İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

QNB Finansbank Staj Başvurusu 2019 (Lise ve Üniversite)

QNB Finansbank’ta Staj

QNB Finansbank şubelerinde staj yapmak ve kariyerine ilk adımını atmak isteyen öğrencilerin ilk olarak bankacılık sektörü ile alakalı bölümlerde eğitim görüyor olmasına dikkat eden QNB Finansbank, staj olanakları konusunda resmi internet sayfasından detaylı bilgi vermektedir.

Bankanın internet sitesine girerek yayınladığı staj şartlarını inceleyip bu şartlara uygun olduğuna karar veren adayların kurumun internet sayfası üzerinden staj başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Finansbank, hemen hemen Türkiye’nin her yerinde icraatı olan gerçek manada çok büyük bir bankadır. Finansbank staj başvurusu yapmak için bu ilandan faydalanabilirsiniz. Finansbank gerçekten de aranıp da bulunamayacak bir imkândır. İş başvurusu yaparken, Kpss veya devlet eliyle yapılmış diğer sınavlar ile bankalara başvuru yapabilirsiniz. Bankamızda yapacağınız staj, size çok büyük deneyimler kazandıracaktır. Uzun yıllardır insanlara hizmet vermekte olan Finansbank, internet üzerinden de çeşitli şekillerde ilan vermeye başladı.

QNB Finansbank Staj Başvurusu

Finansbank yıllardır;

 • Türkiye il sınırları içinde hizmet veren,
 • Çevreye duyarlı bir şekilde çalışan,
 • Müşteri ve Personel memnuniyeti odaklı çalışan,
 • Kurumsallığın iyi yanlarından faydalanan ve faydalandıran,
 • Tabiri caiz ise Türkiye’nin en köklü bankalarındandır.

Siz de her yerde bulamayacağınız bu Finansbank staj başvurusu formu altında toplanan kurumsal ve kocaman bir ailede personel olarak yer almak istiyorsanız. Bize, verdiğimiz iletişim bilgileri ve formlar ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu pozisyonu kendinizi uygun görüyorsanız; Finansbank İş ilanlarına başvuru formu bırakınız.

Finans 101 Staj Programı ile Bankacılığı Öğrenmek İçin En Doğru Yerdesin!

QNB Finansbank şubelerinde 8 hafta boyunca müşteri ziyaretleri ile satış ve operasyon birimlerini gözlemleyerek profesyonel iş hayatını ve bankacılığı deneyimleyeceğin, kişisel gelişim eğitimleri ve mesleki eğitimlerle gelişimine katkıda bulunacağın bir staj deneyimi seni bekliyor. Bu süreçte staj danışmanından destek alabilecek ve geribildirim görüşmeleri yaparak stajını değerlendirebileceksin.

Aranan Özellikler

 • T.C Vatandaşı olmak,
 • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren, tercihen İktisadi ve idari Bilimler fakültesi 2. veya 3. sınıf öğrencisi olmak,
 • Yüksek lisans 1. Sınıf öğrencisi olmak,
 • Kriterlere uygunluk gösteren adaylara 8-11 Mayıs tarihleri arasında online genel yetenek sınavı uygulanacak olup, sınavda başarılı olan adaylar 22-28 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek mülakata davet edilecektir. Staj programı sürecimiz Haziran Eylül aylarında devam edecek olup, stajyerlerimize 2 aylık staj imkanı sunulacaktır.
 • Şubelerin belirlenmesinde staj imkanı sağlanacak şubelerimiz ve adayların staj yapmak istedikleri il/ilçeler göz önünde bulundurulacaktır.
 • Staj süresinde öğrencilere SGK, asgari ücret ve yemek ödemesi yapılacaktır.

QNB Finansbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi QNB Finansbank’ın web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

68 Yorum

 1. emre 26 Mart 2014

  yüksekokul muhasebe bölümü birinci sınıf öğrencisiyim staj için bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm. teşekkürler

 2. Erkan Terzi 3 Nisan 2014

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta MYO, İşletme Yönetimi 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Aydın da yaşadığım için AYDIN/İNCİRLİOVA şubenizde staj yapmak isterim.

 3. Sevgi İREÇ 5 Nisan 2014

  Merhaba,ben AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO. 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum.Manisa merkezde ikamet ediyorum.bilgilerinizin gereğini arz ederim…

 4. Hulde ÖZEL 10 Nisan 2014

  Merhaba, ben Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu MYO 2.sınıf maliye bölümü ögrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Mersin merkezde ikamet etmek ediyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 5. Ayşegül Karabacak 12 Nisan 2014

  Merhaba,ben AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO. 1. sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda eğitim görmek istiyorum.İzmir/Gaziemir’de ikamet ediyorum.bilgilerinizin gereğini arz ederim…

 6. kübra 12 Nisan 2014

  Merhaba ben Eskişehir Anadolu Üniversitesi İibf iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Ankara/Polatlı şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasnı arz ederim.

 7. Betül ORDUHAN 14 Nisan 2014

  Merhaba. Celal Bayar Üniversitesi’nde Bankacılık ve Finans 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Manisa şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 8. Samed Tenekeci 15 Nisan 2014

  Merhaba,ben ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİPAZAR MYO. 1. sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda eğitim görmek istiyorum.İzmir/Bergama’da ikamet ediyorum.bilgilerinizin gereğini arz ederim…

 9. GİZEM ZEYREK 16 Nisan 2014

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 10. TAFUN BOZBIYIK 17 Nisan 2014

  Merhaba.GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı KAYSERİ Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 11. TAFUN BOZBIYIK 17 Nisan 2014

  Merhaba.GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ ERBAA MESLEK YUKSEK OKULUNDA bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı KAYSERİ Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.
  irtibat:05535993488

 12. hanım ASLAN 17 Nisan 2014

  merhaba Cumhuriyet üniversitesi Zara Veysel Dursun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bankacılık ve finans 3.sınıf ögrencisiyim.2014 yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin/Merkez şubenizde yapmak isıyorum.Geregini arz ederim.

 13. ilker gök 17 Nisan 2014

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.
  YORUM YAP

 14. EMRAH AKDENİZ 18 Nisan 2014

  pardon arkadaşlar da yoruma yazarak mı staj yapmak istediğinizi arz ediyorsunuz bu sıradan bir bankamı sizce staj alımlarını bu yorumlara bakıp mı yapacak saf olmayın arkadaşlarım….başvuru formunu doldurun

 15. büşra emine yılmaz 18 Nisan 2014

  merhaba ben istanbul üniversitesi uzaktan eğitim bankacılık ve sigortacılık 1 sınıf öğrencisiyim. gaziosmanpaşada oturuyorum.zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 16. Ayşegül ALBAYRAK 19 Nisan 2014

  Merhaba,
  Ben Ayşegül ALBAYRAK Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemine sizin içinde uygun olan bir tarihte Çankırı’ da şubelerinizden birisinde gönüllü staj yapmak istiyorum. Çankırı merkezde ikamet ediyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 17. fatma erginoguz 21 Nisan 2014

  Merhaba ben yuzuncu yil universitesi iktisadi ve idari bilimler fakultesi isletme 3.sinif ogrencisiyim yaz donemi zorunlu stajimi van subenizde yapmak istiyorum.geregini arz ederim.

 18. HÜLYA GÖKMEN 21 Nisan 2014

  Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 19. Şafak Deveci 22 Nisan 2014

  Merhaba ben Şafak Deveci Süleyman Demirel Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bolumu 2. öğretim 1. sınıf öğrencisiyim 2014 yaz dönemi zorunlu stajımı finans bankta yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

 20. DeryaTıpırdamaz 22 Nisan 2014

  Merhaba ben DERYA TIRIRDAMAZ Süleyman Demirel Ünıversıtesi Bankacılık ve Sigortacılık bolumu 2. ogretim 1. sınıf ogrencisıyim 2014 yaz donemı zorunlu stajımı fınans bankta yapmak ıstıyorum geregını arz ederım .

 21. Merve Aygün 23 Nisan 2014

  Merhaba.Marmara Üniversitesi 2. sınıf Ekonometri öğrencisiyim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Bankanizda staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 22. SEMRA AKTAŞ 23 Nisan 2014

  MERHABA;
  BEN SEMRA AKTAŞ.İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MYO. BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BOLUMU 2. SINIF OGRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ BASVURUSU VE SONRASINDA TAM ZAMANLI CALIŞMAK İÇİN İSTNBUL VEYA BURSA DA MERKEZ SUBELERINIZDE ACIK POZISYONLARDA BANKA VE SIGORTA DALINDA STAJ VE TAM ZAMANLI CALISMAK İSTERİM.BİLGİ İÇİN TEL NO:05369862355
  İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 23. tuğba ceylan 23 Nisan 2014

  merhaba. ben Tuğba CEYLAN. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Simav MYO da 1.sınıf ögrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu stajımı Antalya Manavgat şubesinde yapmak istiyorum. Gereginin yapılmasını arz ederim.

 24. zehra 24 Nisan 2014

  merhaba;
  ben babaeski myo da bankacılık ve sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim
  yaz dönemi zorunlu stajımı cennet şubenizde yapmak istiyorum
  biz öğrencilere bu fırsatları sunduğunuz için teşekkürler 🙂

 25. sibel seven 24 Nisan 2014

  Ben Marmara Üniversitesi Isletme Bölümü 3.sinif ogrencisiyim. Bu yaz doneminde stajimi kdz Ereğli subenizde yapmak istiyorum. Geregini arz ederim

 26. Harun TIrAŞ 25 Nisan 2014

  merhaba ben celal bayar üniversitesinde bankacılık ve finans bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyoru antalya aksuda ikamet etmekteyim. teşekkür ederim.
  tel:05379734925

 27. seda yagmur 25 Nisan 2014

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 28. SABRİYE 30 Nisan 2014

  MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 29. MEHMET DAĞDEMİR 30 Nisan 2014

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim finans bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .finans bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:[email protected]

 30. Ahmet Husrev ERDOĞAN 1 Mayıs 2014

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans okuyorum denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 31. merve 2 Mayıs 2014

  Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 32. Ali Kömür 4 Mayıs 2014

  Merhaba.Ben 9 eylül üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi gaziantep merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Tesşşekürler

 33. Bayram ALTUNTAŞ 5 Mayıs 2014

  Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

 34. Arife 7 Mayıs 2014

  Ben, Çukurova Üniversitesi MYO bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum.ADANA/KOZAN’da ikamet ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 35. Gamze 11 Mayıs 2014

  Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 36. Mine GÜLKAYA 12 Mayıs 2014

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 37. Büşra 12 Mayıs 2014

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel üniversitesi Gelendost Meslek Yüksek Okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 38. bahar 14 Mayıs 2014

  merhaba ben sdü maliye 2.sınıf öğrencisiyim şubenize başvuru yaptım sonuçlar ne zaman açıklanacak? teşekkürler.

 39. fatma didem 18 Mayıs 2014

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 40. Gamze Açıkgöz 22 Mayıs 2014

  Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 41. Rabia ARSLAN 29 Mayıs 2014

  MERHABA Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. (2.sınıfa geçtim) kendimi geliştirmek ve bankanızın tecrübelerinden yararlanmak için yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum. MANİSA da ikamet etmekteyim. MANİSA daki herhangi bir şubenizde veya İZMİR Aliağa şubenizde staj yapabilirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 42. Cihat Samet ŞANLI 29 Mayıs 2014

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 43. Mine GÜLKAYA 30 Mayıs 2014

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 44. KADER ELMACI 1 Haziran 2014

  TİCARET MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİSİYİM 2014/2015 ÖĞRENİM YILI STAJ GÖREVİMİ SİZİN BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER…

 45. Elif Fidan 2 Haziran 2014

  Hakkari üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim. Alanımda deneyim kazanmak amacıyla bankanızda staj görmek istiyorum. Stajımı Diyarbakır`da görmek istiyor ve teşekkür ediyorum..

 46. merve demirhan 27 Haziran 2014

  KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KAYSERİ MERKEZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 47. ebru özinal 28 Haziran 2014

  Merhaba
  Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.İyi günler.

 48. SEDA ÖZVARIŞ 17 Temmuz 2014

  MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDE 2.SINIFA GEÇTİM.İSTANBULDA HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

 49. Büşra Kanpak 5 Ağustos 2014

  Merhaba ben İZMİR GAZİEMİR TİCARET MESLEK LİSESİ 4. sınıf muhasebe bölümündeyim. 2014/2015 ÖĞRENİM yılı staj görevimi sizin bankanızda menderes şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılması arz ederim. Teşekkürler.

 50. sevım ozbek 4 Eylül 2014

  merhaba ben KONYA /EREGLI TICARET MESLEK LISESI 4 Sınıf bılgısaray bolumu / verı tabanı pragramcılıgı okuyorum.2014/2015 yılı staj gorevımı sızın bankanızda konya / ereglı subesınde yapmak ıstıyorum.tesekkurler

 51. fatma 18 Eylül 2014

  FATİH TEKNİK VE ENDÜSTİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfındayım. bilişim bölümü ağ işletmenciliği dalındayım. SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

 52. PINAR AÇIKGÖZ 20 Mart 2015

  çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereği için bilgilerinize arz ederim .

 53. selver rabia 2 Nisan 2015

  ben cankırı karatekin m.y.o ogrencisiyim staj basvurusu internnetten olacak denildi ama bn basvuru yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

 54. muazzez mıdık 13 Nisan 2015

  dokuz eylül üniversitesi istatistik bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. yaz döneminde yapacağım zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim

 55. Mustafa KÜÇÜKŞAHİN 13 Nisan 2015

  Merhabalar;
  Ben Giresun Şebinkarahisar MYO Bankacılık ve Sigortacılık son sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu 20 günlük stajımı bankanızın Körfez/ KOCAELİ şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 56. şule 21 Nisan 2015

  Merhaba ben Niğde Üniversitesi İşletme Yönetimi 1 sınıf öğrencisiyim yaz stajimi sizin KAYSERI banka şubenizde yapmak istiyorum Gereğini Bilginize Arz Ederim

 57. Meryem Salcı 23 Nisan 2015

  Merhaba. Ben Beykent Üniversitesi MYO. Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf ogrencisiyim. Yaz dönemli zorunlu stajimi İstanbul/Kocamustafapaşa şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.

 58. ipek 25 Nisan 2015

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 59. arzu yılmaz 30 Nisan 2015

  Merhaba,
  Ben KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KANDIRA MYO BANKACILIK 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı (1-30 Ağustos) İSTANBUL / 500 EVLER şubesinde yapmak istiyorum .
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 60. Talha Burak Tunca 5 Mayıs 2015

  Ankara ALtındag İMKB Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 11.nci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj görmek İstiyorum.

 61. Fatma Yıldırım 10 Mayıs 2015

  Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Finansbank ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 62. Bahar HAN 14 Mart 2016

  Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemimi en iyi şekilde değerlendirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum
  tercihen İzmir ama Bursa da da yapabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 63. Nur YILMAZ 24 Mart 2016

  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Stajımı kendimi geliştirmemi sağlayacağını düşündüğüm Finansbank’ta yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 64. zakir soydan 6 Nisan 2016

  merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık 2. öğrencisiyim. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adanada yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 65. Elmas AKALIN 10 Nisan 2016

  Merhaba. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ, SİMAV MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu yaz stajımı Finansbank Bursa şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkürler.

 66. SULTAN KURT 12 Nisan 2016

  Merhaba,
  Burdur Ağlasun Mehmet Akif Ersoy MYO 2. sınıf öğrencisiyim.Stajımı bankanız Isparta Şubesinizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize sunarım.Teşekkürler

 67. Hanım Erarslan 18 Nisan 2017

  Merhaba Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yuksek Okulu İşletme Yönetimi1.sınıf ögrencisiyim. Stajımı bankanız Niğde şubeniz de yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.Teşekkürler.

 68. Yıldız akak 29 Mart 2018

  merabalar ben bilişim teknolojileri alanı lise öğrencisiyim. Dönem içinde yapılacak zorunlu stajımı kocaeli körfez şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz edrim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir