İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yapıkredi Staj Başvurusu 2019

YapıKredi staj başvurusu başlıyor!

YapıKredi’ta staj imkanı için öğrenciler YapıKredi’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. YapıKredi staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Bankacılık sektörünün eski ve köklü firmalarından olan Yapı Kredi staj başvurusu için yılda iki kere staj başvurusu yapan adayları kabul etmektedir.

Stajı Yapı Kredi Bankasında Yapmanın Faydaları

Özgeçmişinizde Yapı Kredi adının olması mezun olduğunuzda sizlere birçok iş kapısının açılmasında oldukça yardımcı olacaktır. Staj esnasında işi Yapı Kredi’nin deneyimli personelinden öğreneceğiniz için kariyerinizde diğer adaylardan bir seviye önde olabilirsiniz.

Sadece işi öğrenmek konusunda değil teknolojiyi bankacılıkla entegre etmek konusunda da oldukça başarılı olan Yapı Kredi sayesinde yapacağınız işte teknolojiyi en aktif şekilde kullanacaksınız böylece bunu da özgeçmişinize ekleyerek hedeflediğiniz yerlere daha kolay geleceksiniz. Ayrıca Yapı Kredi de kendinizi iyi bir şekilde gösterir ve ifade ederseniz ileride Yapı Kredi’nin kapıları sizlere sonuna kadar açık olacaktır.

Yapı Kredi üniversitesi öğrencisi olup kendileriyle çalışmak isteyenler için 2 yıllık bir program hazırlamıştır. Yapı Kredi staj başvurusundan ayrı olarak hazırladığı bu program da iş görüşmesine gelen adaylar 2 yıllık bir dönemde hem Yapı Kredi Bankasını tanıyabiliyor hem de işi öğrenip deneyim sahibi olabiliyorlar.

Sonuç olarak Cumhuriyet’in ilk dönemlerinde kurulmuş olan Yapı Kredi bu başvurular sayesinde gelecekte iyi bankacılar yetiştirmeyi hedeflemektedir ve bu doğrultuda aktif yatırımlara yer vermektedir.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın!

77 Yorum

 1. Güler 12 Nisan 2014

  Merhabalar Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim zorunlu stajımı İzmir de bankanızda yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

 2. Şehriban ÖZOĞLU 13 Nisan 2014

  merhaba adıyaman üni. bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın adana şubelerinizden herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 3. Leyla KARATAŞ 13 Nisan 2014

  merhaba adıyaman üni. bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın gaziantep şubelerinizden herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 4. GİZEM ZEYREK 16 Nisan 2014

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 5. İLKER GÖK 17 Nisan 2014

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 6. Eda NUr SARIDIKEN 22 Nisan 2014

  Merhaba GAZIOSMANPASA UNIVERSITESI iktisadi ve idari bilimler fakultesi iktisat bolumu 2. Sinif ogrencisiyim bulundugum fakultede zorunlu staj bulunmamaktadir ancak ben kendimi gelistirmek istiyorum kariyerimi bu yolda ilerletmek istiyorum bankanizin bu konuda bana yardimci olabilecegine inaniyorum. Bankanizda stajyer olarak bulunmaktan onur duyarim gereginin yapilmasini arz ederim

 7. Tuğba Zorlu 22 Nisan 2014

  Uşak üniversitesi Eşme MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yazın yapılması zorunlu olan 30 iş günü olan staj eğitimimi mersin/erdemli şubenizde yapmak istiyorum bilginize sunar teşekkür ederim .

 8. DİLARA 23 Nisan 2014

  MERHABA BEN MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ İÇİN STAJIMI HATAY ANTAKYA ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 9. Merve Aygün 23 Nisan 2014

  Merhaba.Marmara Üniversitesi 2. sınıf Ekonometri öğrencisiyim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Bankanizda staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 10. SEMRA AKTAŞ 23 Nisan 2014

  MERHABA;
  BEN SEMRA AKTAŞ.İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MYO. BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BOLUMU 2. SINIF OGRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ BASVURUSU VE SONRASINDA TAM ZAMANLI CALIŞMAK İÇİN İSTNBUL VEYA BURSA DA MERKEZ SUBELERINIZDE ACIK POZISYONLARDA BANKA VE SIGORTA DALINDA STAJ VE TAM ZAMANLI CALISMAK İSTERİM.BİLGİ İÇİN TEL NO:05369862355
  İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 11. rahime nazıroğlu 23 Nisan 2014

  merhaba. ben dumlupnar üniversitesi bankacılık ve sigoratcılık 1. sınıf öğrencisiyim. yazın yapmam gereken zorunlu stajım var.kaliteli bir banka olduğunu düşünerekten kariyerim açısından yararlı olacağınızı düşünüyorum.beni dikkate alırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler…

 12. rahime nazıroğlu 23 Nisan 2014

  stajımı mersin merkezde yapmak istiyorum…

 13. sibel seven 24 Nisan 2014

  Ben Marmara Üniversitesi Isletme bölümü 3.sinif ogrencisiyim. Yaz donemi stajimi kdz Ereğli subenizde yapmak istiyorum. Bilgilerinize geregini arz ederim.

 14. MUSTAFA 25 Nisan 2014

  Merhaba ben Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Uşak şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.

 15. seda yagmur 25 Nisan 2014

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 16. Zeynep SARIKAYA 28 Nisan 2014

  Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı Ankaradaki herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum

 17. Tuğba ÇAKMAK 30 Nisan 2014

  Ben Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 3.sınıf işletme öğrencisiyim.Yaz döneminde Muğla merkez şubenizde isteğe bağlı staj yapıp bu alanda tecrübe kazanmayı çok istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim .

 18. SABRİYE 30 Nisan 2014

  MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 19. PINAR 1 Mayıs 2014

  MERHABA BEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.İSTANBUL /ÜSKÜDAR- PAZARBAŞINDA İKAMET EDİYORUM.İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAKİ ŞUBENİZDE YAZ DÖNEMİ STAJIMI YAPMAK İSTEDİĞİMİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

 20. Ahmet Husrev ERDOĞAN 1 Mayıs 2014

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 21. merve 2 Mayıs 2014

  Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 22. Bayram ALTUNTAŞ 5 Mayıs 2014

  Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

 23. SONGÜL GÜLEKEN 6 Mayıs 2014

  Merhaba Ben Van Yüzüncü Yıl Üniversitesine Bağlı 4 Yıllık İşletme Okuyorum . 3.Sınıf Öğrencisiyim Mersin’in Tarsus’a Bağlı ilçesinde (Tarsusta) ki Bankanızdan (şubelerinizden birinde) zorunlu yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim .

 24. Cüneyt ACAR 7 Mayıs 2014

  Merhaba. Ben Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı ZONGULDAK/ALAPLI şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 25. Aydoğan EKEN 9 Mayıs 2014

  Merhabalar. anadolu üniversitesi ingilizce iktisat 3. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi stajımı eskişehir şubenizde yapmak istiyorum.
  arz ederim.

 26. Gamze 11 Mayıs 2014

  Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 27. Derya AKTAŞ 12 Mayıs 2014

  Merhabalar;
  Ben Uşak Üniversitesi işletme yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim yazın MANİSA/AKHİSAR şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 28. Mine GÜLKAYA 12 Mayıs 2014

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 29. ENGİN KURNAZ 16 Mayıs 2014

  Merhaba Uşak üniversitesi Eşme MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yazın yapılması zorunlu olan 30 iş günü olan staj eğitimimi Bursa Nilüfer şubenizde yapmak istiyorum bilginize sunar teşekkür ederim .

 30. Eda Alpaslan 16 Mayıs 2014

  Merhaba;
  Ben Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yazın zorunlu stajımı Gebze’deki genel müdürlüğünde yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 31. Eda Alpaslan 16 Mayıs 2014

  Merhaba;
  Ben Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yazın zorunlu stajımı Gebze’deki genel müdürlüğünde yapmak istiyorum.ve bankanız için elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteririm.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 32. fatma didem 18 Mayıs 2014

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 33. nesrin 22 Mayıs 2014

  Merhaba
  Ben sakarya üniversitesi 3.sınıf uluslararası ilişkiler öğrencisiyim.Bankanızın Ankara Sincan şubesinde yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum. gereğini arz ederim

 34. Rıdvan ASLAN 22 Mayıs 2014

  Merhaba
  Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 35. Gamze Açıkgöz 22 Mayıs 2014

  Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 36. Havva NUR 25 Mayıs 2014

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim) bankacılık sektörüne ilk adımımı sizin bankanızdan adım atarak başlamak istiyorum yaz döneminde Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.MERSİN/Silifke şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 37. Büşra 26 Mayıs 2014

  Merhaba ben Bahçelievler Türkiye Gazetesi ticaret meslek lisesi 3. Sınıf öğrencisiyim alanim muhasebe ve finansman istanbul yenibosna şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapilmasini arz ederim.

 38. Ebru Çatalbaş 27 Mayıs 2014

  Merhaba
  Namık kemal üniversitesi 3. sınıf işletme okuyorum.Tekirdağ merkez şubesinde yaz stajımı sizin bankanız aracılığıyla yapmak istiyorum
  Gereğinin yapılmasını arz ederim

 39. Cihat Samet ŞANLI 29 Mayıs 2014

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 40. Mine GÜLKAYA 30 Mayıs 2014

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 41. AYDIN KILINÇ 1 Haziran 2014

  Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın Mersin merkez/pozcu/mezitli şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 42. SADIK ALTUN 1 Haziran 2014

  Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımı sizin bünyenizde yaparsam benim için faydalı olacağına eminim bu yüzden mersin merkez şubelerinin birinde stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 43. gözde ceylan 6 Haziran 2014

  yunus emre ticaret meslek liseside okuyorum 4 sınıf muhasebe stajı nı sizin bünyenizde yapmak istiyorum 5071749405

 44. gözde ceylan 6 Haziran 2014

  yunus emre ticaret meslek liseside okuyorum 4 sınıf muhasebe stajı nı sizin bünyenizde yapmak istiyorum 5071749405 bagcılard

 45. SÜLEYMAN ÜN 12 Haziran 2014

  Merhaba ben Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde işletme yönetimi bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim.Bankacılık sektörüne ilk adımımı Ticaret meslek lisesinde okurken 4. sınıfta dokuz aylık zorunlu stajımı Vakıflar bankası (Burdur şubesi)’n de yaptım yaz döneminde Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.BURDUR şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.çok TEŞEKKÜR EDERİM. 0545 419 0919

 46. İlknur Gamze BALCI 12 Haziran 2014

  Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 47. sakine aaslanparcası 26 Haziran 2014

  bn karamanoglu mehmet bey unıversıtesınde sosyal bılımler fakultesınde bankacılık ve sıgortacılık bolumununde 2 sınıf ogrencısıym yaz donemınde ıdyarbakırda staj yapıp kendımı gelıstırmek ıstıyorum .Geregın yspılmasını arz edrım . Tesekurler

 48. ebru özinal 28 Haziran 2014

  Merhaba
  Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.İyi günler.

 49. pınar 2 Temmuz 2014

  istanbul beykent üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümünde okumaktayım 2.senem stajımı sizin bankanızda sultangazi şubenizde yapmak istiyorum

 50. HATİCE BERİCEK 3 Temmuz 2014

  Sivas Zara Bankacılık Finans bölümünde okumaktayım. ikinci sınıftayım. 2014 yılı yaz stajını Malatya İli şubenizde yapmak istiyorum.

 51. şeyda arslan 3 Temmuz 2014

  Merhaba; Atatürk üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf ögrencisiyim(4.sınıfa geçtim).hatay/iskenderunda ikamet ediyorum iskenderun merkez şubenizin birinde deneyim kazanmak,kendimi yetiştirmek ve iş hayatını ögrenmek için staj yapmak istiyorum .gereginin yapılmasını arz ederim.

 52. Büşra Kanpak 5 Ağustos 2014

  Merhaba ben İZMİR GAZİEMİR TİCARET MESLEK LİSESİ 4. sınıf muhasebe bölümündeyim. 2014/2015 ÖĞRENİM yılı staj görevimi sizin bankanızda menderes şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılması arz ederim. Teşekkürler.

 53. Zeynep Aydoğmuş 11 Ağustos 2014

  Merhaba Bursa Uludağ Üniversitesi Sosyal Bölümler MYO Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim 2014/2015 öğrenim yılı zorunlu kış stajımı bursa osmangazi şubenizde yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim, teşekkürler.

 54. Ayşe ÇİÇEK 14 Ağustos 2014

  Merhaba ben İnönü üniversitesi İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim.18 -31 Ağustos tarihleri arasında Antalya’daki şubenizde staj yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 55. sevım ozbek 4 Eylül 2014

  merhaba ben KONYA /EREGLI TICARET MESLEK LISESI 4 Sınıf bılgısaray bolumu / verı tabanı pragramcılıgı okuyorum.2014/2015 yılı staj gorevımı sızın bankanızda konya / ereglı subesınde yapmak ıstıyorum.tesekkurler

 56. fatih şahin 14 Eylül 2014

  MERHABA BEN ANKARA YENİMAHALLE AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 4.SINIF BİLGİSAYARLI MUHASEBE BÖLÜMÜNDE OKUYORUM .2014/2015 YILI STAJIMI BANKANIZIN YENİMAHELLE,ULUS.KIZILAY YADA KEÇİÖĞREN DE BULUNAN SUBELERİNİZİN HERHANGİ BİRİNDE STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM 05313416764 BU NUMARADANDA ULAŞALABLİRSİNİZ

 57. metehan kağba 18 Eylül 2014

  Ticaret Meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim.staj yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.tşk 05387134201

 58. zeynep erboğa 6 Nisan 2015

  merabalar ben Gaziantep Üniversitesi Nizip myo da bankacılık ve sigortacılık okuyorum. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı Şanlıurfa Viranşehirde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 59. Mustafa KÜÇÜKŞAHİN 13 Nisan 2015

  Merhabalar;
  Ben Giresun Şebinkarahisar MYO Bankacılık ve Sigortacılık son sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu 20 günlük stajımı bankanızın Körfez/ KOCAELİ şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 60. Gamze Uludağ 17 Nisan 2015

  Merhabalar. Ben Sakarya Üniversitesi- Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Anadolu üniversitesinde Adalet okuyorum. Çubuk-ANKARA da staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 61. Meryem Salcı 20 Nisan 2015

  Merhaba. İstanbul Beykent Üniversitesi MYO. Bankacılık ve Sigortacılık ogrencisiyim. 2. senemdeyim. Yaz donemi zorunlu stajımı kocamustafapaşa şubesinde yapmayı önemle istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.

 62. gizem aydın 25 Nisan 2015

  merhaba. uşak üniversitesi eşme myo 1.sınıf banka ve sigorta bölümü öğrencisiyim. gaziemir,karşıyaka/izmir şubelerinde 30 iş günü zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. bölümümde iyi bir dereceye sahibim. teşkkürler.

  • gülpembe tani 25 Nisan 2015

   merhaba. aydın adnan menderes üniversitesi yenipazar myo’da okumaktayım. 1. sınıf banka ve sigorta bölümü okuyorum. çiğli/izmir şubesinde stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 63. arzu yılmaz 30 Nisan 2015

  Merhaba ,
  Ben , KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KANDIRA MYO 2.SINIF öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı bankanızda yapmak isterim.(İSTANBUL AVRUPA YAKASI)
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 64. Talha Burak Tunca 5 Mayıs 2015

  Ankara ALtındag İMKB Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 11.nci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj görmek İstiyorum.

 65. Fatma Yıldırım 10 Mayıs 2015

  Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı YapıKredi ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 66. gülnur 4 Mart 2016

  Merhaba ,
  Ben , Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı MYO 1.SINIF öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı bankanızda yapmak istiyorum.(kdz eregli)
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 67. Bahar HAN 14 Mart 2016

  Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Maliye bölümü öğrencisiyim.Yaz dönemimi en iyi şekilde değerlendirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum
  tercihen İzmir ama Bursa da da yapabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • Bahar HAN 14 Mart 2016

   3. sınıf öğrencisiyim

 68. zakir soydan 6 Nisan 2016

  merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık okuyorum. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adana/yüreğir de yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 69. hilal yıldızhan 15 Nisan 2016

  Merhaba ben hilal Giresun üniversitesi alucra turan bulutcu myoda 1.sınıf maliye okuyorum.Temmuz ayında yapılacak 20 günlük zorunlu stajimi Yapı Kredinin kadirli şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

 70. MERVE 23 Nisan 2016

  MERHABA BEN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ 3 SINIF BANKACILIK VE FİNANS ÖĞRENCİSİYİM.İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPAMIYORUM NEREDEN BAŞVURU YAPABİLİRİM ACABA .
  GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM .

 71. Kübra 10 Mayıs 2016

  Merhabalar ben Dumlupınae Üniversitesi Şaphane Meslekyüksek okulu 1. Sınıf Bankacılık ve sigortacılık okuyorum yazın olucak stajımı sizin bankanızın İstanbul/esenyurt şubesinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 72. Fulya ÖZBAY 2 Haziran 2016

  Merhaba MERSİN ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın zorunlu stajını K.maraş Merkez şubelerinizden herhangi birinde yapmak istediğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim.

 73. İbrahim Halil BOZ 23 Ocak 2017

  Merhaba Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Ayvacık Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim Temmuz-Ağustos ayları arasında yapılacak olan 30 günlük zorunlu Staj eğitiminin Mardin Merkez şubelerinizden herhangi birinde yapmak istediğimi belirtir ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

 74. mizgin 16 Mayıs 2017

  meraba ben bankacılık ve sigortacılık bölümü için stajyer başvurusunda bulunmak istiyorum. diyarbakır merkez yapıkredi bankası.

 75. mehmet yusuf özgeboz 16 Şubat 2018

  Merhaba selçuk üniversitesi 2.sınıf bankacılık ve sigortacılık okuyorum.Temmuz ayında yapılacak 30 günlük zorunlu stajimi Yapı Kredinin Şanlıurfa/Siverek şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir