İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımında 2017 yılı için birçok eleman, işçi ve memur alımı yapacağı biliniyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda belediyenin pek çok işçi ve memur alınacağı biliniyor. Antalya’da ikamet eden ve iş arayan kişiler de iş başvuru tarihlerini ve detaylarını merak etmektedir. Detayları merak eden herkes haberimizi okumaya devam edebilir.

Antalya ülkemizin turizm kalbi olarak bilinen ve 2.5 milyona yakın nüfusa ile ülkedeki en kalabalık 5. Şehir olduğu biliniyor. Gerek kalabalık olması gerek de turizm, ticaret ve tarıma dayalı ekonomiye sahip olması ile bilinen Antalya turistlerin en uğrak yeri olmasından dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi yükü oldukça büyüktür.

Hem şehir büyüklüğü ve kalabalık olması nedeni ile hem de Expro’nun Antalya’ya açılacak olmasının sebebi ile 2017 yılı içerisinde Antalya Büyükşehir Belediyesi çok sayıda personel alımı yapacaktır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Antalya nüfusu ve turizm odaklı bir şehir olmasından dolayı belediyesinin de aktif olarak çalışmasına neden oluyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi belediyesinin kendi bünyesinde bulunan şirketler ile memur alımları da yapılıyor.

Bu alımlarda adaylar yazılı bir sınava tabi tutulmuyor fakat istenilen şartlar ile beraber adaylar sözlü mülakatlardan sonra işe alınabiliyor. Adaylardan ise duruma göre faklı belgelere sahip olması veya da adayların belirli diplomalara sahip olması da istenebiliyor. Bu durum ise pozisyona göre değişiyor.

Kalabalık olması ve turizm açısından çok gelişmiş olmasından dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını her alanda durmadan devam ettiriyor. Yapılan çalışmalarda ise ihtiyaç duyulan alanlara göre memur alımı da yapılıyor.

Yapılan memur alımları ise açık pozisyonlara göre değişiklik gösterebiliyor. Aranılan şartlara göre memurluk ilanlarına baş vuru yapabilirsiniz. Memurluk alımlarında açılan iş ilanlarından haberdar olmak istiyorsanız mutlaka sitemizi takip etmeli ve haberin detaylarına göz atmalısınız.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Dünya fuar olarak bilinen Expo 2017 yılında Antalya’ya açılacak olmasından dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışmalarına son hızda devam ediyor. Bu çalışmalar için ve çevre düzenlemeleri için çok sayıda işçi alımı yapılacağı biliniyor. Çalışmaların devam etmesi nedeni ile işçi alımları yapıldı ve yapılmaya devam ediyor.

İhtiyaçlar doğrultusunda işçi alımlarına devam edeceğini açıklayan Antalya Büyükşehir Belediyesi işçi alımları için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca çevre düzenlemelerinin yanı sıra turizm dolayısı ile de birçok ihtiyacı olan Antalya Büyükşehir Belediyesi sezon için binlerce işçi alacağı tahmin edilmekte.

Yapılacak olan işçi alımları için de herhangi bir yazılı sınav şartı bulunmuyor. Yapılan alımlar başvurular doğrultusunda gerçekleşecek ve aranılan şartlar ile başvurulabilecek. İlanda istenilen yaş, ustalık özelliklerinin yerine getirilmesi Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmanıza yeterli olacaktır.

Üstelik belediyenin işçi, memur veya personel alımlarında sadece Antalya merkezden alımlar yapılmayacak. Serik, Muratpaşa, Manavgat, Kumluca, Korkuteli, Konyaaltı, Kepez, Kemer, Kaş, İbradı, Gündoğmuş, Gazipaşa, Finike, Elmalı, Döşemealtı, Demre, Alanya, Aksu, Akseki ilçeleri için de Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımında bulunacaktır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları

Antalya Büyükşehir Belediyesi dönemsel işçi veya daimi olarak işçi alımları için bir çok pozisyon için bünyesine dahil etmek adına eleman alımlarını gerçekleştiriyor. İşçileri idame ettirmek için birçok büyükşehir belediyesi gibi kendi kurmuş olduğu şirketlerden yararlanıyor.

Belediyenin bünyesinde yer alan bu şirketler ise tamamen Antalya Büyükşehir Belediyesine kar sağlamak amaç ile kurulmuş kuruluşlardır. İşçi alımları ise bu şirketler üzerinden yürütülüyor. Bunun yanı sıra ise zaman zaman Antalya Büyükşehir Belediyesi de eleman ve işçi alımlarında bulunabiliyor. Güncel Antalya Büyükşehir Belediyesi ilanlarına sayfamızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aşağıda Antalya iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Güncel Antalya personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Kepez Belediyesi Personel Alımı

Kepez, Antalya’nın en kalabalık ilçesi olduğundan dolayı çok farklı yatırım noktalarına sahip olduğu söylenebilir. Ayrıca ilçenin mevcut demografik gücü, ilçedeki işçi popülasyonunu belirli oranda artırır. Hal böyle olunca Kepez Belediyesi tarafından sağlanan personel alım istihdamı, oldukça önemli bir noktaya gelir. Belediye: muhasebe, hesap uzmanı, servis şoförü alanlarında personel alımına gidecek ve bunun için insan kaynaklarıyla iletişime geçecektir.

Muratpaşa Belediyesi Personel Alımı

Muratpaşa Belediyesi, geleceği parlak işler yaparken hem yerel hem de civar insanına yeni iş kolları açar. Bu iş kolları, belediyenin içinde olduğu gibi aynı zamanda farklı sektörler içerisinde dahi bulunabilir. Psikolog, güvenlik görevlisi, aşçı alımı yapacak olan belediye; personel başvurularını insan kaynakları yoluyla alacak. Belediyeye başvurmak için belediyeyi ziyaret edebilir ya da doğruda CV ile e-posta atabilirsiniz.

Alanya Belediyesi Personel Alımı

Alanya, yalnızca Antalya için değil; aynı zaman Akdeniz hatta tüm ülke için oldukça önemli bir yer. Alanya’nın tarihi ve doğal güzellikleri, bölgeye her yıl yüz binlerce turisti çeker. Bölge insanı, belediye bünyesinde çalışmak gibi farklı kollarda dahi çok rahatlıkla iş bulabilir. Alanya Belediyesi aşçı ve servis şoförü alanında personel alımı yaparak istihdam alanı açacaktır. Belediyenin mevcut ilanından yararlanabilmek adına onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Manavgat Belediyesi Personel Alımı

Manavgat, Türkiye’nin en güzel doğal yapılarını kendisinde barındırır ve bu sebepten dolayı ilçeye binlerce insan akın eder. Yalnızca doğal güzellikleriyle değil; aynı zamanda tarihi yapıları ile de dikkat çeken ilçe, belediyenin düzenli çalışmaları sayesinde gittikçe artan önemiyle adından söz ettirir. Manavgat Belediyesi: sosyal yardımlaşma, insan kaynakları, muhasebe alanlarına personel alımı yaparak mevcut kalitesini artıracak. Bunun için belediyeye başvurabilirsiniz.

Konyaaltı Belediyesi Personel Alımı

Konyaaltı Belediyesi, binlerce insanın ziyaret ettiği ilçenin hem güvenliğini hem de huzurunu temin eder. Ayrıca bunlara ek olarak belediye bünyesinde çalıştırmak üzere binlerce kişiye istihdam alanı açar. Bilgisayar uzmanı, elektrik teknisyeni, güvenlik görevlisi gibi alanlarda personel alımı yapacak olan belediye; belirli şartların sağlanmasıyla kadrolu sisteme geçiş yapacaktır. Belediyeye başvurabilmek için hem insan kaynakları hem de e- posta kullanılabilir.

Serik Belediyesi Personel Alımı

Serik Belediyesi, geçmişten bu güne hızla artan çalışma ivmesiyle ilçenin genel görünümünü olumlu yönde değiştirirken aynı zamanda binlerce kişiye çalışma alanları açar ve onları çok daha kaliteli yaşamın içerisine sokar. Mimar, avukat, temizlik görevlisi alanlarında personel alımı yapacak olan belediye; kendisine başvuracak kişilerin adli sicil kaydına sahip olmasını şart koşar. Tabi bunun harici durumlar da söz konusu olabilir; fakat belediye başvurulmadan kesin bir şey söylenemez!

52 Yorum

 1. yusuf darılmaz 17 Ocak 2014

  slm ben vireze operatör vede kamyon soforuyum vede greyder kulanirim

 2. esra 25 Ocak 2014

  merhaba.peyzaj mimarlığı mezunuyum.ankarada ikamet ediyorum.belediyenzde çalışmak istiyorum.bnun için nasıl bir yol izlemem gerek.cevabınızı bkliyorum.sevgiler…

 3. ahmet 1 Şubat 2014

  antalya büyüksehir belediyesine kariyer ofisine is formu doldurup müracat ettim her sene müracat ediyorrum arayacagız deyip yalan söyleyip gönderiyorlar ilgilenmiyorlar

 4. gerçekçi erkek 15 Şubat 2014

  kardeşlerim başvuru sınav hava gazı müslümanlıktan bahseden şerefsizlerin partilerine uye olup onlarla beraber olmanız yeterli memurluk için ama unutmayın yarın ahirette vay hallerine allah onları kahretsin

 5. berrak erdoğdu 3 Mart 2014

  3ay oldu müracaat ettim kariyer ofisine hala dönüş yapan olmadıen kısa zamanda bekliommmmmmmmmmmmmm

 6. sercan öz 3 Mart 2014

  arkadaşalar e sınıfı ehliyetim var 5 yıllık acil ihtiyacım var yardımcı olurmusununz 0536 407 6463

 7. bayram ali yılmaz 14 Mart 2014

  kaporta boya ustasıyım E sınıfı ve SRC BELGEM var acil işe ihtiyacım var 0532 708 0472

 8. DERYA AZĞAN 3 Nisan 2014

  antalya kepezde oturuyorum belediyede temizlik işçisiolarak çalışmak istiyorum ilgilenirseniz çok sevinirim işe ihtiyacımvar şimdiden teşekürderim meiladiresime bilgilerinizi bekliyorum

 9. fatih erol 4 Nisan 2014

  belediyeniz bünyesinde şöförlük yapmak istiyorum.şimdiye kadar sebze arabalarınla türkiye geneline gittim uzun yol sorunumda yoktur.nur pastanelerinin antalya şehir içi dağıtımında da çalıştım.

 10. ömür BORA 14 Nisan 2014

  Türk silahli kuvvetlerinde 4 yol uzman çavuş olarak görev yaptim ve kendi isteğim ile ayrildim.aciktan atanma yolu ile 657 te tabi devlet memuru olmak istemekteyiz gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ederim.göreviniz de başarılar dilerim.05378566466-05358708505

 11. yılmaz 20 Nisan 2014

  Öncelikle görevinizde başarılar dilerim silahlı vzel güvenlikkimlik sahibiyimbelediye bünyesinde sizinle çalışmak istiyorum ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

 12. abdil 21 Nisan 2014

  slm mahsadı gayem adalet kalkınma partisiyle çalışmak e sınıf ehliyetim var ama toplantı salonları tercihim (dekarasyon )

 13. selma 24 Nisan 2014

  bilgisayar sertifikam var belediyenizde sizlerle calışmak istiyorum hadi hAYIRLISI 0543 728 65 65 DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM

 14. Doğan 25 Nisan 2014

  Belediyeniz bünyesinde park ve bahçelerde orman mühendisliği yapmak istiyorum.Aynı zamanda iş güvenliği uzmanıyım.!0 aydır uzmanlık yapıyorum.Bu işten önce de ormanda planlama işlerinde mühendis olarak çalıştım.Şimdiden teşekkür ederim…

 15. erkan sabahyıldızı 3 Mayıs 2014

  ilgili makama ben grayder oparatörüyüm E+G sınıfı belgesine sahibim çeşitli özel şirketlerde görev yaptım en son kızılpınar belediyesinde 7 yıl çalıştım sözleşmemin sona ermesi sonucu işten çıkarıldım gerekli mercilercede uygun görülürse antalya büyük şehir belediyesinde görev almak istiyorum saygılarımla.tel.05314643092

 16. levent 4 Mayıs 2014

  antalya kepezde oturuyorum belediyede temizlik işçisi olarak çalışmak istiyorum cep numaram 05068768039

 17. mehmet yıldız 9 Mayıs 2014

  Exkavatur opreturuyum iş arıyorum 05356107060

 18. erdem kamoy 10 Mayıs 2014

  12 senedir turizm sektöründe çalışıyorum.belediyenin turizm ile ilgili bir bölümünde calısmak ıstıyorum.05332189686

 19. ismail kotanak 13 Mayıs 2014

  ağır vasıta şöförüyüm uygun bölümde çalışmak istiyorum saygılar

 20. erdal ceylan 14 Mayıs 2014

  kepez bölgesinde oturuyorum su teşisat ustasıyım is arıyorum

 21. HASAN 15 Mayıs 2014

  kepez bölgesinde oturuyorum mobilya marangozum beledıyede iş imkanı war ise çalışabilirim

 22. nermin ozturkler 21 Mayıs 2014

  Merhaba , öncelikle sayın menderes türel beyefendiyi tebrik ediyorum yeniden gorevi devraldıkları için , ve başarilar diliyorum bende bir ak partili olarak, benim bir ricam olacak sizlerden malumunuz üzre bir ışe girmek ıçin bir tanıdık veya bir torpil gerek , benim öyle bir tanıdığım yok , malesef , benim kızım antalyada evliydi , şu anda eşinden ayrıldı , 5 yaşında bir kızı var onunla birlikte yaşıyor, Çok acil ise ıhtiyacı var kızım 33 yaşında 4 yıllık işletme mezunu muhasebe bölümü okudu, bir yıl önce de belediyeye ış başvurusu yapti, bir sonuç çıkmadı bir , seçimlerden hemen sonra tekrar başvuru yaptı, henüz bir haber yok lütfen , ilgilenirmisiniz , çok rica ediyorum, kızımın ADI Burcu ceren ozturkler telefon numarası , 0536 822 49 02. Kimi arayıp bilgi alabilirsiniz, yorum biraz uzun oldu , kusura bakmayın , çok teşekkürler,

 23. ezgi akbaba 27 Mayıs 2014

  merhaba 2009 selçuk üniversitesi yerel yönetimler mezunuyum büyüksehir belediyesinde çalışabilmek için iş imkanı verilmesi için uzun yıllardır bekliyorum lüffen artık arayın rica diyorum…0506 288 64 41

 24. Doğan GÖRGÜN 9 Haziran 2014

  Merhabalar,2009 Karadeniz Tek.Üniversitesi Orman Mühendisi mezunuyum,aynı zamanda C sınıfı İş Güüvenliği Uzmanıyım.Antalya da ikamet ediyorum.Belediyenizin Park bahçeler müdürlüğünde mühendis olarak çalışmak istiyorum.Kpss puanım 77 dir.Daha öncede orman planlama işlerinde özel bir şirkette çalıştım.Şimdiden teşekkür ediyorum.Telefon numaram 0537 671 12 12

 25. ramazan 24 Haziran 2014

  Selam bayanlar çalışmak isteyen iş önerebilirim 05453879592

 26. ramazan 24 Haziran 2014

  Nermin hanım kızınıza talibim ciddi düşünüyorum 05453879592

 27. hamiyet 27 Haziran 2014

  mrb valla bende yıllardır iş arıyorum esarplı oldum için iş veren yok dort yıldır antalyadayım kpss puanım 66 dusuk olsu için biyede yerlesemedım ticaret lsesi muhasebe finasman alanı mezunuyum sizleri bilmiyorum ama bana antalyada iş veren yok tlf görusmeye cagırıyolar gidince bakıyolar basım kapalı ararız deyıp gönderiyolar işini dzgun yapanmı onemli yoksa basım
  acık olmsımı cok zoruma gidiyor bu ayrımcılık iş kurada kayıtlıyım yinede iş yok

 28. atilla 22 Temmuz 2014

  Merhaba beni atilla Uğurlu src e.nınıf oto boyacı kareveçi beni tel.05374972581

 29. atilla 22 Temmuz 2014

  Merhaba ben atilla Uğurlu src e.nınıf oto boyacı antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım işi için alım

 30. Ayşe 24 Temmuz 2014

  Orman Mühendisiyim ve işsizim. Belediyeniz bünyesinde park ve bahçelerde orman mühendisliği yapmak istiyorum.
  Bilgisayar işletmenliği sertifikam, netcad, arcgis sertifikalarım ve b sınıfı ehliyetim mevcut.
  Microsoft office programlarını, photoshop programlarını,vb.. çok iyi kullanabilmekteyim.
  Antalya da ikamet etmekteyim.
  Aynı zamanda sınıf öğretmenliği anasınıfı öğretmenliği yaptım ancak kendi bölümümde bir iş arıyorum yardımlarınızı bekliyorum.. Saygılarımla..
  mail: [email protected]
  tlfn: 05356387444

 31. Osman utanır 26 Temmuz 2014

  E Sınıfı ve g sınıfı belgem var elektrik ve su ustasiyim, iki aydır bekliyorum alımlar ne zaman belediye olsun ne iş olursa olsun.

 32. Haci 11 Ağustos 2014

  Antalya belediyesi,de hangi ilçede olursa olsun teknik Elk ve şöför olarak çalışa bilirim saygılarımla 5357928524

 33. salih 13 Ağustos 2014

  Park ve bahcelerde şöför olarak iş ariyorum.ayrica antalya buyukşehir belediyesinde her ne iş olursa olsun çalismak istiyorum.tel numaram 0532 168 17 07 saygilarimla

 34. fuat 17 Ağustos 2014

  merhabq ben asfaltciyim finisher ayarcisiyim yol yapar yama yaparim turkiye genelinde cok isler yaptim en son gebze belediyesini bitirdim is imkani olursa 05427993807 saygilarimlaa

 35. ibrahim 1 Eylül 2014

  belediyenizin herhangi iş bünyesinde çalışmak istiyorom

 36. yunus 4 Eylül 2014

  Merhaba..1992 doğumluyum.Süleyman demirel üniversitesi HARİTA VE KADASTRO TEKNİKERİ mezunuyum.şuanda antalya da özel bir şirkette çalışmaktayım.Eğer ki belediyemiz de bana uygun boş kadro varsa çalışmak istiyorum.Bilgisayar ve Netcad Sertifikam ile B sürücü belgem mevcut.Yardımcı olursanız sevinirim.İyi Çalışmalar..TEL: 05392618351

 37. atilla 14 Eylül 2014

  beni atilla uğurlu src.e.sınıf oto boyac. pah bahçeler de çalıştı.kaliför belgesi var.tel.5374972581.0506 611 64 15.

 38. ezgi 30 Eylül 2014

  Merhaba,
  Yeni döneminizde başarılar dilerim. Ben jeoloji mühendisiyim beş aydır iş arıyorum tüm Antalya Belediyelerine başvurdum ancak hiçbirinden geri dönüş almadım kentsel dönüşüm projelerinde zemin etüdü yapılmayacak ise boşuna bir iyileştirme çabasına girilmesi demektir.2012 trh itibaren zemin Etüdlerini gereksiz görülmesi zorunlu olmaması Antalya için büyük tehlike arz eder.

 39. onur 10 Ekim 2014

  Slm ben avusturya vatandasiyim ama mavi kart sahibiyim yeni yururluge giren kanunlarla mavi kart sahibi yabanci ulke vatandaslari sözlesmeli personel olarak calisabiliyor. Bende türkiyeye temelli dönmek ve bu kapsamda calusmak istiyorum. Almanca biliyorum.

 40. tahir 13 Ekim 2014

  meslek lisesi mezunuyum kaynakcıyım ustalık belgem isyeri acma belgesi var gaz altı ve elektırot kaynagından anlıyorum muracat ettım ama donen olmadı beledıyenızde calısmayı isterim tel.05453142760

 41. mehmet sarıgül 16 Ekim 2014

  selam 18.04.2014 tarıhınde buyuksehır beledıyesı sayın menderes turel tarafından cebıme bı mesaj geldı eyer yerel secımlerı kazanırsam yapacagım yatırımlarla iş imkanlarından biride sizin için olacak sizede kesin iş bulacagız dıye mesaj geldı mesaj hala cebımde ve bu suretlede ben oyumu sayın menderel turele verdım ve burdan seslenıyorum sayın baskanım 7 aydır sızı beklıyorum bana iş bulundu dıye ne zaman haber gelecek dıye işe ihtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım 0543 953 18 26 saygılar selamlar

 42. 0544-22305322 19 Kasım 2014

  llllllllllllll

 43. barıs yılmaz 27 Kasım 2014

  mrb kolay gelsın antalyaya tasınacam ankaradan burda halk dasnları egıtmenıyım ve antrenorum sızle calısmak ısterım … bu konud yardımcı olursanız sevınırım saygılarım la 0506 685 82 59

 44. tugba 30 Kasım 2014

  Merhaba lar kpss ye girdm lise mezunuyum memur olmak istiyorum rica ediyorm ulaşın bana rizkimi arıyorum 0541 657 0119

 45. çiğdem çuhadar 11 Aralık 2014

  merhaba ben çigdem bıyıklı zonguldektan yeni geldim orada mfa solunum maske fabrikasında calışıyordum aile sebebinden antalyaya taşındım iş arıyorum bulamadım şeker ve sedef hastasıyım hiç bir bulaşılıgı yok ama sorun oluyor nütfen bir iş arıyorum emeklilik pirimim dolmasına 2 senem var kendim ödemiştim yardımcı olursanız sevinirim 05428363605

 46. ümit dinç 27 Aralık 2014

  merhaba ben ümit dinç istanbuldan geldim engelli emeklisiyim geleli altı ay oldu halen iş bulamadım iki coçugum okuyor artık yetişemiyorum neyapacagımıda bilmiyorum belediyenin iş imkanlarından banada bir iş olursa çok sevinirim teşekkürler
  05332665879

 47. tugrul 30 Aralık 2014

  Meslek lisesi torna tesviye mezunuyum is ariyorum

 48. tugrul 30 Aralık 2014

  Meslek lisesi torna tesviye mezunuyum is ariyorum 05456357503

 49. mustafa 16 Ocak 2015

  merhaba özel bi şirkette çaşıyorum belediye bünyesinde sözleşmeli itfaiye memuru olarak çalışmak istiyorum
  teşekkür ederim
  05363227134

 50. Ulvi algül 3 Şubat 2015

  ben ibradı ilçesinde büyük şehir belediyesinin aldığı kurumların birinde çalışmak istiyorum özürlü bir çocuğum var sağlık sorunlarından dolayı sigortaya ihtiyacım var itfayeye er alınacakmiş E sınıfı ehliyetim var saygılarımı arz ederim 05349838145 yıllardır ak parti üyesiyim iki çocuğum var okuyorlar üç yıldır işsizim sıgortalı olarak hangi kurum olursa olsun çalışırım

 51. cengiz 10 Şubat 2015

  ulaştırma ve trafik bölümü mezunuyum Antalya ulaştırma daire başkanlığında calişmak istiyorum 05416242717

 52. İSA KESKİN 4 Haziran 2015

  ANTALYA beledyesinde calışmak istiyorum 30 yaşındayım evliyim E sınıfı ehliyetim var kamyon otobüs kullanıyorum harita kadastro TOPOĞRAFIYIM imar parselasyon 2B YOL ENH İŞLERİNDE BİLGİM VAR TOTAL STATİON GPS ALETLERİ OPERATÖRÜYÜM AYNI ZAMANDA YANGIN SERTİFİKAM VAR SAYGILARIMLA 0543 342 88 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir