İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şekerbank Staj Başvurusu 2019 (Lise ve Üniversite)

Şekerbank’ta Staj

Yaptığı birçok sosyal sorumluluk projesiyle adından söz ettirmeyi başaran Şekerbank, birçok alanda olduğu gibi eğitim alanında da öğrencilere olan yatırımların ve desteklerini sürdürmektedir.

Bünyesinde staj yapmak isteyen öğrencilere bankacılık sektörünü tanıtan ve ileriki meslek hayatlarına ışık tutan Şekerbank, bu stajyer politikası ile de göz doldurmakta ve birçok kurumun takdirini toplamaktadır.

Öğrencilik yaşamı içerisinde en zor durumlardan birisi de staj yapacağı yeri bulmak olacaktır. Hem tecrübe hem de bilgi kazandıran staj yerleri öğrenciler tarafından da ilgi ile takip edilmektedir. Stajerlik yapacak öğrencileri de sevindirmeye gelen personel alımı yanı sıra stajyerlik konusunda da öğrencilere bir çıkış kapısı şansı da sunmaktadır. Ülkemizde pek çok kişi Şekerbank personel alımı yollarına başvururken aynı zamanda stajyerliğini de yürütmek adına sunulan imkânlardan da en iyi şekilde yararlanma ayrıcalığına da sahip olacaktır. İş ilanları kategorisine yönelerek kendi kriterlerinize uygun iş başvurusu yaparken aynı zamanda da stajerlik formunu da bir an önce doldurmaya başlayarak stajyerliğinizi Şeker Bank da yapmaya başlayabilirsiniz.

Şekerbank Staj Başvurusu

Öğrenciler için en az işçi alımı kadar stajyerlikte son derece ihtiyaç duyulan işlerin başında yer aldığından dolayı kendinizi geliştirmeniz de bir bakıma kolay da olmaya başlayacaktır. Staj zorunluluğu olan öğrenciler hemen Şekerbank işçi alımı için harakete geçerek styajyerlik başvuru formlarını da doldurmaya da başlayabilirler. Bu sayede zorunlu stajyerliğinizi de yapabileceksiniz.

 • Klasik bankacılıktan farklı ürün ve hizmetlerin yer aldığı ‘tarım bankacılığı’  müşterisi olan çiftçilere kredi paketlerini ve hizmetlerini anlatmak için,
 • Anadolu Bankacılığı misyonu doğrultusunda yerel üretimi desteklemek ve bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanmayan bölgelerde tarım bankacılığı müşterilerine ulaşmak için,
 • Çiftçinin dilinden en iyi onlar konuşup, sorunlarını en iyi onlar anladığı için,
 • Bu yolculukta çiftçileri bilgilendirecek ve onların üretim kalitesini ve miktarını arttırarak ülkelerini kalkındırmayı görev edinmiş, bunun üzerine eğitim almış, çiftçi sorunlarına çözüm üretilmesini sağlayan “siz ziraat mühendislerini” aramızda görmek istiyoruz.

Aranan Özellikler

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla ilgili bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
 • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
 • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Şekerbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Şekerbank’ın web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

43 Yorum

 1. Erkan Terzi 3 Nisan 2014

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta MYO, İşletme Yönetimi 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Aydın da yaşadığım için AYDIN/İNCİRLİOVA şubenizde staj yapmak isterim.

 2. Seda 11 Nisan 2014

  Merhaba ben Seda Niğde Üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde Mersin/merkez veya Tarsus şubelerinden birinde bankanızda staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Şimdiden teşekkür ederim.

 3. Leyla KARATAŞ 13 Nisan 2014

  merhaba adıyaman üni. bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın gaziantep şubelerinizden herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 4. Şehriban ÖZOĞLU 13 Nisan 2014

  merhaba adıyaman üni. bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın adana şubelerinizden herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 5. Ayşegül 15 Nisan 2014

  Merhaba,
  Ben Ayşegül ALBAYRAK Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. 2014 yaz dönemi-temmuz ayında Çankırı-Merkez Şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Şimdiden teşekkür ederim.

 6. GİZEM ZEYREK 16 Nisan 2014

  Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 7. Bahar Kılıçaslan 19 Nisan 2014

  Merhaba;
  Ben Selçuk Üniversitesi Doğanhisar Meslek Yüksek Okulu 1.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Ankara/etimesgut şubenizde yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

 8. Hakan YILMAZ 21 Nisan 2014

  Merhaba.Çankırı Karatekin Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı istanbul esenyurt ve çevresindeki semtlerin şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 9. Meltem ALTINTAS 22 Nisan 2014

  MALATYA İNÖNÜ ÜNIVERSITESI BANKACILIK VE SİGORTACILIK SON SINIF ÖGRENCISIYIM USAK SUBENIZDE 30 İŞ GUNU STAJ YAPMAK ISTIYORUM BILGILERINIZE ARZ EDERIM

 10. Gözde Yıldızçoban 22 Nisan 2014

  Merhaba ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz zorunlu stajımı Aydın ilinin Nazilli ilçesindeki şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 11. Elif Aydemir 22 Nisan 2014

  Merhaba ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz zorunlu stajımı Bartın ilindeki şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 12. DİLARA 23 Nisan 2014

  MERHABA BEN MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.YAZ DÖNEMİ İÇİN STAJIMI HATAY ANTAKYA ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 13. zehra 24 Nisan 2014

  merhaba;
  ben babaeski myo da bankacılık ve sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim
  yaz dönemi zorunlu stajımı sefököy şubenizde yapmak istiyorum
  biz öğrencilere bu fırsatları sunduğunuz için teşekkürler 🙂

 14. MUSTAFA 25 Nisan 2014

  Merhaba ben Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Uşak şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.

 15. Merve ÜRKMEZ 25 Nisan 2014

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 16. seda yagmur 25 Nisan 2014

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 17. Buse Çıracı 26 Nisan 2014

  Merhaba. Ben Giresun üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi stajımı İstanbul Asya tarafında bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 18. SABRİYE 30 Nisan 2014

  MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 19. MEHMET DAĞDEMİR 30 Nisan 2014

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim SEKER bankası stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .SEKER bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:[email protected]

 20. SEDA ÖZVARIŞ 30 Nisan 2014

  MERHABA.BEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİ SEDA ÖZVARIŞ.UYGUN GÖRÜLÜRSE YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

 21. Ahmet Husrev ERDOĞAN 1 Mayıs 2014

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans okuyorum denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 22. Ahmet Husrev ERDOĞAN 1 Mayıs 2014

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 23. Ali Kömür 4 Mayıs 2014

  Merhaba.Ben 9 eylül üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi gaziantep merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Tesşşekürler

 24. gizem yavaş 6 Mayıs 2014

  bülent ecevit üniversitesinde iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. stajımı istanbul avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.

 25. Gamze 11 Mayıs 2014

  Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 26. Mine GÜLKAYA 12 Mayıs 2014

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 27. Büşra 12 Mayıs 2014

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel üniversitesi Gelendost Meslek Yüksek Okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 28. fatma didem 18 Mayıs 2014

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 29. Rıdvan ASLAN 22 Mayıs 2014

  Merhaba
  Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 30. Gamze Açıkgöz 22 Mayıs 2014

  Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 31. Ebru Çatalbaş 27 Mayıs 2014

  Merhaba ben Namık kemal üniversitesi işletme 3.sınıf öğrencisiyim .İş hayatını öğrenmek adına bankanızda Tekirdağ/merkez şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim

 32. Rabia ARSLAN 29 Mayıs 2014

  MERHABA
  Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 1. SINIF Öğrencisiyim. kendimi geliştirmek ve bankanızın tecrübelerinden yaralanmak için yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum. MANİSA DA ikamet etmekteyim. MANİSA daki herhangi bir şubenizde ve ya İZMİR ALİAĞA şubenizde stajımı yapabilirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 33. Cihat Samet ŞANLI 29 Mayıs 2014

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 34. Mine GÜLKAYA 30 Mayıs 2014

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 35. gözde 6 Haziran 2014

  yunus emre TİCARET MESLEK LİSESİNDE OKUYORUM MUHASEBE STAJ YERİ ARIYORUM SİZİN BÜNYENİZDE KENDİMİ GELİŞTİREBİLECEGİMEİNANIYORUM 5071749405

 36. ilknur gamze balcı 12 Haziran 2014

  Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 37. merve demirhan 27 Haziran 2014

  KARADENİZ TEKNİK MALİYE BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM KAYSERİ MERKEZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 38. Nurşah Tutma 30 Haziran 2014

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 39. emine değer 17 Temmuz 2014

  merhaba ben Dicle üniversite’sinde iktisadi ve idari bilimler fakültesinde
  iktisat 4.sınıf ögrencisiyim.Bankanızda kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak icin staj yapmak istiyorum.DİYARBAKIR /MERKEZ
  GEREGİN YAPILMASININ ARZ EDERİM

 40. Ayşe ÇİÇEK 14 Ağustos 2014

  Merhaba ben İnönü Üniversitesi İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. 18-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Antalya’daki şubenizde staj yapmak istiyorum .
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 41. Bahar HAN 14 Mart 2016

  Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemimi en iyi şekilde değerlendirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum
  tercihen İzmir ama Bursa da da yapabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 42. Nur YILMAZ 24 Mart 2016

  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Şekerbank’ta yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 43. zakir soydan 6 Nisan 2016

  merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık 2. öğrencisiyim. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adanada yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir