Denizbank Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Denizbank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Denizbank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Denizbank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1938 yılından bu yana faaliyet gösteren Denizbank, dönem dönem personel alımları yapmaktadır. Denizbank’ın ayrıcalıklarından yararlanmak isteyenler, öncelikle Denizbank iş ilanları incelemelidir. 

Güncel ilanlar yayınlandığında Denizbank iş başvurusu yapılmaktadır. Başvuru ve sınav işlemleri tamamlandıktan sonra adayların sonuçları, Denizbank insan kaynakları tarafından duyurulmaktadır.

Denizbank Personel Alımı ve İş İlanları

Denizbank Personel Alımı Yapacak

Türkiye çapında hizmet veren Denizbank, personel alımı yapıyor. İncelemeler ve başvurular internet üzerinden yapılmakta. Adayların, ilgili kaynağı ayrıntılı şekilde inceleyerek başvuru yapması gerekiyor.

Alım yapılacak olan pozisyonlar, kariyer.net üzerinden görülebilir. Burada Denizbank’ın profiline girilerek, gerekli tüm bilgiler elde edilebilir. Başvuru yapmak isteyenler, hızlı şekilde inceleyerek, başvuru yapmalıdır. 

İş ilanları kaçırılırsa, başvuru için bir sonraki Denizbank alımları beklenir. Dolayısıyla günaşırı takip yapmak, iş başvurusunun ilk şartıdır. Bu nedenle adaylar, ilerleyen tarihlerde ilanları kaçırmamak için hususa dikkat etmelidir. Sitemiz Denizbank iş ilanlarını güncel şekilde takip ederek, sizinle paylaşır.

Bizi takip ederek, haberdar kalmanız mümkündür. Denizbank, gün ve piyasa durumuna göre tatmin edici ücret ve ek imkânlar sunar.  Mükemmellik ve başarı unsurlarını teşvik edicidir. Personeller, özel sağlık sigortasına sahiptir. Kurum, personelini daha çok sayıda avantajdan yararlandırır.

Denizbank İş İlanları ve İş Başvurusu

Denizbank, kariyer.net  üzerinde görülen çok sayıda ilana sahiptir. Bunlardan bazıları şöyledir;

Raporlama Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
31 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
22 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
13 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Antalya
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
20 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Konya
Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
17 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Mobil Satış Temsilcisi
Son Başvuru Tarihi
09 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Makam Şoförü
Son Başvuru Tarihi
13 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Yapılandırılmış Finansman Müdürü
Son Başvuru Tarihi
14 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
17 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
İletişim Merkezi Vatandaş Temsilcisi
Son Başvuru Tarihi
06 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara

İlanlara başvurmak ve daha fazla Denizbank iş ilanı için tıklayın.

 1. Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Halkbank müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 2. Kobi Bankacılığı Paz. Ürün Yönetimi Yetkilisi: İş tanımlarından biri yeni ürünler geliştirilmesi, hâlihazırda olan ürünlerin iyileştirilmesi ve onlara ait bulunan iş akışlarının meydana getirilmesidir.
 3. Kobi Bankacılığı Paz. Stratejik Planlama Uzmanı: İşkolunun performansını ölçmek, gelişimini takip etmek nedeniyle dönemsel vaziyette analiz ve raporların hazırlanması ile görevlidir. Görev tanımı oldukça geniştir.
 4. Telefonda Satış Temsilcisi: Güçlü müşteri ilişkileri ve yüksek kalite standartları meydana getirecek tarzda bankanın potansiyel ve mevcut müşterilerine hizmet ve ürün tanıtımında bulunmak gibi tanımları vardır. Ayrıca bu suretle satış gerçekleştirmek de bunların içindedir.
 5. Fraud Yönetimi Analitik Yetkilisi: Pozisyon sektörde kullanılmakta olan güvenlik çözümlerini, uygulamaları araştırmak, öneriler sunmak gibi görev tanımları bulundurur. Bunlardan bir diğeri de analitik modelleme amacıyla iş paydaşları ile beraber çalışmadır.
 6. Kampanya Yönetimi Yönetmeni: Pozisyon, bu bünyede gereksinim olan projeleri meydana getirmek ve bunun takibini yapmak gibi sorumluluklar bulundurur.
 7. Güvenlik Görevlisi: Halkbank banka şubeleri içerisinde bulunan Halkbank çalışanları veya diğer Halkbank müşterilerinin olası güvenlik sorunları. yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak.
 8. Tüzel CRM – Data Scientist: Farklı görev tanımları bulunur. Bir tanesi iş kollarının MIS gereksinimlerini sağlayabilmek hedefiyle koordinasyonda bulunmaktadır. 
 9. Müfettiş Yardımcısı: Müfettiş yardımcısı şube faaliyetlerine denetleme yapma, elde edilen bilgilerin genel müdürlük ve şube birimleri ile paylaşılması gibi farklı iş tanımlarına sahiptir.
 10. Mobil Satış Temsilcisi: Pozisyon, sahada aktif olarak kobi, dijital bankacılık ve bireysel ürünlerinin satışı gibi tanımlar bulundurur.
 11. Yatırımcı İlişkileri ve Finansal İletişim: Denizbank’ın yatırım ve kurumsal sunumlarını meydana getirilmesi, özet finansal gelişim raporlarının oluşturulması, yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması gibi görevlere sahiptir. Ancak iş tanımı bununla sınırlı değildir. 
 12. Kredi Risk Modelleme Uzmanı / Yetkilisi: Pozisyon modellerde kullanılmakta olunan değişkenlerin kontrollerini ve testini sağlama, risk tabanlı alternatif projelerde görev alma şeklinde tanımları bulunur; ancak bunlarla limitli değildir.
 13. Stajyer: Stajyerlerin görevleri bulundukları departmana göre farklılık gösterse de genel olarak yaptıkları iş aynıdır. Bankacılığı kendilerine öğreten profesyonel banka personeli tarafından gerekli eğitimleri uygulamalı şekilde alırken, bankanın işleyişine dair günlük faaliyetleri gözetim ve denetim altında gerçekleştirirler.

Kariyer.net üzerinde görülen birçok ilan vardır. Bunlar içlerinden örneklem olması için seçilmiştir. Bunlara ve diğerlere https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=16410&hc=T linkinden ulaşılır.

Başvuru için bu ilanlardan herhangi birine tıklamak gerekir. Açılan ekranda “başvur” dedikten sonra ilgili işlemleri yaparak, tamamlamanız gerekir.  Eğer kariyer.net bünyesinde bir üyelik hesabınız yoksa açmadan başvuru yapamazsınız. Dolayısıyla öncelikle bir hesap açmak, ardından da CV doldurmak gereklidir. Ayrıca https://kariyer.denizbank.com/ adresinden açık ilanları ve staj bilgilerini kontrol etmeniz mümkündür.

Denizbank Banka Sınavları

Denizbank, iş alımları kapsamında sınavlar gerçekleştirir. Bunlar, iş alımları ile aynı dönemlerde olur. Dolayısıyla adayların önce ilanı takip etmesi gerekir. Denizbank, pozisyon kriterlerini sağlayan adaylarla irtibat kurar. Tecrübesi yer almayan adayların, başvuru kapsamında öncelikle online genel yetenek sınavına girmesi gerekir.

Sonraki aşamalara geçebilmek için, bu sınavda başarılı olunmalıdır. Pozisyon gereği bir kişilik envanteri ve-veya İngilizce sınavı olabilir. Tüm bunları geçen adaylar, yüz yüze, grup ve online video mülakatları için çağırılır. Gerekli görüşmeler tamamlanınca, en geç 15 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz yönde sözlü ya da yazılı bildirimler gerçekleştirilir. 

2 Comments

 1. Küçükçekmecede ikamet ediyorum. Çay ve temizlik işnde çalışmak istiyorum. Lise mezunuym. Teşekkürler.

 2. işletme bölümü mezunuyum sizinlee calısmaktann onurr duyarım.izmirdee ikamet etmekteyim şimdiden tesekkürlerr

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*