Şekerbank Staj Başvurusu 2017

Şekerbank İş Başvurusu

Şekerbank firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Şekerbank yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Şekerbank iş ilanları mevcuttur.

Öğrencilik yaşamı içerisinde en zor durumlardan birisi de staj yapacağı yeri bulmak olacaktır. Hem tecrübe hem de bilgi kazandıran stajj yerleri öğrenciler tarafından da ilgi ile takip edilmektedir. Stajerlik yapacak öğrencileri de sevindirmeye gelen personel alımı yanı sıra stajerlik konusunda da öğrencilere bir çıkış kapısı şansı da sunmaktadır. Ülkemizde pek çok kişi Şekerbank personel alımı yollarına başvururken aynı zamanda stajyerliğini de yürütmek adına sunulan imkânlardan da en iyi şekilde yararlanma ayrıcalığına da sahip olacaktır. İş ilanları kategorisine yönelerek kendi kriterlerinize uygun iş başvurusu yaparken aynı zamanda da stajerlik formunu da bir an önce doldurmaya başlayarak stajyerliğinizi Şeker Bank da yapmaya başlayabilirsiniz.

Öğrenciler için en az işçi alımı kadar stajyerlikte son derece ihtiyaç duyulan işlerin başında yer aldığından dolayı kendinizi geliştirmeniz de bir bakıma kolay da olmaya başlayacaktır. Staj zorunluluğu olan öğrenciler hemen Şekerbank işçi alımı için harakete geçerek styajyerlik başvuru formlarını da doldurmaya da başlayabilirler. Bu sayede zorunlu stajyerliğinizi de yapabileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Aramalar: , , ,

 

More Posts in Staj Başvurusu

 
 

Paylaş 
 
 

43 Comments

 • Mine GÜLKAYA

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 • Büşra

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel üniversitesi Gelendost Meslek Yüksek Okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 • fatma didem

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Rıdvan ASLAN

  Merhaba
  Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Gamze Açıkgöz

  Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru Çatalbaş

  Merhaba ben Namık kemal üniversitesi işletme 3.sınıf öğrencisiyim .İş hayatını öğrenmek adına bankanızda Tekirdağ/merkez şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • Rabia ARSLAN

  MERHABA
  Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 1. SINIF Öğrencisiyim. kendimi geliştirmek ve bankanızın tecrübelerinden yaralanmak için yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum. MANİSA DA ikamet etmekteyim. MANİSA daki herhangi bir şubenizde ve ya İZMİR ALİAĞA şubenizde stajımı yapabilirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Mine GÜLKAYA

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 • gözde

  yunus emre TİCARET MESLEK LİSESİNDE OKUYORUM MUHASEBE STAJ YERİ ARIYORUM SİZİN BÜNYENİZDE KENDİMİ GELİŞTİREBİLECEGİMEİNANIYORUM 5071749405

 • ilknur gamze balcı

  Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 • merve demirhan

  KARADENİZ TEKNİK MALİYE BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM KAYSERİ MERKEZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 • Nurşah Tutma

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • emine değer

  merhaba ben Dicle üniversite’sinde iktisadi ve idari bilimler fakültesinde
  iktisat 4.sınıf ögrencisiyim.Bankanızda kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak icin staj yapmak istiyorum.DİYARBAKIR /MERKEZ
  GEREGİN YAPILMASININ ARZ EDERİM

 • Ayşe ÇİÇEK

  Merhaba ben İnönü Üniversitesi İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. 18-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Antalya’daki şubenizde staj yapmak istiyorum .
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Bahar HAN

  Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemimi en iyi şekilde değerlendirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum
  tercihen İzmir ama Bursa da da yapabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Nur YILMAZ

  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Şekerbank’ta yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 • zakir soydan

  merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık 2. öğrencisiyim. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adanada yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir