kredi kartı ve bankacılık ürünlerinin satışını yapar.
 2. Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi (kariyer.net): Bu başlık altında kariyer.net üzerinde üç ilan vardır. Bunlar İzmir, Samsun ve Gebze illerindedir. Kabul edilen adaylar, Müşteri İletişim Merkezi’nde görev alır. Telefon Bankacılığı sayesinde gerekli bankacılık ve kredi kartı işlemlerini gerçekleştirir. Şikâyet ve talepleri yerine getirir. 
 3. Cards Business Development Specialist (LinkedIn): İlan, LinkedIn’de 5 saat önce görülür.  İş tanım geniştir. Bunlardan biri yeni ürün ve hizmetlerin fizibilitesini gerçekleştirmektir.
 4. Bankasürans Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Uzmanı (LinkedIn): LinkedIn üzerinde 5 saat önce görülür. İş tanımı oldukça geniş olmakla beraber, bunlardan biri bireysel emeklilik ve sigorta emeklilik ürün yönetimi gerçekleştirilmesidir.
 5. Data Scientist (LinkedIn): LinkedIn üzerinde 3 hafta önce görülmektedir. Geniş bir iş tanımı vardır. Bunlardan biri trend ve teknoloji değişikliklerine uyum sağlayarak, veri bilimi üzerine yeterliliği korumadır.
 6. Yapı Kredi Portföy Kıdemli Yazılım Mühendisi (LinkedIn): LinkedIn üzerinde 4 gün önce görülen ilan,  geniş bir tanıma sahiptir. Bunlardan bir tanesi sorumlu bulunduğu uygulama verilerinin, bütünlüğünü sağlayacak biçimde gelişmesini sağlamak, arşiv mekanizmaları sayesinde destek olmaktır.
 7. Stratejik Risk Validasyon Uzmanı (LinkedIn): Platformda 3 hafta önce görülen ilan, görev tanımı açısından geniştir. Bunlardan bir tanesi, validasyon çalışmalarının periyodik vaziyette meydana getirilmesi, model sonuçlarının ise aylık biçimde takip edilmesidir.
 8. Kredi Riski Bütçeleme ve Analitik Uzmanı (LinkedIn): 2 hafta önce platformda görülen ilan, görev tanımı bakımından geniştir. Bunlardan biri aylık şekilde üst yönetim sunumlarının meydana getirilmesi, anlık şekilde gelen rapor taleplerini yerine getirmektir.
 9. Yatırım Fonları Uzmanı (LinkedIn): 3 hafta önce görülen ilan, farklı görev tanımlarına sahiptir. Bunlardan biri Fon Nakit Akış takibinin yerine getirilmesidir.
 10. Software Engineer ‘HR Applications Devolepment’ (LinkedIn): Platformda 4 hafta önce görülen ilan, birbirinden farklı tanımlara sahiptir. Biri tamamlanan teknik tasarımlara uygun şekilde birim testlerin gerçekleştirilmesi ile kodlanmasıdır. 
 11. Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Yapı Kredi müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 12. Güvenlik Görevlisi: Yapı Kredi banka şubeleri içerisinde bulunan Yapı Kredi çalışanları veya diğer Yapı Kredi müşterilerinin olası güvenlik sorunları yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak.
 13. Stajyer: Stajyerlerin görevleri bulundukları departmana göre farklılık gösterse de genel olarak yaptıkları iş aynıdır. Bankacılığı kendilerine öğreten profesyonel banka personeli tarafından gerekli eğitimleri uygulamalı şekilde alırken, bankanın işleyişine dair günlük faaliyetleri gözetim ve denetim altında gerçekleştirirler.

Başvuruyu tamamla butonu, işlemi tamamlar. Linkedin için başvuru https://www.linkedin.com/jobs/yap%C4%B1-kredi-jobs-worldwide?f_C=167009&trk=top-card_top-card-primary-button-top-card-primary-cta&position=1&pageNum=0 adresinden yapılır.

Buraya girildiğinde hemen başvurun butonu seçilir. Ardından gerekli işlemler tamamlanır. Ayrıca https://kariyerim.yapikredi.com.tr/Announcement/Index adresinden iş araması da yapılabilir.

Yapı Kredi Sınav Soruları

Yapı Kredi sınav tarihleri için iş ilanlarını takip etmek gereklidir. Başvuru yapıldıktan sonra sınavla ilgili bilgiler edinilecektir.

Yapı Kredi, 2 yıldan az tecrübesi bulunan adaylara pozisyon gereksinimi doğrultusunda sınav yapar. Pozisyon gerekliliğine eşit 2 yıldan fazla deneyim bulunduran adaylar ise genel yetenek, sayısal, algılama ve hafıza sınavlarından muaftır. Ancak pozisyon gereği kişilik envanteri ve-veya İngilizce sınavı olabilir. Ayrıca mülakat da yapılmaktadır.

Yapıkredi Bankası Benzer İş İlanları

20 Comments

 1. Merhabalar,
  Öğrenciliğim boyunca çeşitli yerlerde çalışıp hayatın zorluklarını görme fırsatım oldu( kafe sektörleri vs ). Maliye bölümünü isteyerek okudum ve bu alana ilgim oldukça fazla okurken kendi bölümümle ilgili çalışma fırsatı yakalayamadım. 7 ay Özel bir şirkette Ön muhasebe departmanında çalıştım , aynı zamanda Lojistik kısmında da kendimi geliştiriyorum. İnsan ilişkilerine önem veren ve iletişimi kuvvetli biriyim. Bana bir fırsat verildiğinde bunu en iyi derecede en maksimum düzeyde yapmaya hazırım. Aynı zamanda bilgisayarla aramı oldukça iyi tutmaya çalışıyorum, kendi çapımda yazılım öğrenmeye çalışıyorum. (HTML, CSS, JAVASCRİPT)vb. Vakit buldukça kendimi bu alanlarda geliştiriyorum. Bankanızda çalışmaktan gurur duyarım.

 2. Merhabalar silahlı özel güvenlik sertifikam var banka da çalışmak üzere iş arıyorum il fark etmez terörle mücadele (askeriye) de 5 yıl çalıştım kendi isteğimle sözleşme yenilemesi yapmadım güvenlik tecrübemde var boy 1.73 kilom 70 yaş 28 çalıştığıma dair hizmet belgem vardır teşekkürler..

 3. Merhabalar ben daha önce iki yıl antalya iş bankası liman şubesinde çalıştım şimdi kvk teknik servise çay seviş temizlik 4. Yılım ama bankayla çalışmak tercihim eminim pişman olmzsinz deneye bilsinz sabırlı güler yüzlü fedakar ve çok sadık neşeli bir bayanım sizlerle çalışmayı ve eski çalışma sistemime dönmeyi çok isterim teşekkür ler inş. görüşmek dileğiyle

 4. Merhaba ben Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunuyum.Egitimimi dereceyle ve universitenin onur öğrencisi olarak bitirdim. Calisma hayatimdada bu basariyi göstereceğime inanıyorum. Sizin uygun gördüğünüz pozisyonda sizinle calismak isterim. Simdiden teşekkür ederim iyi günler

 5. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 6. 1984 doğumluyum onlısans muhasebe mezunuyum kayseride ikamet ediyorum sizinle çalışmak istiyorum

 7. 1984 dogumluyum dokuz eylül üni.komu yönetimi mezunurum.baknkasında calışmak istiyorum.

 8. merhaba ben 1990 doğumluyum karamanoğlu mehmetbey üniversitesi iktisat bölümu mevzunuyum istanbul da oturuyorum banka sektörunde çalışmayı çok isterim bana uygun bi pozisyonunuz varsa irtibat 05315576945

 9. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 10. Merhaba ben 1990 mersin doğumluyum uşak üniversitesi Kimya Teknolojisi mezunuyum sizinle calismaktan onur duyarım.

 11. Merhaba ben lise mezunuyum.Bilgisayar sertifikam var.Ayrıca bilgisayar kullanmasını biliyorum.24 yaşındayım.Ankarada çalışmak istiyorum.Askerlikten muafım sizinle çalışmaktan onur duyarım. 0535 3778474 Ankara/pursaklar

 12. Merhaba,Çağ Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümünden yeni mezun oldum,22 yaşındayım ve askerlikten muafım bankanızda çalışmak istiyorum teşekkür ederim.0532 132 52 71 Mersin\Tarsus

 13. iyi günler.
  ben fethiyede ikamet ediyorum.lise mezunuyum 11 yıl turizmde çalıştım.
  2 yıl ölüdeniz,9 yılda antalya da bar departmanında görev yaptım.
  Şu anda bir otelin satın alma görevlisiyim.
  iyi derece ingilizce,orta derece almanca ve çok azda rusça biliyorum.
  Bilgisayar seltifikam var.
  Karşılıklı iletişim ve baden dili eğtimi aldım.

  Düzenli ve planlı çalışmayı çalışmayı seven biriyim.
  27 yaşındayım.
  İlgilenirseniz memnun olurum,teşekkürler.

 14. Doğu akdeniz üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum.26 yaşındayım.Kuumunuzda çalışmaktan gurur duyacağım.bilginize…

 15. Anadolu üniversitesi 2014 iktisat fakültesi mezunuyum.Kastamonuda ikamet etmekteyim.Babam mali müşavir oldugundan ortaokuldan beri muhasebe bilgim var.Bende meslek hayatımda sizin bankanızla çalışmak istiyorum.Geregini arz ederim

 16. merhaba.bankanızda siiznle birlikte hizmet vermek isterim buro yönetimi mezunuyum ancak calısma ekonomısı 4.sinıf öğrencisiyim:(aöf) ing bireysel emeklilik satiş danışmanlıgı tecrüben var.özel şirkete satın alma danışmanlığı yapmaktayım.sizile çalışmaktan memnunuyet duyarım.

 17. merhaba 24 yaşındayım Erciyes Üniversitesi iktisat mezunuyum bu yıl mezun oldum bankanız bünyesinde çalışmak için kendime güveniyorum ve size yararlı bir çalışan olacağıma inanıyorum ilginize sunarım.

 18. cumhuriyet üniversitesi maliye myo mezunuyum 23 yaşındayım bankanızda çalışıp hem yararlı olmak hemde kendimi geliştirmek istiyorum. teşekkürlerimi sunarım

 19. yaşım 20 bankacılık ve sigortacılık mezunuyum kurumunuzda calısmak ıstıyorum arz ederım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*