ING Bank Staj Başvurusu 2022 (Lise ve Üniversite)

Firmalar ve iş yerleri yılın farklı dönemlerinde stajyer alımı yapmaktadır. Birçok kurum bu pozisyonda bulunan öğrencileri, ilerleyen yıllarda bünyelerinde bir çalışan olarak düşünmektedir. Bu nedenle gerek lise, gerekse üniversite okuyan öğrenciler hangi kurumları değerlendirebileceğini sürekli düşünmektedir.

Bunun bir nedeni de staj yapmanın, kişilere bir tecrübe kazandırması, iş hayatının nasıl olduğu hakkında fikir vermesidir. Dolayısıyla oldukça avantajlıdır. Eğer kariyer hayatınızı finans sektöründe belirlemeyi düşünüyorsanız, bunun için tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de ING Bank’tır. Ülkemizde birçok insan tarafından tercih edilen kurum, her sene büyümesine devam etmektedir.

ING Bank Personel Alımı ve İş İlanları

ING Bank Stajyer Alımı Yapacak

ING Bank, birçok firma tarafından yapıldığı gibi stajyer alımı gerçekleştirmektedir. Firmanın gereksinimlerine göre, yılın farklı dönemlerinde verilmekte olup, başvurmak isteyen öğrenciler ilanları kontrol etmedir. Bunlar hem Kariyer.net üzerinden, hem de kendi kariyer sayfasından incelenmelidir.

Zira ING Bank, her iki platformda da ilana sahiptir. Stajyer ilanları her ikisinde de verilebilir. Bunları periyodik olarak kontrol ederseniz yayınlandığında hemen başvurabilirsiniz. Eğer banka lise stajı da kabul ediyorsa, aranan niteliklerde bunu belirtecektir.

ING Bank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank staj başvurusu kendi sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Eğer aşağıdaki işlemleri takip ederseniz, başvurunuzu hemen tamamlayabilirsiniz;

 1. https://www.ing.com.tr/tr adresine giriş yapın.
 2. Sayfanın en altından insan kaynakları üzerine tıklayın.
 3. Açılan sayfada arama kısmının yanındaki büyüteç sembolüne tıklayarak, tüm ilanları görün.
 4. Staja yönelik verilen duyuruyu inceleyip, başvurunuzu yapın.

Böylece stajyer başvurusu da tamamlanır. Eğer Kariyer.net üzerinden başvurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şu işlemleri takip etmedir;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/ing-turkiye-19589-10526 adresine giriş yapın.
 2. ING Türkiye iş ilanlarına bakarak, tüm ilanları gör üzerine tıklayın.
 3. Staja yönelik duyuruya tıklayarak, hesabınızda oturum açın.
 4. Başvur butonunu kullanarak müracaatı tamamlayın.

Böylece tüm işlemler de sonuçlandırılır.

ING Bank Lise ve Üniversite Stajları

Eğer üniversite stajı için bir firma arıyorsanız, ING bank seçenekleriniz arasındadır. Online başvuru ardından firma, online yetenek sınavı ya da İngilizce sınavı gibi aşamalardan geçirebilir. Zira bazı bankalar stajyerlerde de bunu uygulamaktadır.

Eğer varsa, banka adaylara gerekli bilgiyi aktaracaktır. Bunların hepsini geçtikten sonra mülakata katılabilir, bunu da tamamladıktan sonra stajyer olabilirsiniz.

20 Comments

 1. Sayın Yetkili,

  Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 4. sınıf  öğrencisiyim.Internette staj için banka araştırırken email adresinize denk geldim.Başvuru yapmak istedim.Bölümümde zorunlu staj yok ama isteğe bağlı olarak staj yapmak istiyorum.Izmitteki şubenizde staj yapmak istiyorum.Kendimi bu sektörde geliştirmek hem de okul bitiminde deneyimledigim bilgilerle kariyerime daha kolay karar verebilmek için.

  Herhangi bir staj deneyimim yok.Sektöre giriş için oldukça önem verdiğim yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bu sayede sektöre hazırlanma hususunda bir başlangıç yapacağıma inanıyorum.Sizden olumlu/olumsuz dönüş bekliyorum.

  Saygılarımla

 2. Merhaba Ben Miray Ercan, Trakya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim,2020/2021 yaz stajımı Tekirdağ/ Çerkezköy ‘de bulunan şubenizde yapmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Merhaba ben uşak üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3.ınıf öğrencisiyim 2020/2021 yaz stajımı ıng Manisa Salihli şubesinde yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Merhaba ben istanbul bayrampaşa kız meslek lisesinde bilişim bölümünü okuyorum acil staj yeri bulmam gerekiyor lütfen yardımcı olun teşekkürler..

 5. Merhabalar İstanbul/Esenler
  Tuna Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 4. Sınıf Bilgisayarli Muhasebe bölümü öğrencisiyim 2015/2016 yılı staj görevimi ING BANK İstanbul Esenler şubesinde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 6. Merhabalar
  İstanbul/Beykoz ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 4. sınıf bilgisayar web tasarımı bölümü öğrencisiyim 2015/2016 yılı staj görevimi ING BANK İSTANBUL Beykoz şubesinde yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 7. Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı ING Bank ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 8. Ankara ALtındag İMKB Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 11.nci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj görmek İstiyorum.

 9. merhaba ben KONYA /EREGLI TICARET MESLEK LISESI 4 Sınıf bılgısaray bolumu / verı tabanı pragramcılıgı okuyorum.2014/2015 yılı staj gorevımı sızın bankanızda konya / ereglı subesınde yapmak ıstıyorum.tesekkurler

 10. İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 11. MERHABA Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT bölümü 1. sınıf öğrencisiyim (2.sınıfa geçtim) kendimi geliştirmek ve bankanızın tecrübelerinden yararlanmak için yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum. MANİSA da ikamet etmekteyim. MANİSA daki herhangi bir şubenizde ve ya İZMİR ALİAĞA şubenizde staj yapabilirim. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 12. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 13. Merhaba.Ben 9 eylül üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi gaziantep merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Tesşşekürler

 14. merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 15. Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim İNG bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .İNG bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

 16. Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 17. Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 18. Merhaba ben Seda Arca İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Deneyim kazanmak için ve daha iyi bir bankacılık öğrenme adına 25 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Avrupa yakasında stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim…

 19. Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.Şimdiden teşşekkür ederim.

 20. ÇUKUROVA ÜNİ. BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM 13 HAZİRAN -16 AGUSTOS TARİHLERİ ARASI ZORUNLU YAZ SITAZIMI ADANA MERKEZ BANKALARINIZDAN BİRİNDE YAPMAK İSTERM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*