Finansbank Staj Başvurusu 2017

Finansbank staj başvurusu başlıyor!

Finansbank’ta staj imkanı için öğrenciler Finansbank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Finansbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Finansbank Staj Başvurusu

Finansbank, hemen hemen Türkiye’nin her yerinde icraatı olan gerçek manada çok büyük bir bankadır. Finansbank staj başvurusu yapmak için bu ilandan faydalanabilirsiniz. Finansbank gerçekten de aranıp da bulunamayacak bir imkândır. İş başvurusu yaparken, Kpss veya devlet eliyle yapılmış diğer sınavlar ile bankalara başvuru yapabilirsiniz. Bankamızda yapacağınız staj, size çok büyük deneyimler kazandıracaktır. Uzun yıllardır insanlara hizmet vermekte olan Finansbank, internet üzerinden de çeşitli şekillerde ilan vermeye başladı.

Finansbank yıllardır;

Türkiye il sınırları içinde hizmet veren,

Çevreye duyarlı bir şekilde çalışan,

Müşteri ve Personel memnuniyeti odaklı çalışan,

Kurumsallığın iyi yanlarından faydalanan ve faydalandıran,

Tabiri caiz ise Türkiye’nin en köklü bankalarındandır.

Siz de her yerde bulamayacağınız bu Finansbank staj başvurusu formu altında toplanan kurumsal ve kocaman bir ailede personel olarak yer almak istiyorsanız. Bize, verdiğimiz iletişim bilgileri ve formlar ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu pozisyonu kendinizi uygun görüyorsanız; Finansbank İş ilanlarına başvuru formu bırakınız.

Sizde Finansbank bünyesinde çalışmak istiyorsanız bizim başvuru formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Formumuzu eksiksiz doldurunuz. Yanlış bilgi vermeyiniz. İletişim numaranızı doğru verdiğinizden emin olun. Sınavlardan edindiğiniz puanlar, tecrübeleriniz, referanslarınızı inceleyen personellerimiz, bankanın insan kaynakları sizi yönlendirerek iş hakkında bilgiler verir ve işe uygun olup olmadığınız konusunda başvuru yapıp yapmamanız konusunda tavsiye verir. Sizi de bankamızın ailesi olarak görmekten onur ve mutluluk duyarız.

 

Aramalar: , , ,

 

More Posts in Staj Başvurusu

 
 

Paylaş 
 
 

67 Comments

 • fatma

  FATİH TEKNİK VE ENDÜSTİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfındayım. bilişim bölümü ağ işletmenciliği dalındayım. SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • PINAR AÇIKGÖZ

  çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereği için bilgilerinize arz ederim .

 • selver rabia

  ben cankırı karatekin m.y.o ogrencisiyim staj basvurusu internnetten olacak denildi ama bn basvuru yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

 • muazzez mıdık

  dokuz eylül üniversitesi istatistik bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. yaz döneminde yapacağım zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Mustafa KÜÇÜKŞAHİN

  Merhabalar;
  Ben Giresun Şebinkarahisar MYO Bankacılık ve Sigortacılık son sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu 20 günlük stajımı bankanızın Körfez/ KOCAELİ şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • şule

  Merhaba ben Niğde Üniversitesi İşletme Yönetimi 1 sınıf öğrencisiyim yaz stajimi sizin KAYSERI banka şubenizde yapmak istiyorum Gereğini Bilginize Arz Ederim

 • Meryem Salcı

  Merhaba. Ben Beykent Üniversitesi MYO. Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf ogrencisiyim. Yaz dönemli zorunlu stajimi İstanbul/Kocamustafapaşa şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.

 • ipek

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 • arzu yılmaz

  Merhaba,
  Ben KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KANDIRA MYO BANKACILIK 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı (1-30 Ağustos) İSTANBUL / 500 EVLER şubesinde yapmak istiyorum .
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Talha Burak Tunca

  Ankara ALtındag İMKB Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 11.nci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj görmek İstiyorum.

 • Fatma Yıldırım

  Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Finansbank ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 • Bahar HAN

  Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemimi en iyi şekilde değerlendirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum
  tercihen İzmir ama Bursa da da yapabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Nur YILMAZ

  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Stajımı kendimi geliştirmemi sağlayacağını düşündüğüm Finansbank’ta yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 • zakir soydan

  merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık 2. öğrencisiyim. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adanada yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 • Elmas AKALIN

  Merhaba. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ, SİMAV MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu yaz stajımı Finansbank Bursa şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.

 • SULTAN KURT

  Merhaba,
  Burdur Ağlasun Mehmet Akif Ersoy MYO 2. sınıf öğrencisiyim.Stajımı bankanız Isparta Şubesinizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize sunarım.Teşekkürler

 • Hanım Erarslan

  Merhaba Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yuksek Okulu İşletme Yönetimi1.sınıf ögrencisiyim. Stajımı bankanız Niğde şubeniz de yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.Teşekkürler.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir