Yapıkredi Staj Başvurusu 2017

YapıKredi staj başvurusu başlıyor!

YapıKredi’ta staj imkanı için öğrenciler YapıKredi’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. YapıKredi staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Bankacılık sektörünün eski ve köklü firmalarından olan Yapı Kredi staj başvurusu için yılda iki kere staj başvurusu yapan adayları kabul etmektedir.

Stajı Yapı Kredi Bankasında Yapmanın Faydaları

Özgeçmişinizde Yapı Kredi adının olması mezun olduğunuzda sizlere birçok iş kapısının açılmasında oldukça yardımcı olacaktır. Staj esnasında işi Yapı Kredi’nin deneyimli personelinden öğreneceğiniz için kariyerinizde diğer adaylardan bir seviye önde olabilirsiniz.

Sadece işi öğrenmek konusunda değil teknolojiyi bankacılıkla entegre etmek konusunda da oldukça başarılı olan Yapı Kredi sayesinde yapacağınız işte teknolojiyi en aktif şekilde kullanacaksınız böylece bunu da özgeçmişinize ekleyerek hedeflediğiniz yerlere daha kolay geleceksiniz. Ayrıca Yapı Kredi de kendinizi iyi bir şekilde gösterir ve ifade ederseniz ileride Yapı Kredi’nin kapıları sizlere sonuna kadar açık olacaktır.

Yapı Kredi üniversitesi öğrencisi olup kendileriyle çalışmak isteyenler için 2 yıllık bir program hazırlamıştır. Yapı Kredi staj başvurusundan ayrı olarak hazırladığı bu program da iş görüşmesine gelen adaylar 2 yıllık bir dönemde hem Yapı Kredi Bankasını tanıyabiliyor hem de işi öğrenip deneyim sahibi olabiliyorlar.

Sonuç olarak Cumhuriyet’in ilk dönemlerinde kurulmuş olan Yapı Kredi bu başvurular sayesinde gelecekte iyi bankacılar yetiştirmeyi hedeflemektedir ve bu doğrultuda aktif yatırımlara yer vermektedir.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın!

 

Aramalar: , , ,

 

More Posts in Staj Başvurusu

 
 

Paylaş 
 
 

76 Comments

 • şeyda arslan

  Merhaba; Atatürk üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf ögrencisiyim(4.sınıfa geçtim).hatay/iskenderunda ikamet ediyorum iskenderun merkez şubenizin birinde deneyim kazanmak,kendimi yetiştirmek ve iş hayatını ögrenmek için staj yapmak istiyorum .gereginin yapılmasını arz ederim.

 • Büşra Kanpak

  Merhaba ben İZMİR GAZİEMİR TİCARET MESLEK LİSESİ 4. sınıf muhasebe bölümündeyim. 2014/2015 ÖĞRENİM yılı staj görevimi sizin bankanızda menderes şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılması arz ederim. Teşekkürler.

 • Zeynep Aydoğmuş

  Merhaba Bursa Uludağ Üniversitesi Sosyal Bölümler MYO Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2. sınıf öğrencisiyim 2014/2015 öğrenim yılı zorunlu kış stajımı bursa osmangazi şubenizde yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim, teşekkürler.

 • Ayşe ÇİÇEK

  Merhaba ben İnönü üniversitesi İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim.18 -31 Ağustos tarihleri arasında Antalya’daki şubenizde staj yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • sevım ozbek

  merhaba ben KONYA /EREGLI TICARET MESLEK LISESI 4 Sınıf bılgısaray bolumu / verı tabanı pragramcılıgı okuyorum.2014/2015 yılı staj gorevımı sızın bankanızda konya / ereglı subesınde yapmak ıstıyorum.tesekkurler

 • fatih şahin

  MERHABA BEN ANKARA YENİMAHALLE AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 4.SINIF BİLGİSAYARLI MUHASEBE BÖLÜMÜNDE OKUYORUM .2014/2015 YILI STAJIMI BANKANIZIN YENİMAHELLE,ULUS.KIZILAY YADA KEÇİÖĞREN DE BULUNAN SUBELERİNİZİN HERHANGİ BİRİNDE STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM 05313416764 BU NUMARADANDA ULAŞALABLİRSİNİZ

 • metehan kağba

  Ticaret Meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim.staj yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.tşk 05387134201

 • zeynep erboğa

  merabalar ben Gaziantep Üniversitesi Nizip myo da bankacılık ve sigortacılık okuyorum. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı Şanlıurfa Viranşehirde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 • Mustafa KÜÇÜKŞAHİN

  Merhabalar;
  Ben Giresun Şebinkarahisar MYO Bankacılık ve Sigortacılık son sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu 20 günlük stajımı bankanızın Körfez/ KOCAELİ şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Gamze Uludağ

  Merhabalar. Ben Sakarya Üniversitesi- Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3.sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Anadolu üniversitesinde Adalet okuyorum. Çubuk-ANKARA da staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Meryem Salcı

  Merhaba. İstanbul Beykent Üniversitesi MYO. Bankacılık ve Sigortacılık ogrencisiyim. 2. senemdeyim. Yaz donemi zorunlu stajımı kocamustafapaşa şubesinde yapmayı önemle istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.

 • gizem aydın

  merhaba. uşak üniversitesi eşme myo 1.sınıf banka ve sigorta bölümü öğrencisiyim. gaziemir,karşıyaka/izmir şubelerinde 30 iş günü zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. bölümümde iyi bir dereceye sahibim. teşkkürler.

  • gülpembe tani

   merhaba. aydın adnan menderes üniversitesi yenipazar myo’da okumaktayım. 1. sınıf banka ve sigorta bölümü okuyorum. çiğli/izmir şubesinde stajımı yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • arzu yılmaz

  Merhaba ,
  Ben , KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KANDIRA MYO 2.SINIF öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı bankanızda yapmak isterim.(İSTANBUL AVRUPA YAKASI)
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Talha Burak Tunca

  Ankara ALtındag İMKB Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 11.nci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj görmek İstiyorum.

 • Fatma Yıldırım

  Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı YapıKredi ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 • gülnur

  Merhaba ,
  Ben , Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı MYO 1.SINIF öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı bankanızda yapmak istiyorum.(kdz eregli)
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Bahar HAN

  Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Maliye bölümü öğrencisiyim.Yaz dönemimi en iyi şekilde değerlendirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum
  tercihen İzmir ama Bursa da da yapabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • zakir soydan

  merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık okuyorum. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adana/yüreğir de yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 • hilal yıldızhan

  Merhaba ben hilal Giresun üniversitesi alucra turan bulutcu myoda 1.sınıf maliye okuyorum.Temmuz ayında yapılacak 20 günlük zorunlu stajimi Yapı Kredinin kadirli şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • MERVE

  MERHABA BEN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ 3 SINIF BANKACILIK VE FİNANS ÖĞRENCİSİYİM.İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPAMIYORUM NEREDEN BAŞVURU YAPABİLİRİM ACABA .
  GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM .

 • Kübra

  Merhabalar ben Dumlupınae Üniversitesi Şaphane Meslekyüksek okulu 1. Sınıf Bankacılık ve sigortacılık okuyorum yazın olucak stajımı sizin bankanızın İstanbul/esenyurt şubesinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Fulya ÖZBAY

  Merhaba MERSİN ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın zorunlu stajını K.maraş Merkez şubelerinizden herhangi birinde yapmak istediğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • İbrahim Halil BOZ

  Merhaba Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Ayvacık Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim Temmuz-Ağustos ayları arasında yapılacak olan 30 günlük zorunlu Staj eğitiminin Mardin Merkez şubelerinizden herhangi birinde yapmak istediğimi belirtir ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • mizgin

  meraba ben bankacılık ve sigortacılık bölümü için stajyer başvurusunda bulunmak istiyorum. diyarbakır merkez yapıkredi bankası.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir