Denizbank Personel Alımı 2017

Denizbank İş Başvurusu

Denizbank firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Denizbank yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Denizbank iş ilanları mevcuttur.

Bankalar günümüz serbest piyasa koşullarında paranın arz ve talebini dengeleyen, hem kendi alanlarında hem de şirketlerin ihtiyaç duyduğu finansmanı sağlayan finans kuruluşlardır. Ülkemizce 2015 yılı Ocak ayı itibariyle 51 adet banka bulunur. Bu bankalardan biri de 1938 yılında Türk denizcilik sektörüne destek sağlamak üzere devlet bankası olarak kurulan Denizbank’tır.

Denizbank’ın özelleştirilmesi ile birlikte Denizbank personel alımı kapsamında çeşitli çalışmalara başlanmıştır. Finansal hizmet sektöründe kısa sürede büyük başarılar gösteren Denizbank 765 şubesiyle hizmet vermektedir. Denizbank iş ilanları çeşitli internet sitelerinden de takip edilebilmektedir.

Çalışanların kariyer hedefleri, asistanlıktan genel müdürlüğe kadar uzanan yolda eğitim, konferans ve kurslarla desteklenir. Toplumun tüm kesimine hizmet sağlayacak şekilde personel alımı yapılır. Bankanın sunmuş olduğu iş ilanlarında yaş kriteri, eğitim durumu, sektördeki tecrübelerinin yanı sıra iyi derecede İngilizce bilmesi ve Ms Office programlarına hakim olması tercih sebebidir. İş başvurusu şahsen yapılabileceği gibi internet üzerinden de yapılabilmektedir. İşçi alımları kişiler arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin, mevcut teknik bilgi ve becerilerine göre sağlanır.

Deniz’de Kariyer Fırsatları ve Başvuruları için tıklayınız.

26 Comments

  1. ZELİHA ARTUN 5 Şubat 2015

Leave a Reply