Sakarya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Marmara Bölgesi Türkiye’nin sanayi,pazarlama ve bilişim konusunda en gelişmiş bölgesidir. Bu bölge içinde Türkiye’nin en gelişmiş sanayi şehirleri yer almaktadır. Bu şehirler içinde yer alan Sakarya 1 milyona yakın nüfusuyla Türkiye’nin kalabalık şehirlerinden birisidir.

Büyükşehir unvanı verilmiş olan Sakarya’nın şehir başkanlığını 2009 yılından beri Zeki Toçoğlu üstlenmektedir. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu şehrin düzenli olarak büyümesi için çalışmalara hız kesmeden devam edildiğini ve bu amaçla şehirde yeni personel alımı yapılacağının müjdesini verdi.

Sakarya’da iş arayan kişiler tarafından büyük bir sevinçle karşılanan personel alımı hakkında detaylı biçimde bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Sakarya Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2017 yılı içinde yapılacak ve birçok açık pozisyona çeşitli sayıda personel alınacak. Belediyede hem memur hem de işçi açığının olduğu belirtilirken iş başvuru şartlarını ne olacağı ise şimdiden merak ediliyor.

sakarya büyükşehir belediyesi personel alımı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi yaptığı yatırımlar ile şehrin büyümesini hedefliyor. İstihdam oranında yapılacak artışlar yapılan yatırımları doğrudan etkiliyor. Yeni yapılan yatırımlar ile o bölgede istihdam edilecek işçi sayısına olan ihtiyaç da artıyor. Büyükşehir belediyesi eksik pozisyonlara göre bu yıl belirli oranda memur ve işçi alımı yapacak.

Belediyeye alınacak işçilerin hangi şartla göre değerlendirileceği ve hangi şartlara göre alım yapılacağı ise henüz netleşmedi. Sakarya Büyükşehir belediyesine bağlı birçok şehirde alım yapılacağı bildirildi. Açık pozisyonlar arasında başkatip, muhasebeci, tabip, fen memuru, zabıta eri, iftaiye eri, veteriner ve zabıta memuru gibi pozisyonlar yer alıyor.

Bu pozisyonlarda kaç kişilik açık olduğu, hangi belediyelerde hangi alanda açık olduğu ise zaman içinde belli olacak. İşçi ve memur başvuruları için resmi internet sitesinden duyuru yapan Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yaptığı açıklamada tek gerçek adres olarak resmi sitenin kullanılması gerektiğini ve iş başvurusunda bulunacak kişilerin üçüncü kişilerden aldığı bilgilere itibar etmemesi gerektiğini belirtti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bünyesine çok sayıda işçi ve memur katacak. Her yıl olduğu gibi 2017 yılı içinde de açık olan pozisyonlara deneyimli, işini severek ve başarıyla yapacak personeller alınacak. İşçi alımının birçok ilçede yapılacağı bildirilirken bu ilçeler arasında Serdivan, Akyazı ve Adapazarı’nın yer alacağı belirtildi.

Bu bölgelerde yaşayan kişilerin iş başvurusuna uygun bir özgeçmiş hazırlaması şimdiden önerilmektedir. Hazırlanacak özgeçmiş formunda adayların gerçek bilgilerinin yanı sıra katıldığı seminer, kurs ve aldığı eğitim bilgilerinin yer alması gereklidir.

İş deneyimlerinin de açık bir biçimde özgeçmiş formunda yer alması iş bulmanızı kolaylaştıracak bir etken olacaktır. İş başvurusunda bulunacağınız belediyenin insan kaynakları bölümüne müracaat ederek hazırladığınız özgeçmiş formunu verebilirsiniz.

Sakarya Güncel İş İlanları

Sakarya Büyükşehir Belediyesi personel alımı için belirlenen ilçeler arasında Serdivan, Akyazı ve Adapazarı’nın yanı sıra Arifiye, Ferizli, Erenler, Hendek, Geyve, Karasu, Kocaali, Karapürçek, Kaynarca, Sapanca, Pamukova, Söğütlü ve Taraklı yer almaktadır.

Bu ilçelerin belediyeleri memur ve  işçi alımı yapacaktır. Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde şuan güncel olarak yayınlanan iş ilanlarında ise TEİAŞ personel alımı dikkat çekmektedir. TEİAŞ personel alımı için belirlenen sayılara göre 98 Elekrtik teknisyeni( lise mezunu şartı ile), 13 Elektronik Teknisyeni( lise mezunu şartı ile) toplamda 111 teknisyen alımı yapılacaktır.

Büyükşehir Belediyesinde yer alan diğer ilan ise Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü’dür. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü’ne bu yıl 204 psikolog, 3 veteriner ve 57 sosyal çalışmacı alımı yapılacağı belirtilmiştir. Belediyede Sakarya Et ve Süt Kurumu, Adli Tıp Kurumu ile Basın İlan Kurumu’na da personel alımı yapılacağı belirtilmiştir.

Aşağıda güncel personel alımı yapan firma veya kuruluşları bulabilirsiniz. Başvurmak için ilgili yazının üzerine tıklayarak geçiş yapabilirsiniz.

Sakarya iline ait güncel personel alımları paylaşımlarını takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin.

Adapazarı Belediyesi Personel Alımı

Adapazarı, Sakarya’nın en kalabalık ilçesi ve merkezi konumundadır. İlçenin belirli alanları, kendinizi büyük bir metropol şehrinde hissetmenize olanak sağlar; ayrıca ilçe belediyesi ilçe içerisinde istihdam alanları yaratarak bu durumu stabil tutmaya gayret eder. Hesap denetim, ulaşım, güvenlik, ofis akışı alanlarında yeni ekip arkadaşları arayan Adapazarı Belediyesi’ne iş başvurusu yapabilmek için belediyenin insan kaynaklarını kullanabilirsiniz.

Serdivan Belediyesi Personel Alımı

Serdivan Belediyesi, belediyenin çalışabilme kapasitesine olumlu etkide bulunmak amacıyla personel alımları yapacaktır. Personel alımları hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilmek için belediyenin halkla ilişkiler ve ya insan kaynakları bölümüyle görüşebilirsiniz. Ulaşım, denetim, yönetim, güvenlik, ofis akışı alanlarında olacak olan yeni ekip arkadaşı temini; belirlenen kota dolumu gerçekleşene kadar devam edeceğinden dolayı elinizi çabuk tutmalısınız.

Akyazı Belediyesi Personel Alımı

Hesap denetim, yönetim, ulaşım, güvenlik gibi farklı başlıklar altında yeni personel alımları yaparak mevcut çalışan sayısını artırmayı hedefleyen Akyazı Belediyesi’ne insan kaynakları aracılığı ile iş başvurusu yapabilirsiniz. Belediyenin insan kaynakları veya halkla ilişkiler bölümü, mevcut işler hakkında yapılacak olan personel alımlarının ayrıntılarını sizlere bildirir; bu yüzden öncelikle onlarla iletişime geçerek hareket mekanizması çizmeniz daha uygun olur.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.sakarya.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

25 Comments

 1. mehmet 13 Şubat 2014
 2. muhammed 19 Mart 2014
 3. recep bilgin 7 Nisan 2014
 4. recep bilgin 7 Nisan 2014
 5. mustafa 16 Nisan 2014
 6. mustafa 16 Nisan 2014
 7. RESUL 23 Mayıs 2014
 8. kazım CAMCI 30 Mayıs 2014
 9. uguracar 5 Haziran 2014
 10. mesut bekar 21 Ağustos 2014
 11. kemal sağlam 26 Ağustos 2014
 12. Ersin tektaş 5 Eylül 2014
 13. bilal selit 29 Eylül 2014
 14. bahri üzmen 22 Ekim 2014
 15. mehmet akif pert 22 Ekim 2014
 16. Yavuz YILMAZ 22 Aralık 2014
 17. SAMET ATİCİ 23 Ocak 2015
 18. murtaza 25 Ocak 2015
 19. tevfik keskin 13 Şubat 2015
 20. zeynep kumaş 6 Mayıs 2015
 21. Cemalettin varol 16 Şubat 2016
 22. sanan 15 Temmuz 2016
 23. Yasin 24 Nisan 2017
 24. Bayram,karagoz 26 Temmuz 2017
 25. Neşe Mollaoğlu 31 Ağustos 2017

Leave a Reply