İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ING Bank Staj Başvurusu 2019

ING Bank İş Başvurusu

ING Bank firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. ING Bank yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda ING Bank iş ilanları mevcuttur.

Bankacılık sektöründe kendini kanıtlamış olan bankalar arasında bulunan ING Bank, öğrencilere önem verdiğini her alanda göstermek istemektedir. Bankanın bu isteği üzerine stajyer alımı konusunda öğrencilere yardımcı olmaktadır. Banka bünyesinde stajyerleri yetiştirme ve öğretme görevini üstlenmektedir. Öğrencileri bünyesine kabul etme konusunda büyük bir sorumluluk üstlenen ING Bank, öğrencilerinden ise belli başlı şartlar istemektedir. Banka öğrencilerin okul sonralarında başarılı olmaları üzerine bankaları içerisinde görev vereceğini açıklamaktadır. ING Bank staj iş ilanları belli başlı dönemlerde yapılmaktadır. Bu dönemler arasında sizlerin nasıl staj başvurusu yapacağınızı ise anlatmaya çalışacağım.
Banka bünyesinde eleman yetiştirebilme adına ve öğrencilere iş olanağı sağlama adına staj yapma zorunluluğu bulunan üniversite ve lise öğrencilerine imkan sağlamaktadır. İNG Bank staj alımı için öncelikle kendi İnternet sitesi üzerinden insan kaynakları sayfasından alımların durumuna bakması gerekir. Öğrenci stajyer alımları için İnternet sitesi üzerinden staj başvurusu veya bankanın kendisi ile bizzat görüşmesi gerekiyor. Banka İnternet üzerinden başvuruları değerlendirmesi üzerine olumlu olması halinde dönüş yaptığını bilmenizi isterim.

17 Yorum

 1. İLKER GÖK 17 Nisan 2014

  ÇUKUROVA ÜNİ. BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM 13 HAZİRAN -16 AGUSTOS TARİHLERİ ARASI ZORUNLU YAZ SITAZIMI ADANA MERKEZ BANKALARINIZDAN BİRİNDE YAPMAK İSTERM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 2. HÜLYA GÖKMEN 21 Nisan 2014

  Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.Şimdiden teşşekkür ederim.

 3. seda ARCA 24 Nisan 2014

  Merhaba ben Seda Arca İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Deneyim kazanmak için ve daha iyi bir bankacılık öğrenme adına 25 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Avrupa yakasında stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim…

 4. Merve ÜRKMEZ 25 Nisan 2014

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 5. seda yagmur 25 Nisan 2014

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 6. MEHMET DAĞDEMİR 30 Nisan 2014

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim İNG bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .İNG bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:[email protected]

 7. Ahmet Husrev ERDOĞAN 1 Mayıs 2014

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 8. Ali Kömür 4 Mayıs 2014

  Merhaba.Ben 9 eylül üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi gaziantep merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Tesşşekürler

 9. Mine GÜLKAYA 12 Mayıs 2014

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 10. Rabia ARSLAN 29 Mayıs 2014

  MERHABA Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT bölümü 1. sınıf öğrencisiyim (2.sınıfa geçtim) kendimi geliştirmek ve bankanızın tecrübelerinden yararlanmak için yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum. MANİSA da ikamet etmekteyim. MANİSA daki herhangi bir şubenizde ve ya İZMİR ALİAĞA şubenizde staj yapabilirim. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 11. c 29 Mayıs 2014

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 12. sevım ozbek 4 Eylül 2014

  merhaba ben KONYA /EREGLI TICARET MESLEK LISESI 4 Sınıf bılgısaray bolumu / verı tabanı pragramcılıgı okuyorum.2014/2015 yılı staj gorevımı sızın bankanızda konya / ereglı subesınde yapmak ıstıyorum.tesekkurler

 13. Talha Burak Tunca 5 Mayıs 2015

  Ankara ALtındag İMKB Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 11.nci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj görmek İstiyorum.

 14. Fatma Yıldırım 10 Mayıs 2015

  Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı ING Bank ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 15. Şule DEĞDİ 10 Ağustos 2015

  Merhabalar
  İstanbul/Beykoz ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ 4. sınıf bilgisayar web tasarımı bölümü öğrencisiyim 2015/2016 yılı staj görevimi ING BANK İSTANBUL Beykoz şubesinde yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 16. Hanife Boz 22 Eylül 2016

  Merhabalar İstanbul/Esenler
  Tuna Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 4. Sınıf Bilgisayarli Muhasebe bölümü öğrencisiyim 2015/2016 yılı staj görevimi ING BANK İstanbul Esenler şubesinde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 17. Ece Baran 23 Mayıs 2017

  Merhaba ben istanbul bayrampaşa kız meslek lisesinde bilişim bölümünü okuyorum acil staj yeri bulmam gerekiyor lütfen yardımcı olun teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir