Şekerbank Staj Başvurusu 2022 (Lise ve Üniversite)

Şekerbank’ta Staj

Yaptığı birçok sosyal sorumluluk projesiyle adından söz ettirmeyi başaran Şekerbank, birçok alanda olduğu gibi eğitim alanında da öğrencilere olan yatırımların ve desteklerini sürdürmektedir.

Bünyesinde staj yapmak isteyen öğrencilere bankacılık sektörünü tanıtan ve ileriki meslek hayatlarına ışık tutan Şekerbank, bu stajyer politikası ile de göz doldurmakta ve birçok kurumun takdirini toplamaktadır.

Öğrencilik yaşamı içerisinde en zor durumlardan birisi de staj yapacağı yeri bulmak olacaktır. Hem tecrübe hem de bilgi kazandıran staj yerleri öğrenciler tarafından da ilgi ile takip edilmektedir. Stajerlik yapacak öğrencileri de sevindirmeye gelen personel alımı yanı sıra stajyerlik konusunda da öğrencilere bir çıkış kapısı şansı da sunmaktadır. Ülkemizde pek çok kişi Şekerbank personel alımı yollarına başvururken aynı zamanda stajyerliğini de yürütmek adına sunulan imkânlardan da en iyi şekilde yararlanma ayrıcalığına da sahip olacaktır. İş ilanları kategorisine yönelerek kendi kriterlerinize uygun iş başvurusu yaparken aynı zamanda da stajerlik formunu da bir an önce doldurmaya başlayarak stajyerliğinizi Şeker Bank da yapmaya başlayabilirsiniz.

Şekerbank Staj Başvurusu

Öğrenciler için en az işçi alımı kadar stajyerlikte son derece ihtiyaç duyulan işlerin başında yer aldığından dolayı kendinizi geliştirmeniz de bir bakıma kolay da olmaya başlayacaktır. Staj zorunluluğu olan öğrenciler hemen Şekerbank işçi alımı için harakete geçerek styajyerlik başvuru formlarını da doldurmaya da başlayabilirler. Bu sayede zorunlu stajyerliğinizi de yapabileceksiniz.

 • Klasik bankacılıktan farklı ürün ve hizmetlerin yer aldığı ‘tarım bankacılığı’  müşterisi olan çiftçilere kredi paketlerini ve hizmetlerini anlatmak için,
 • Anadolu Bankacılığı misyonu doğrultusunda yerel üretimi desteklemek ve bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanmayan bölgelerde tarım bankacılığı müşterilerine ulaşmak için,
 • Çiftçinin dilinden en iyi onlar konuşup, sorunlarını en iyi onlar anladığı için,
 • Bu yolculukta çiftçileri bilgilendirecek ve onların üretim kalitesini ve miktarını arttırarak ülkelerini kalkındırmayı görev edinmiş, bunun üzerine eğitim almış, çiftçi sorunlarına çözüm üretilmesini sağlayan “siz ziraat mühendislerini” aramızda görmek istiyoruz.

Aranan Özellikler

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla ilgili bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
 • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
 • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Şekerbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Şekerbank’ın web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

19 Comments

 1. Türkiye Cumhuriyeti Şekerbank Kastamonu Taşköprü şube müdürlüğüne
  Kastamonu üniversitesi Taşköprü MESLEK YÜKSEKOKULU Bankacılık ve sigortacılık 2. Sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı 30 iş günü olarak bankanızda yapmayı talep ediyorum ve gerekilen onayı vermenizi saygılarımla arz ederim.

 2. merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık 2. öğrencisiyim. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adanada yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 3. Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Zorunlu stajımı Şekerbank’ta yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 4. Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemimi en iyi şekilde değerlendirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum
  tercihen İzmir ama Bursa da da yapabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 5. Merhaba ben İnönü Üniversitesi İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. 18-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Antalya’daki şubenizde staj yapmak istiyorum .
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 6. merhaba ben Dicle üniversite’sinde iktisadi ve idari bilimler fakültesinde
  iktisat 4.sınıf ögrencisiyim.Bankanızda kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak icin staj yapmak istiyorum.DİYARBAKIR /MERKEZ
  GEREGİN YAPILMASININ ARZ EDERİM

 7. Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 8. KARADENİZ TEKNİK MALİYE BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM KAYSERİ MERKEZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 9. Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 10. yunus emre TİCARET MESLEK LİSESİNDE OKUYORUM MUHASEBE STAJ YERİ ARIYORUM SİZİN BÜNYENİZDE KENDİMİ GELİŞTİREBİLECEGİMEİNANIYORUM 5071749405

 11. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 12. İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 13. MERHABA
  Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 1. SINIF Öğrencisiyim. kendimi geliştirmek ve bankanızın tecrübelerinden yaralanmak için yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum. MANİSA DA ikamet etmekteyim. MANİSA daki herhangi bir şubenizde ve ya İZMİR ALİAĞA şubenizde stajımı yapabilirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 14. Merhaba ben Namık kemal üniversitesi işletme 3.sınıf öğrencisiyim .İş hayatını öğrenmek adına bankanızda Tekirdağ/merkez şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim

 15. Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 16. Merhaba
  Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 17. merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 18. Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel üniversitesi Gelendost Meslek Yüksek Okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 19. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*