Denizbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2024

Denizbank güvenlik görevlisi personel alımı, her sene değişen tarihlerde kariyer.net üzerinden yayınlanan Denizbank güvenlik görevlisi ilanlarının değerlendirilmesi üzerinden gerçekleştirilir.

Denizbank şubelerinde ihtiyaç duyulan güvenlik görevlisi çalışanlarının alımı genel başvuru havuzunda görüntülenen CV’lerin değerlendirilmesi ardından da yapılır. Denizbank genel müdürlük veya şubelerinde ilgili açık pozisyon olması halinde alım gerçekleştirir.

Denizbank’ta Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışmak

Denizbank güvenlik görevlisi pozisyonunda çalışılması halinde eğer daha öncesinde mesleki deneyim bulunmuyorsa, ortalama 3 bin TL brüt maaş ile işe başlanır. Maaşlara mevzuata uygun olarak her yıl zam yapılır. Diğer yandan yıl içinde ikramiye ödemelerinden faydalanılır. Denizbank güvenlik görevlileri 1 ila 5 senelik çalışma sürecinde yılda 14 günlük senelik izinden faydalanırlar.

Sigorta kapsamında devlet hastanelerinde, bankanın çalışanları için ayırdığı fonlar kapsamında ise anlaşmalı özel hastanelerde ücretsiz sağlık hizmeti alırlar. Öğlen yemeklerinde maaşlarına ek olarak aldıkları harcama kartlarını kullanırlar.

Bu kartlar ile anlaşmalı mağazalardan da limit dahilinde alışveriş yapabilirler. Bankanın ücretsiz etkinliklerine ve eğitimlerine katılma hakkında sahiplerdir. Hafta içi 08:30 ile 18:30 arasında mesai gerçekleştirirler.

Denizbank Güvenlik Görevlisi İş İlanları

Denizbank güvenlik görevlisi iş ilanları, Denizbank’ın kariyet.net üzerinden sunduğu açık pozisyonlara ilişkin ilanlardır. Bunun haricinde banka her pozisyon için tek tek ilan vermek terine genel başvuru ilanını da kariyet.net üzerinden sunmuştur.

Güvenlik görevlisi pozisyonunda açık oluşması halinde genel başvuruda güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteğini belirterek müracaat gerçekleştiren adaylar, banka tarafından incelenirler. Uygun bulunan adaylar ise mülakata davet edilirler.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Denizbank güvenlik görevlisi ilan başvurusu için uygulanacaklar:

 • İlk olarak, https://kariyer.denizbank.com/ adresine netten erişim gerçekleştirilmelidir.
 • Görüntülenen ana sayfadan “üye ol“ menüsüne tıklanır.
 • Sayfada açılan tabloya ise iletişim, kimlik, adres bilgileri ve yeni bir şifre yazılarak, “kaydet“ komutu seçilir.
 • Aşamalar ardından ile görüntülenen profil sayfasından “Özgeçmiş Oluştur“ sekmesine tıklanır.
 • İşlem ardından açılan CV formuna eğitim, mezuniyet, kursa, sertifika, meslek deneyim, bilgileri girilerek, açılama alanıma ise güvenlik görevlisi pozisyonu için iş başvurusu yapıldığını aktaran kısa yazı yazılır. Ardından “özgeçmişi kaydet“ kutucuğu seçilir.
 • Profil sayfasından “iş ara“ sekmesine giriş yapılıp, görüntülenen arama çubuğuna “Denizbank“ ifadesi yazılarak sorgulama başlatılır.
 • Açılan başvuru tablosundan “genel başvuru“ pozisyonu işaretlenip, tablo altından “CV ile başvur“ seçeneğine tıklanır.

Aşamalar sonunda başvuru tamamlanır. Denizbank güvenlik görevlisi alımı halinde bu genel başvuru havuzundan uygun adayları tespit eder ve görüşmeye davet eder.

Güvenlik Görevlisi Görevleri Nelerdir?

Güvenlik görevlisinin görevleri şunlardır:

 • Bankada güvenlik koşullarına uygunluğu sağlamak,
 • Bankadaki müşteri ve çalışan giriş çıkışlarında güvenliği sağlama,
 • Bankada güvenliği tehdit edici durumda etiğe uygun müdahaleyi yapma, suç işlenmişse kolluk kuvvetleri ile iletişime geçme,
 • Güvenliği tehdit edici olayda banka çalışanlarını binadan tahliye etme, topluluk yönetimini gerçekleştirme,
 • Güvenlik kamera kayıtlarını inceleme güvenliği bozan durumları tespit etme,

Görevlerin tümü banka güvenlik görevlileri tarafında gerçekleştirilir.

 

16 Comments

 1. Özel güvenlik (silahlı)
  Boy 1.82
  Kilo 85
  Askerliğimi yaptım
  1997 doğumluyum
  Ehliyet var B
  Mardin Kızıltepe de ikamet ediyorum
  Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 2. merhabalar ben 1990 doğumluyum.1.75 boy kilo 69 daima bir güvenlik ve banka ile çalışması
  Saygılı ve insanlarla iletişimim genel iyi derecede
  Silahlı özel güvenlik kartına sahibim.istanbul da yasıyorum ve bünyenizde görev almak istyrum

 3. adanada ikamatgah ediyorum 5yıllık silahlı güvenlik tecrübem var.boy: 170 kilo:65 sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğim denizbank ile çalışmakta onur duyarim

 4. sılahlı sertıfıkam var sızınle calışmak ıstıyorum ünıversıte mezunuyum 05423126390 bursa subenızde

 5. silahlı sertıfıkam var sızınle calısmakıstıyorum.ünıversıte mezunuyum.0542031206390 bursa subenızde

 6. Merhaba agziantep de silahlı özel güvenlik kimlik kartım var.2 yıldır özel güvenlik olarak çalışmaktayım Deva HAStanesin de . 27.11.1979 dogumlu boy 1.85 kilo 75.DENIZBANK ile çalışmaktan onur duyarım.
  05422796274

 7. slm 1981 dogumluyum güvenlik işinde 10 yıl kesintisiz bir firmada calıstım silahlı sizlerlede calısmak isterim tel no..05458250547

 8. yaş 26 askerliğimi yaptım silahlı sertifikam var bankanıza uygunsam çalışmak istiyorum no,05316970998

 9. yaşim 23 askerlik görevimi tamamladım silahli özel güvenlik kartım var denizbank’ta özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum. tel: 05417130520

 10. Mrb yaşim 25 askerlik görevimi tamamladım silahli özel güvenlik kartım var denizbank bünyesi altında özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak isterim
  Gsm 05433229916

 11. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 12. 1982 doğumluyum silahlı kimlik kartım var İstanbul beylükdüzünde ikamet ediyorum 178 boy kilo 78 5 3 yıllık tecrübem var sizinlen çalışmak isterim 0543 970 19 88

 13. GAZİANTEPTE İKAMATGAH EDİYORUM 10 YILLIK SİLAHLI GÜVENLİK TECRÜBEM VAR.BOY:1.87 KİLO:93 SİZLERE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERECEĞİM KANATİNDEYİM.TLF:05063099815

 14. GAZİANTEPTE İKAMATGAH EDİYORUM 10 YILLIK SİLAHLI GÜVENLİK TECRÜBEM VAR.BOY:1.87 KİLO:93 SİZLERE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERECEĞİM KANATİNDEYİM.

 15. slm afyonda ıkamet etmekteyim 1981 doğumluyum 10 sendedır aktıf olarak guvenlık sektorundeyım herhangı bır afyon subenızde çalışmak ıstıyorum 05424965900 silahlı yaka kartım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*