MP Ayakkabı Personel Alımı ve İş İlanları 2022

1987 yılında Zeytinburnu’nda kurulan Pames Ayakkabıcılık A.Ş.’nin markası olan MP Ayakkabı ülkemizin en tanınan giyim markalarından biri haline gelmiştir. Faaliyetlerine Esenyurt’ta devam eden şirket aralarında Almanya, Rusya, Bulgaristan gibi önemli pazarların olduğu birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır. 

Sadece genel müdürlük bünyesinde bir adet mağazası bulunan Pames Ayakkabıcılık, MP markasıyla ürettiği ürünleri satışını perakende kanalları ve internet siteleri üzerinden gerçekleştirmektedir.

Pames Ayakkabıcılık İş İlanları

Pames Ayakkabıcılık ihtiyaç duyduğu pozisyonlara özel vermektedir. Bu yüzden şirkete ait iş ilanları ile sürekli karşılaşılmamaktadır. 

Nasıl Başvurulur?

Pames Ayakkabıcılık farklı pozisyonlar için farklı platformlarda ilan vermektedir. İzmir ve İstanbul’da bulunan üretim tesislerinde çalışacak adaylar için gazete ilanlarını tercih eden şirket, idari bölümler ve pazarlama departmanları için Kariyet.net, secretcv.com, yenibiris.com sitelerine ilan vermektedir. Şirketin Linkedin profili bulunmamaktadır. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Satışlarını internet ve perakende zincirleri üzerinden yürüten şirkette satış kanallarıyla iletişimin gerçekleştirilmesine adına Satış Kanalları ve Perakende Sorumlusu ve pazarlama faaliyetleri için materyal üretecek Grafik Tasarımcılar şirketin en sık işe alım yaptığı bölümlerdir.

Satış Kanalları ve Perakende Sorumlusu: Bu bölümde çalışanlar yeni satış kanalları için piyasa araştırması yaparlar, mevcut satış kanalları olan mağazalar, internet siteleri ile iletişimi gerçekleştirir, üretim ile satış kanalları arasında köprü vazifesi görür.

Grafik Tasarımcılar: Bu bölümde çalışanlar yeni ürünlerin görsellerinin hazırlanması, katalogların hazırlanması, internet ve görsel basımda yer alacak reklam görsellerinin hazırlanması, özel günler için hazırlanan kampanyaların görsellerinin tasarımından sorumludurlar. Bu bölümde çalışmak isteyenlerden grafik tasarım programlarına hâkim olmaları beklenmektedir.

Pames’in İK politikaları uyarınca bütün çalışanların karşılamaları gereken bazı yeterlilikler vardır. Bu nitelikler;

  • Takım çalışmasına yatkın olmak.
  • Planlama ve iş takibi konularında yetenekli olmak.
  • Sorumluluk almaktan ve insiyatif kullanmaktan çekinmemek.
  • Güçlü sosyal ilişkiler kurabilmek. Sabırlı, dikkatli ve gözlemleyici olmak.

Genel Bilgiler

Pames bünyesinde bulunan MP Ayakkabıda çalışanlar haftanın 6 günü mesai yapıp, 1 gün hafta tatili yapmaktadırlar. Servis ve öğle yemeği imkanları çalışanlara sunulmaktadır. Genel müdürlük bünyesindeki mağazada çalışan satış elemanları satışlar üzerinden prim ile desteklenmektedirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*