QNB Finansbank Staj Başvurusu 2022 (Lise ve Üniversite)

Öğrenciler arasında gün geçtikçe staj yapmanın önemi artmaktadır. Zira bu uygulamalar her ne kadar kısa süreli olsa da, kişilere iş hayatına atılmasına izin vermektedir. Ayrıca üniversite ardından da deneyim arandığı için, stajyerlik yapmak kişilere bu koşulu sağlama imkânı sunar.

Daha sayılabilecek çok sayıda avantajı olduğu için, adaylar hangi firmaların alım yaptığını sürekli incelemektedir. Bunlardan biri de QNB Finansbank’tır. Banka kapsamında staj başvurusu yapmak istiyorsanız, kariyer platformları üzerinden gerekli işlemler kısa sürede tamamlanabilir.

QNB Finansbank Staj Başvurusu

QNB Finansbank Stajyer Alımı Yapacak

QNB Finansbank, yaz dönemi stajyer alımı ilanlarını Nisan ayında açmaktadır. Dolayısıyla özellikle bu ay yaklaştığında yakından takip yapılmalıdır. Kurum şubelerinde Finans 101, genel müdürlüğünde Finans Pro kapsamında stajyer pozisyonuna sahiptir.

Burada üçüncü ya da dördüncü sınıfa başarılı biçimde geçmiş lisans öğrencileri ile ikinci sınıfa geçmiş meslek yüksekokulu öğrencileri kabul edilmektedir. Yaz döneminde en az 1 ay, en fazla ise 2 ay süresi vardır.

Buradan anlaşılabileceği banka lise stajı sunmamaktadır. Bununla beraber değişiklikler yapacağı için, adaylar gerekli kontrolleri de yapabilir.

QNB Finansbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank stajyer başvurusu, diğer ilanlarda olduğu gibi niteliklere sahiptir. Dolayısıyla başvurmadan önce adaylar bunları dikkatli biçimde değerlendirmelidir.  Başvurular LinkedIn ve Kariyer.net üzerinden yapılabilir. Bunun için açık ilan olması gerekir. Ardından LinkedIn için şu işlemler takip edilmelidir;

 1. LinkedIn hesabınıza giriş yapın. Henüz açmamışsanız yeni bir tane oluşturun.
 2. QNB Finansbank hesabını açarak, iş ilanlarını gör üzerine tıklayın.
 3. Staj duyurusuna tıklayarak, sağ tarafta bulunan buton aracılığıyla başvuru gerçekleştirin.

Eğer farklı platformları da değerlendirmek istiyorsanız, Kariyer.net üzerinden işlemler şöyle gerçekleştirilmektedir;

 1. net hesabınıza giriş yapın. Daha önce açmamışsanız yeni bir tane oluşturun.
 2. QNB Finansbank hesabına girerek, iş ilanları kısmından staj duyurusuna tıklayın.
 3. İnceledikten sonra başvur butonuyla işlemleri tamamlayın.

Ardından tüm işlemler tamamlanır.

QNB Finansbank Lise ve Üniversite Stajları

QNB Finansbank, onlinestaj başvurusuardından tüm adaylara genel yetenek testi uygular. Bu online olup, yeterli puanı alanlar görüşme çağrılır. Bu sebeple sınav tarihinden önce test çözerek, kendinizi geliştirmeniz önerilir.

Mülakat aşaması başarılıyla tamamlanınca, adaylar staj yapmaya başlayabilir.

19 Comments

 1. Sayın Yetkili,

  Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 4. sınıf  öğrencisiyim.Bölümümde zorunlu staj yok ama isteğe bağlı olarak staj yapmak istiyorum.İzmitteki şubenizde boşluk varsa staj yapmak istiyorum.Hem kendimi bu sektörde geliştirmek hem de okul bitiminde deneyimledigim bilgilerle kariyerime daha kolay karar verebilmek için.

  Herhangi bir staj deneyimim yok.Sektöre giriş için oldukça önem verdiğim yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bu sayede sektöre hazırlanma hususunda bir başlangıç yapacağıma inanıyorum.Sizden olumlu/olumsuz dönüş bekliyorum.

  Saygılarımla

 2. merabalar ben bilişim teknolojileri alanı lise öğrencisiyim. Dönem içinde yapılacak zorunlu stajımı kocaeli körfez şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 3. Merhaba Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yuksek Okulu İşletme Yönetimi1.sınıf ögrencisiyim. Stajımı bankanız Niğde şubeniz de yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.Teşekkürler.

 4. Merhaba,
  Burdur Ağlasun Mehmet Akif Ersoy MYO 2. sınıf öğrencisiyim.Stajımı bankanız Isparta Şubesinizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize sunarım.Teşekkürler

 5. Merhaba. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ, SİMAV MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu yaz stajımı Finansbank Bursa şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.

 6. merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık 2. öğrencisiyim. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adanada yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 7. Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Stajımı kendimi geliştirmemi sağlayacağını düşündüğüm Finansbank’ta yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 8. Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemimi en iyi şekilde değerlendirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum
  tercihen İzmir ama Bursa da da yapabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 9. Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Finansbank ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 10. Ankara ALtındag İMKB Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 11.nci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj görmek İstiyorum.

 11. Merhaba,
  Ben KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KANDIRA MYO BANKACILIK 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı (1-30 Ağustos) İSTANBUL / 500 EVLER şubesinde yapmak istiyorum .
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 12. Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 13. Merhaba. Ben Beykent Üniversitesi MYO. Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf ogrencisiyim. Yaz dönemli zorunlu stajimi İstanbul/Kocamustafapaşa şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.

 14. Merhaba ben Niğde Üniversitesi İşletme Yönetimi 1 sınıf öğrencisiyim yaz stajimi sizin KAYSERI banka şubenizde yapmak istiyorum Gereğini Bilginize Arz Ederim

 15. Merhabalar;
  Ben Giresun Şebinkarahisar MYO Bankacılık ve Sigortacılık son sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu 20 günlük stajımı bankanızın Körfez/ KOCAELİ şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 16. dokuz eylül üniversitesi istatistik bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. yaz döneminde yapacağım zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim

 17. ben cankırı karatekin m.y.o ogrencisiyim staj basvurusu internnetten olacak denildi ama bn basvuru yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

 18. çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereği için bilgilerinize arz ederim .

 19. FATİH TEKNİK VE ENDÜSTİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfındayım. bilişim bölümü ağ işletmenciliği dalındayım. SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*