Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Denizli’de iş arayan vatandaşların ilk araştırdığı kaynaklardan biri, tüm Türkiye’de olduğu gibi belediyedir. Zira böylece resmi bir kurumda çalışma fırsatı yakalanabilmektedir. Denizli Büyükşehir Belediyesi işçi alımı dâhil birçok duyuru yapmakta olup, adaylar bunları kontrol ederek başvuru yapabilir.

Her ne kadar resmi ilanlara başvurular adayların aklında soru işaretleri bulundursa da, oldukça kolaydır. Zira resmi ilanların takip edilmesi bunun için yeterlidir. Ardından başvurunun nasıl olabileceği dâhil birçok soruya cevap bulunabilir.

Adayların sadece ilanı dikkatli bir şekilde okuyarak, uyarınca hareket etmesi gerekmektedir. Burada özellikle vasıflardan bahsedilmelidir. Her pozisyon, bazı niteliklere göre alım yapmaktadır. Bu bakımdan belediyeye girmek isteyenlerde de bunlar aranabilir.

Dolayısıyla başvurmadan önce genel ve özel nitelikleri kontrol etmeniz, uyum gösteriyorsanız müracaat etmeniz önerilmektedir.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi çalışan ilanlarını, gereksinimleri kapsamında vermektedir. Bunlar yılın değişik zamanlarında olduğu için, adaylar Denizli Büyükşehir Belediyesi iş ilanları üzerine verilen duyuruları günbegün takip etmelidir.

Bunun temel sebebi, ilanların son başvuru tarihinin geçmesi durumunda, başvuruların sonraki alımlara kadar gerçekleştirilemeyeceğidir. Denizli Belediyesi tarafından yılın farklı dönemlerinde işçi alımları yapılmakta olup, bunlar da resmi ilanlardan takip edilebilmektedir. Buna ek olarak, Denizli’de bulunan taşeron firmalara da müracaat edilebilmektedir.

Denizli Büyükşehir Belediyesi her çalışanın sosyal hakkında saygı göstermekte olup, her çalışan tatmin edici seviyede faydalandırmaktadır. Günümüzde birçok kişi, işçilerin ne tür haklara sahip olduğunu da düşünmektedir. Bu oldukça geniş bir konu olsa da genel şekilde,

 1. İşe İade Hakkı,
 2. Ayrımcılık Tazminatı Hakkı,
 3. Fazla Çalışma Ücreti Hakkı
 4. Hafta Tatili Ücreti Hakkı,
 5. Kıdem Tazminatı Hakkı,
 6. Yıllık İzin Hakkı,
 7. AGİ Hakkı,
 8. İhbar Tazminatı Hakkı,

Şeklindedir. İşçi maaşları Türkiye’nin farklı illerinde değişmekte olup, genel hatlarıyla 3000 ile 7000 arasında seyrettiği görülmektedir. Denizli Büyükşehir Belediyesi farklı iştiraklere sahip olduğu için bunların her biri farklı maaşlara da sahip olabilir.

Denizli Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Denizli’de yaşayan birçok iş arayan, değerlendirmeleri arasında belediyeyi ilk sıraya koymaktadır. Ancak kariyer sitelerinden takip yapılamadığı için, adaylar hangi kaynakları incelemesi gerektiği hakkında soru işaretlerine sahip olabilmektedir.

Bunun için farklı yöntemler olup, adaylar bunların her birini incelemelidir. Bunlardan ilki Denizli Büyükşehir Belediyesine ait, resmi web sitesidir. Buradan bir ilan verildiğinde rahatlıkla görmeniz mümkündür.

Buna ek olarak Resmi Gazete de incelenmelidir. Eğer nasıl erişebileceğinizi bilmiyorsanız, resmi sitesinde her gün yayınlanmaktadır. Ayrıca İŞKUR kapsamında olan Kamu Memur Alım İlanları ve Kurum Dışı İşçi Alımı duyuruları da mutlaka araştırılmalıdır. Eğer bunları her gün incelerseniz, sonuçları görebilirsiniz.

Son olarak sitemiz de tüm Türkiye’de verilen iş ilanlarını inceleyerek, güncel olarak sizlerle paylaşmaktadır. Eğer sitemizi her gün incelerseniz, Denizli’de verilen iş fırsatlarını da kolayca görebilirsiniz. Ardından sadece başvurmanız kalmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesine bağlı birçok iştirak vardır. Bunların ilanları da belediye kapsamında duyurulmaktadır. Dolayısıyla sadece işçi değil Denizli Belediyesi şoför alımı, memur alımı gibi ilanlar da paylaşılmaktadır.

Burada bilinmesi gereken birçok konu da olsa, özellikle bahsedilmesi gereken Kamu Personeli Seçme Sınavıdır. Resmi yapılan alımlar bazen KPSS istemekte, bazen de istememektedir. Ancak adayların başvuru esnasında sorun yaşamaması için gerekli puanı alması her zaman daha avantajlıdır.

KPSS tarihleri ÖSYM sayfasında yayınlanmakta olup, bunları takip ederek başvurabilirsiniz. Burada en az 70 almanız gereklidir. Böylece Denizli Belediyesi memur alımı da dâhil, verilen ilanlara daha iyi hazırlanabilirsiniz. Zira puanınız yoksa başvuru da gerçekleştirilemez.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Alımı

zabıta alımları

İş arayanlar kendi şehirlerinde olan zabıta alımlarını sıklıkla takip etmektedir. Denizli zabıta ilanları da verilmekte olup, adaylar bunları resmi ilanlar üzerinden kolaylıkla görebilir. Ancak başvurmadan önce, hangi niteliklerin taşınması gerektiği de bilinmelidir. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

 1. Yüz kızartıcı suçlar bulunmaması
 2. Kamu haklarından mahrum olmamak
 3. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

Denizli Büyükşehir Belediyesi zabıta ilanı verdiğinde, bunları ayrıntıları ile paylaşacaktır. Bu sebeple başvuru öncesinde hepsi incelenmelidir. Bu pozisyonda bulunan kişilerin bazı sorumlulukları,

 1. İzinsiz afiş, ilan asan kişileri tespit ederek, gerekli işlemleri yapmak,
 2. İzinsiz satış yapanları belirleyerek, gerekli işlemleri yapmak,
 3. Semt pazarlarında gerekli denetlemeleri sağlamak,
 4. Huzuru ve güvenliği yerine getirmek,

Gibidir. Aldıkları maaşlar ise 7000 ile 9000 arasında farklılaşmaktadır.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Bekçi Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen ilanlarda, bekçi alımları da bulunmaktadır. Bu görevliler belirli bir alanda çalışmakta olup, ilgili bölgenin güvenliğini sağlamaktadır. Denizli bekçi alımı yılın farklı zamanlarında yayınlamaktadır ve adaylar duyurular verildiğinde işlem yapabilir.

bekçi alımları

Eğer çalışma koşullarını merak ediyorsanız, gece çalıştıklarını bilmeniz gerekir. Her ne kadar özel durumlar mevcut olsa da 22:00 ile 06:00 görev saatleridir. Silah taşıyabilmekte olup, gerekli durumlarda kullanabilir. Sahip olduğu mezuniyete göre aldığı maaşlar farklılaşabilmekte olup 5000 ile 5400 arasında değişmektedir.

Denizli Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen ilanlara başvurmak istiyor ancak ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, tek yapmanız gereken ilanları okumadır. Zira burada başvuruların nereye ve nasıl gerçekleştirileceği bilgisi vardır.

Bu bilgiyi öğrendikten sonra başvurunun son gününü öğrenip, varsa hangi evrakların gitmesi gerektiği incelenmelidir. Bu çerçevede müracaat yapılabilir.

Denizli İş İlanları

Denizli iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Denizli iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Denizli iş ilanları

 • Bölge Satış Yetkilisi (Gübre Kategorisi) Ege
 • FİNANSAL DANIŞMAN – DENİZLİ
 • Barista ( Denizli )
 • Banka Müşteri Temsilcisi
 • Muhasebe Elemanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Denizli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

23 Comments

 1. Merhaba,

  Bu Susan James, özel bir kredi veren borç veren herkese açık kamuoyunu bilgilendirmek için mali bir fırsat olan herkese açık herhangi bir mali yardıma ihtiyacı var. Kredi vermek için% 3’lük bir faiz oranıyla bireylerin, firmaların ve şirketlerin açık ve anlaşılır bir şart ve koşulları altındayız. Bugün bize e-posta gönderin: (happyloanlink@outlook.com)

 2. ivil Savunma ve itfaiyecilik mezunuyum E sınıfı ehliyetim itfaiyeci persenol alım bana ulaşabilirsiniz 0537716 4711

 3. e sınıfı ehlıyetım var 2003den berı ak partı uyesiyım belediyede iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim 05426207956

 4. ESKİŞEHİR AÖF YEREL YÖNETİMLER OKUYORUM 6 YIL AV.SEKRETERLİĞİ YAPTIM B SINIFI EHLİYETİM VAR DENİZLİ BELEDİYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 5. Anadolu Üniversitesi AÖF ilahiyat mezunu yum 5 yıl fahri imamı yaptım B ehliyeti var gassal ihtiyaç oldunda mulakat lara katılmak istiyorum 05434672287

 6. Başkanim lise mezunuyum ve kızımla birlikte yasıyorum.kızımın ihtiyaçlarına karşılık verebilmem için işe ihtiyacım var son umudum size yazmak oldu saygılarımla

 7. Merhaba sizin üyeniz ve destekçinız olarak eşimin belediye bünyesinde yer almasını istiyorum kendisi 7 yıldır dolmuş hattında çalışıyor src si var 32 yaşında kpss den 72 puan aldı 7yasında oğlumuz 7aylıkta kızımız var suan eşim işsiz geçinmekte zorlanıyoruz mağduruz başkanım ilgilenirsenız sevinirim saygılarımla

 8. Merhaba 28 yasindayim paletli is makinasi operatoruyum e sinifi ehliyetim var belediye bunyesinde calismak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim saygilarimla ( ramazan)

 9. 32yaşındayım imam hatip ve önlisans mezunuyum E ehliyetim var.belediyemizde iş istiyorum başkanımıza saygılarımla

 10. ben 24 yasında acık lıse okuyorum suan ev hanımıyım acil ise ıhtıyacım var lütfen bana yardımcı olun şimdiden tesekkur ederım

 11. başkanım buraya geleli 2 ay oldu iş sizim iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 12. Başkanım ben uzman cavus um zabıta olmak istiyorum yardimci olur musunuz bana

 13. arkadaşlar referansa ALLAH C.C. yazma sebebim ALLAH’tan başka kimsem yok olduğu için öyle yazdım anlayışınız için teşekkurler

 14. slm aleyküm 27 yaşındayım meslek lisesi mezunuyum 2008 nisan 2012 aralık ayına kadar 4Yıl 8 ay 10 gün TSK DE UZMAN CAVUŞLUK YAPTIM E sınıfı ehliyetim var 2yıldır boşdayım belediyeniz bünyesinde zabıta olarak çalışmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim… Hoşya sizin kendi adamlarıniz var biz kimizki bizleri kapıdan bile geçirmezsiniz
.05412600603
  REFERANS..ALLAH.C.C. Seçim gelince biz halktan birisi olarak gözükürüz seçim geçincede bir hiçiz

 15. slm aleyküm 27 yaşındayım meslek lisesi mezunuyum 2008 nisan 2012 aralık ayına kadar 4Yıl 8 ay 10 gün TSK DE UZMAN CAVUŞLUK YAPTIM E sınıfı ehliyetim var 2yıldır boşdayım belediyeniz bünyesinde zabıta olarak çalışmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim… Hoşya sizin kendi adamlarıniz var biz kimizki bizleri kapıdan bile geçirmezsiniz

 16. Ben süleyman yas 25 E sınıfı ehliyetim var belediye bünyesinde calısmayi düşünüyorum ve çok istiyorum Davaslıyım yardimci olursanız sevinirim saygilarimla

 17. 26 yaşındayım felsefe grubu öğretmeniyim.işsizim.askerliğimi tamamladım.belediyede çalışmak istiyorum

 18. 23 yaşindayım bilgisayar sertifikam var imam hatip lisesi mezunuyum belediyede çalışmayı çok istiyorum

 19. selamlar kolay gelsin ben uzman çavuşum aralık ayında sözleşmem bitiyor yenilemek istemiorum denizlili olarak denizli belediyesinde çalışmak istiyorum böyle bir imkanım varmı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*