Denizbank Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1938 yılından bu yana faaliyet gösteren Denizbank, dönem dönem personel alımları yapmaktadır. Denizbank’ın ayrıcalıklarından yararlanmak isteyenler, öncelikle Denizbank iş ilanları incelemelidir. 

Güncel ilanlar yayınlandığında Denizbank iş başvurusu yapılmaktadır. Başvuru ve sınav işlemleri tamamlandıktan sonra adayların sonuçları, Denizbank insan kaynakları tarafından duyurulmaktadır.

Denizbank Personel Alımı Yapacak

Türkiye çapında hizmet veren Denizbank, personel alımı yapıyor. İncelemeler ve başvurular internet üzerinden yapılmakta. Adayların, ilgili kaynağı ayrıntılı şekilde inceleyerek başvuru yapması gerekiyor.

Alım yapılacak olan pozisyonlar, kariyer.net üzerinden görülebilir. Burada Denizbank’ın profiline girilerek, gerekli tüm bilgiler elde edilebilir. Başvuru yapmak isteyenler, hızlı şekilde inceleyerek, başvuru yapmalıdır. 

İş ilanları kaçırılırsa, başvuru için bir sonraki Denizbank alımları beklenir. Dolayısıyla günaşırı takip yapmak, iş başvurusunun ilk şartıdır.

Bu nedenle adaylar, ilerleyen tarihlerde ilanları kaçırmamak için hususa dikkat etmelidir. Sitemiz Denizbank iş ilanlarını güncel şekilde takip ederek, sizinle paylaşır.

Bizi takip ederek, haberdar kalmanız mümkündür. Denizbank, gün ve piyasa durumuna göre tatmin edici ücret ve ek imkânlar sunar.

Mükemmellik ve başarı unsurlarını teşvik edicidir. Personeller, özel sağlık sigortasına sahiptir. Kurum, personelini daha çok sayıda avantajdan yararlandırır.

Denizbank İş İlanları ve İş Başvurusu

Denizbank, kariyer.net  üzerinde görülen çok sayıda ilana sahiptir. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Halkbank müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 2. Kobi Bankacılığı Paz. Ürün Yönetimi Yetkilisi: İş tanımlarından biri yeni ürünler geliştirilmesi, hâlihazırda olan ürünlerin iyileştirilmesi ve onlara ait bulunan iş akışlarının meydana getirilmesidir.
 3. Kobi Bankacılığı Paz. Stratejik Planlama Uzmanı: İşkolunun performansını ölçmek, gelişimini takip etmek nedeniyle dönemsel vaziyette analiz ve raporların hazırlanması ile görevlidir. Görev tanımı oldukça geniştir.
 4. Telefonda Satış Temsilcisi: Güçlü müşteri ilişkileri ve yüksek kalite standartları meydana getirecek tarzda bankanın potansiyel ve mevcut müşterilerine hizmet ve ürün tanıtımında bulunmak gibi tanımları vardır. Ayrıca bu suretle satış gerçekleştirmek de bunların içindedir.
 5. Fraud Yönetimi Analitik Yetkilisi: Pozisyon sektörde kullanılmakta olan güvenlik çözümlerini, uygulamaları araştırmak, öneriler sunmak gibi görev tanımları bulundurur. Bunlardan bir diğeri de analitik modelleme amacıyla iş paydaşları ile beraber çalışmadır.
 6. Kampanya Yönetimi Yönetmeni: Pozisyon, bu bünyede gereksinim olan projeleri meydana getirmek ve bunun takibini yapmak gibi sorumluluklar bulundurur.
 7. Güvenlik Görevlisi: Halkbank banka şubeleri içerisinde bulunan Halkbank çalışanları veya diğer Halkbank müşterilerinin olası güvenlik sorunları. yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak.
 8. Tüzel CRM – Data Scientist: Farklı görev tanımları bulunur. Bir tanesi iş kollarının MIS gereksinimlerini sağlayabilmek hedefiyle koordinasyonda bulunmaktadır. 
 9. Müfettiş Yardımcısı: Müfettiş yardımcısı şube faaliyetlerine denetleme yapma, elde edilen bilgilerin genel müdürlük ve şube birimleri ile paylaşılması gibi farklı iş tanımlarına sahiptir.
 10. Mobil Satış Temsilcisi: Pozisyon, sahada aktif olarak kobi, dijital bankacılık ve bireysel ürünlerinin satışı gibi tanımlar bulundurur.
 11. Yatırımcı İlişkileri ve Finansal İletişim: Denizbank’ın yatırım ve kurumsal sunumlarını meydana getirilmesi, özet finansal gelişim raporlarının oluşturulması, yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması gibi görevlere sahiptir. Ancak iş tanımı bununla sınırlı değildir. 
 12. Kredi Risk Modelleme Uzmanı / Yetkilisi: Pozisyon modellerde kullanılmakta olunan değişkenlerin kontrollerini ve testini sağlama, risk tabanlı alternatif projelerde görev alma şeklinde tanımları bulunur; ancak bunlarla limitli değildir.
 13. Stajyer: Stajyerlerin görevleri bulundukları departmana göre farklılık gösterse de genel olarak yaptıkları iş aynıdır. Bankacılığı kendilerine öğreten profesyonel banka personeli tarafından gerekli eğitimleri uygulamalı şekilde alırken, bankanın işleyişine dair günlük faaliyetleri gözetim ve denetim altında gerçekleştirirler.

Kariyer.net üzerinde görülen birçok ilan vardır. Bunlar içlerinden örneklem olması için seçilmiştir. Bunlara ve diğerlere https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=16410&hc=T linkinden ulaşılır.

Başvuru için bu ilanlardan herhangi birine tıklamak gerekir. Açılan ekranda “başvur” dedikten sonra ilgili işlemleri yaparak, tamamlamanız gerekir.

Eğer kariyer.net bünyesinde bir üyelik hesabınız yoksa açmadan başvuru yapamazsınız. Dolayısıyla öncelikle bir hesap açmak, ardından da CV doldurmak gereklidir.

Ayrıca https://kariyer.denizbank.com/ adresinden açık ilanları ve staj bilgilerini kontrol etmeniz mümkündür.

Denizbank Banka Sınavları

Denizbank, iş alımları kapsamında sınavlar gerçekleştirir. Bunlar, iş alımları ile aynı dönemlerde olur. Dolayısıyla adayların önce ilanı takip etmesi gerekir.

Denizbank, pozisyon kriterlerini sağlayan adaylarla irtibat kurar. Tecrübesi yer almayan adayların, başvuru kapsamında öncelikle online genel yetenek sınavına girmesi gerekir.

Sonraki aşamalara geçebilmek için, bu sınavda başarılı olunmalıdır. Pozisyon gereği bir kişilik envanteri ve-veya İngilizce sınavı olabilir.

Tüm bunları geçen adaylar, yüz yüze, grup ve online video mülakatları için çağırılır. Gerekli görüşmeler tamamlanınca, en geç 15 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz yönde sözlü ya da yazılı bildirimler gerçekleştirilir. 

26 yorum

 1. slm ben fatih yurttaş izmirde ikamat etmekteyim silahlı kimlik kartım var tecrübeliyim yaş24 boy 1.77 kilo 70 sizin bankanızda çalışmayı çok isterim iletişim şimdiden teşekkür ediyorum 05542370789 teşekkürlerr

 2. merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıl halkla ilişkiler okudum iki yıl da işletme okudum Hatay İskenderunluyum istenen şehirde çalışabilirim. 05064950642

 3. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 4. 2013 yılında DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS bölümünden mezun oldum.insan ilişkilerim ve ikna kabiliyetime güveniyorum.yüz yüze mülakata katılarak detaylı konuşmayı çok isterim.

 5. Düzce Üniversitesi Turizmişletmecliği ve otelcilik mezunuyum bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Aydı da yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum Söke bolgelerinde cok daha etkılı olabılırım tel: 0542 589 92 40

 6. Merhaba.. Ben dumlupınar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum daha önce banka ve sigorta şirketlerinde staj yapıp tecrübe kazanmaya çalıştım ve bankacılığı severek yapacağımdan eminim girişimcilik insan kaynakları konusunda oldukça iyiyimdir sizlerle çalışmayı çok istiyorum şimdiden teşekkürler..

 7. gaziantepte igametgah ediyorum bankanızın güvenlik departmanında çalışmak istiyorum 10 yıllık güvenlik tecrübem var değerlendirirseniz memnun olurum.tlf:05063099815 boy.1.87

 8. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.Sizinle çalışmaktan çok memnuniyet duyarım.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

 9. Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 10. Merhaba.Ben Aksaray Üni.si Bankacılık ve Sigorta böl.son sınıf ögerncisiyim .Bankanızda staj yapmak ve sizinle çalışmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim. Bankanızda çalışmayı çok istiyorum.05455941286

 11. mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 12. iyi günler.
  ben fethiyede ikamet ediyorum.lise mezunuyum 11 yıl turizmde çalıştım.
  2 yıl ölüdeniz,9 yılda antalya da bar departmanında görev yaptım.
  Şu anda bir otelin satın alma görevlisiyim.
  iyi derece ingilizce,orta derece almanca ve çok azda rusça biliyorum.
  Bilgisayar seltifikam var.
  Karşılıklı iletişim ve baden dili eğtimi aldım.

  Düzenli ve planlı çalışmayı seven biriyim.
  27 yaşındayım.
  İlgilenirseniz memnun olurum,teşekkürler.

 13. MERHABA BEN ALTUN KIZILAY 1977 DOGUMLUYUM BANKANIZDA ÇAY VE TEMİZLİK İŞİ YAPMAKİSTERİM.DAHA ÖNCE BANKADA ÇALIŞTIM.TECRÜBEM VAR.İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

 14. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 15. mrb 27 yaşındayım 7 senedir muhasebe ve ön muhasebe bölümünde görev alıyorum bilgisayar sertifikam da bulunmaktadır.iyi derecede excel word muhasebe programları kullanmaktayım.çek senet cari hesap takibine hakimim ilgilenirseniz memnun olurum iyi çalışmalar…

 16. merhaba 25 yaşindayim muş’ta ikamet edıyorum muhasebe ve vergi bölümünde mezunum +bigisayar sertifikasın ve b ehliyetine sahıbım bankanızda hizmet vermekte gurur duyarım saygilariml.05342286724 ilginiz icin teşekkurler…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*