Kipa Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kitle Pazarlama ve Anonim Şirketi (Kipa)  1992 yılında Ahmet Piriştina, Şinasi Ertan ve Metin Akpınar’ın bulunduğu 100 iş adamının girişimiyle kurulmuş bir şirkettir. İlk mağazası İzmir Bornova’da 1994 yılında açılmıştır. Türkiye’de 20 ilde 161 mağazası bulunmakta ve 6000 kişiye iş istihdamı sağlamaktadır. Ülkemizde parekende sektörünün en büyük şirketlerinden bir olarak faaliyet göstermektedir. Haftalık yaklaşık 1.5 milyon kişiye alışveriş imkanı sunmaktadır. Migros ile birleşmesinden sonra bir çok mağazası Migros olarak değişmiştir.

Kipa iş başvurusu

Kipa İş İlanları

Kipa her defasında büyüyen bir iş istihdam alanına sahip olup sürekli iş ilanlarına çıkmaktadır. Firma bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için verdiği iş ilanları ile fırsatlar sunmaktadır. Başvuracak adaylar eşit şartlara sahip olup başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

İş başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için insan kaynakları ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. İş ilanlarında engelli adaylara da istihdam alanı sağlamaktadır. Çalışma düzeni ve çalışanın sahip olduğu sosyal haklar açısından firmanın iş ilanları ilgiyle takip edilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

İş ilanı vereceğini duyuran firmaya iş başvurusu yapacak kişilerin takipte kalmaları önerilmektedir. Eleman alımı için detaylı bilgiler yakında verilecektir. Kısa sürede işçi alımı yapılacağı için başvuruların beklemeden hemen yapılması gerekmektedir. Başvuru firmanın web sayfasından yapılmaktadır.

Türkiye vatandaşı olan her insan iş başvurusu yapabileceği için bütün vatandaşlar için bir iş olanağı sunmaktadır. Aşağıdaki pozisyonların dışında güvenlik alımı da yapılacaktır. Ayrıca engelli vatandaşlar için de iş istihdamı yapılmaktadır.

Çalışma Pozisyonları

 • Mağaza Personeli
 • Reyon Görevlisi
 • Muhasebe Personeli
 • Depo Personeli
 • (Engelli) Mağaza Elemanı
 • Satın Alma Asistanı

Pozisyon Açıklamaları

 • Mağaza Personeli: Mağazaya gelen müşterileri ürünler hakkında bilgilendirmek, ürünlerin satışını yapmak ve mağazanın sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlamakla mükelleftir.
 • Reyon Görevlisi: Reyonlarla ilgilenerek, raflardaki ürünlerin takibini yaparak, son kullanma tarihi gelen ürünleri ayıran, eksilen, biten ve yeni gelen ürünleri raflara dizen kişidir.
 • Muhasebe Personeli: Şirketlerin muhasebe bölümünde görevli olan ve şirket politikaları ve ihtiyaçları yönünde muhasebe işlerini yürütür.
 • Depo Personeli: Üretimden çıkmış, depolanması ya da sevkiyat yapılması gereken ürünleri kontrol etme, sevkini yapma, teslimatını gerçekleştirme işlerini yapar.
 • Satın Alma Asistanı: Firmanın ihtiyaç duyduğu ürünlerin en makul fiyatlarla belili miktar ve standartlara göre sağlanması süreçlerini yürütür.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri:

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Edirne, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Sakarya, Tekirdağ, Yalova.

13 Comments

 1. Mrblr ibrahim çakar 2012 den beri reyon tecrübem var bursa da oturuyorum bursa da şubeniz varmış sizinle allah nasip ederse çalışmak istiyorumm kolay gelsin

 2. lise mezunuyum evliyim işsizim yardımcı olursanız sevınırım üniversiteyi acıktan devam ediyorum satış hakkında deneyimim var ama alışveriş hakkında bilgim yok

 3. Mersinde yaşıyorum sizinle çalışmak istiyorum lise mezunuyum 05061809397

 4. Merhaba 27 yaşındayım tecrübe olarak 5 yil Koçtaş hayatım var şuan bim de çalışmaktayım afyon için yatırım düşünceniz olursa sizlerle çalışma memnuniyetine erişmek isterim iyi calismalar.

 5. mrb ben uğur yavuz 25 yaşındayım evliyim güvenlik kartım e ehliyet piskoteknik belgem var (acil olarak işe ihtiyacım var) tercihen Ö.G.G olarak işe başlamak istiyorum..! İYİ ÇALIŞMALAR

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*