Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımında 2017 yılı için birçok eleman, işçi ve memur alımı yapacağı biliniyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda belediyenin pek çok işçi ve memur alınacağı biliniyor. Antalya’da ikamet eden ve iş arayan kişiler de iş başvuru tarihlerini ve detaylarını merak etmektedir. Detayları merak eden herkes haberimizi okumaya devam edebilir.

Antalya ülkemizin turizm kalbi olarak bilinen ve 2.5 milyona yakın nüfusa ile ülkedeki en kalabalık 5. Şehir olduğu biliniyor. Gerek kalabalık olması gerek de turizm, ticaret ve tarıma dayalı ekonomiye sahip olması ile bilinen Antalya turistlerin en uğrak yeri olmasından dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi yükü oldukça büyüktür.

Hem şehir büyüklüğü ve kalabalık olması nedeni ile hem de Expro’nun Antalya’ya açılacak olmasının sebebi ile 2017 yılı içerisinde Antalya Büyükşehir Belediyesi çok sayıda personel alımı yapacaktır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Antalya nüfusu ve turizm odaklı bir şehir olmasından dolayı belediyesinin de aktif olarak çalışmasına neden oluyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi belediyesinin kendi bünyesinde bulunan şirketler ile memur alımları da yapılıyor.

Bu alımlarda adaylar yazılı bir sınava tabi tutulmuyor fakat istenilen şartlar ile beraber adaylar sözlü mülakatlardan sonra işe alınabiliyor. Adaylardan ise duruma göre faklı belgelere sahip olması veya da adayların belirli diplomalara sahip olması da istenebiliyor. Bu durum ise pozisyona göre değişiyor.

Kalabalık olması ve turizm açısından çok gelişmiş olmasından dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını her alanda durmadan devam ettiriyor. Yapılan çalışmalarda ise ihtiyaç duyulan alanlara göre memur alımı da yapılıyor.

Yapılan memur alımları ise açık pozisyonlara göre değişiklik gösterebiliyor. Aranılan şartlara göre memurluk ilanlarına baş vuru yapabilirsiniz. Memurluk alımlarında açılan iş ilanlarından haberdar olmak istiyorsanız mutlaka sitemizi takip etmeli ve haberin detaylarına göz atmalısınız.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Dünya fuar olarak bilinen Expo 2017 yılında Antalya’ya açılacak olmasından dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışmalarına son hızda devam ediyor. Bu çalışmalar için ve çevre düzenlemeleri için çok sayıda işçi alımı yapılacağı biliniyor. Çalışmaların devam etmesi nedeni ile işçi alımları yapıldı ve yapılmaya devam ediyor.

İhtiyaçlar doğrultusunda işçi alımlarına devam edeceğini açıklayan Antalya Büyükşehir Belediyesi işçi alımları için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca çevre düzenlemelerinin yanı sıra turizm dolayısı ile de birçok ihtiyacı olan Antalya Büyükşehir Belediyesi sezon için binlerce işçi alacağı tahmin edilmekte.

Yapılacak olan işçi alımları için de herhangi bir yazılı sınav şartı bulunmuyor. Yapılan alımlar başvurular doğrultusunda gerçekleşecek ve aranılan şartlar ile başvurulabilecek. İlanda istenilen yaş, ustalık özelliklerinin yerine getirilmesi Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmanıza yeterli olacaktır.

Üstelik belediyenin işçi, memur veya personel alımlarında sadece Antalya merkezden alımlar yapılmayacak. Serik, Muratpaşa, Manavgat, Kumluca, Korkuteli, Konyaaltı, Kepez, Kemer, Kaş, İbradı, Gündoğmuş, Gazipaşa, Finike, Elmalı, Döşemealtı, Demre, Alanya, Aksu, Akseki ilçeleri için de Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımında bulunacaktır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları

Antalya Büyükşehir Belediyesi dönemsel işçi veya daimi olarak işçi alımları için bir çok pozisyon için bünyesine dahil etmek adına eleman alımlarını gerçekleştiriyor. İşçileri idame ettirmek için birçok büyükşehir belediyesi gibi kendi kurmuş olduğu şirketlerden yararlanıyor.

Belediyenin bünyesinde yer alan bu şirketler ise tamamen Antalya Büyükşehir Belediyesine kar sağlamak amaç ile kurulmuş kuruluşlardır. İşçi alımları ise bu şirketler üzerinden yürütülüyor. Bunun yanı sıra ise zaman zaman Antalya Büyükşehir Belediyesi de eleman ve işçi alımlarında bulunabiliyor. Güncel Antalya Büyükşehir Belediyesi ilanlarına sayfamızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aşağıda Antalya iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Güncel Antalya personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Kepez Belediyesi Personel Alımı

Kepez, Antalya’nın en kalabalık ilçesi olduğundan dolayı çok farklı yatırım noktalarına sahip olduğu söylenebilir. Ayrıca ilçenin mevcut demografik gücü, ilçedeki işçi popülasyonunu belirli oranda artırır. Hal böyle olunca Kepez Belediyesi tarafından sağlanan personel alım istihdamı, oldukça önemli bir noktaya gelir. Belediye: muhasebe, hesap uzmanı, servis şoförü alanlarında personel alımına gidecek ve bunun için insan kaynaklarıyla iletişime geçecektir.

Muratpaşa Belediyesi Personel Alımı

Muratpaşa Belediyesi, geleceği parlak işler yaparken hem yerel hem de civar insanına yeni iş kolları açar. Bu iş kolları, belediyenin içinde olduğu gibi aynı zamanda farklı sektörler içerisinde dahi bulunabilir. Psikolog, güvenlik görevlisi, aşçı alımı yapacak olan belediye; personel başvurularını insan kaynakları yoluyla alacak. Belediyeye başvurmak için belediyeyi ziyaret edebilir ya da doğruda CV ile e-posta atabilirsiniz.

Alanya Belediyesi Personel Alımı

Alanya, yalnızca Antalya için değil; aynı zaman Akdeniz hatta tüm ülke için oldukça önemli bir yer. Alanya’nın tarihi ve doğal güzellikleri, bölgeye her yıl yüz binlerce turisti çeker. Bölge insanı, belediye bünyesinde çalışmak gibi farklı kollarda dahi çok rahatlıkla iş bulabilir. Alanya Belediyesi aşçı ve servis şoförü alanında personel alımı yaparak istihdam alanı açacaktır. Belediyenin mevcut ilanından yararlanabilmek adına onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Manavgat Belediyesi Personel Alımı

Manavgat, Türkiye’nin en güzel doğal yapılarını kendisinde barındırır ve bu sebepten dolayı ilçeye binlerce insan akın eder. Yalnızca doğal güzellikleriyle değil; aynı zamanda tarihi yapıları ile de dikkat çeken ilçe, belediyenin düzenli çalışmaları sayesinde gittikçe artan önemiyle adından söz ettirir. Manavgat Belediyesi: sosyal yardımlaşma, insan kaynakları, muhasebe alanlarına personel alımı yaparak mevcut kalitesini artıracak. Bunun için belediyeye başvurabilirsiniz.

Konyaaltı Belediyesi Personel Alımı

Konyaaltı Belediyesi, binlerce insanın ziyaret ettiği ilçenin hem güvenliğini hem de huzurunu temin eder. Ayrıca bunlara ek olarak belediye bünyesinde çalıştırmak üzere binlerce kişiye istihdam alanı açar. Bilgisayar uzmanı, elektrik teknisyeni, güvenlik görevlisi gibi alanlarda personel alımı yapacak olan belediye; belirli şartların sağlanmasıyla kadrolu sisteme geçiş yapacaktır. Belediyeye başvurabilmek için hem insan kaynakları hem de e- posta kullanılabilir.

Serik Belediyesi Personel Alımı

Serik Belediyesi, geçmişten bu güne hızla artan çalışma ivmesiyle ilçenin genel görünümünü olumlu yönde değiştirirken aynı zamanda binlerce kişiye çalışma alanları açar ve onları çok daha kaliteli yaşamın içerisine sokar. Mimar, avukat, temizlik görevlisi alanlarında personel alımı yapacak olan belediye; kendisine başvuracak kişilerin adli sicil kaydına sahip olmasını şart koşar. Tabi bunun harici durumlar da söz konusu olabilir; fakat belediye başvurulmadan kesin bir şey söylenemez!

52 Comments

  1. cengiz 10 Şubat 2015
  2. İSA KESKİN 4 Haziran 2015

Leave a Reply