İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Antalya, 1980 yılından itibaren uygun iklim koşulları ve turizm etkinlikleri nedeniyle hızla gelişmiş ve buna paralel olarak günümüzde Türkiye’nin altıncı kalabalık ili olmuştur. Antalya’da ekonomik hayat büyük oranda ticaret, tarım ve turizme dayalıdır.

Türkiye’nin turizm incisi konumunda bulunan Antalya, şehre gelen yerli yabancı misafirlerini ağırlarken kaliteden ödün vermemeye önem göstermektedir.

Yeni düzenlenen büyükşehir yasaları ile geniş bir etki alanına sahip olan belediye, tüm şehrin ve misafirlerinin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilme adına; çevre koruma, tarımsal hizmetler, imar ve şehircilik, kent estetiği, ulaşım planlama, kırsal hizmetler, emlak ve istimlak ve idari işler gibi alanlarında personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Belediye, hizmet götürdüğü vatandaşlarına kaliteli cevap vermek, bunları geliştirerek sürdürmek için her geçen gün yeni yatırımlar yapmaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, geçmişte yaptığı personel alımlarında olduğu gibi işçi alımı yaparken eşit ve adaletli bir şekilde seçim yapacağını belirtti.

Tüm personellerin kendisine uygun iş ilanı için tercih yapmaları, yapılacak mülakatlarda görev bilinci gelişmiş adayların işe alımda ön planda tutulacağı belirtilmektedir. Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, tüm esnaf işleri ve hizmet gerektirecek konularda adil olması istenmektedir.

Tüm belediye personellerinin 08.00-17.30 saatleri arasında çalıştığı, gerek görüldüğü takdirde mesaiye kaldığı ve bunun karşılığında belli bir ücret aldığı bilinmektedir.

Belediye yeni yapacağı işçi alımında da hâlihazırda çalışan personellerine uyguladığı sistemi uygulayacağını ve çalışanlar arasında performans bazlı ücret politikasını uygulayacağını açıklamaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, geçmişte yaptığı personel alımlarında olduğu gibi işçi alımı yaparken eşit ve adaletli bir şekilde seçim yapacağını belirtti. Tüm personellerin kendisine uygun iş ilanı için tercih yapmaları, yapılacak mülakatlarda görev bilinci gelişmiş adayların işe alımda ön planda tutulacağı belirtilmektedir.

Özellikle zabıta kadrosuna girecek adaylardan, tüm esnaf işleri ve hizmet gerektirecek konularda adil olması istenmektedir.

Tüm belediye personellerinin 08.00-17.30 saatleri arasında çalıştığı, gerek görüldüğü takdirde mesaiye kaldığı ve bunun karşılığında belli bir ücret aldığı bilinmektedir.

Belediye yeni yapacağı işçi alımında da hâlihazırda çalışan personellerine uyguladığı sistemi uygulayacağını ve çalışanlar arasında performans bazlı ücret politikasını uygulayacağını açıklamaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Belediyenin planlamasına göre temizlik, çevre düzenleme, ulaşım ve zabıta gibi görevlendirmeler işçi alımının başlıca dalları olacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi personeline tanımladığı çalışma koşullarını büyükşehir belediyesinin yetkili olduğu veya işlettiği tüm alanlarda hizmetleri eksiksiz yerine getirmek olarak belirtmiştir.

Belediye, zabıta ve temizlik işleri gibi ağırlık vereceği alanlarda Antalya’da yaşayan tüm vatandaşların daha iyi hizmet almalarını, yaşam kalitelerini artırarak geleceğe umutla bakmalarını sağlamak amacında olacağını belirtmektedir.

Kurum personeline de vatandaşlarına sağladığı hizmeti sağlamak hedefinde olduğunu ihtiyaç duyduğu personellerin çalışma koşullarını ve haklarını tüm adayların hakkını yemeden eşitlik ilkesiyle dağıtacağını söylemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Zabıta kadrosunu memur kadrosundan alacak olan Antalya Büyükşehir Belediyesi,  tüm memuriyetlerde olduğu gibi KPSS sınavını bu birim için esas almaktadır.

Sınavdan yeterli puanı almış adayların internet sitesi üzerinden yapacağı başvurular ile ön başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

Belediye bünyesinde bulunan şirketlerde işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların ise yine sitede bulunan belediye şirketleri sayfasını takip etmesi ve yayınlanacak olan iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvuru yapmaları gerekmektedir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen tüm adaylar öncelikle yetenek ölçme mülakatına tabi tutulmakta ve mülakat sonucuna uygun pozisyona yönlendirilmektedir. Bu uygulama doğru işe, doğru personeli yerleştirebilmek adına yapılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Antalya İş İlanları

Antalya iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Antalya iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Antalya iş ilanları

 • Döner Ustası – İyaşpark AVM
 • Döner Ustası – Antalya
 • Mağaza E-Ticaret Görevlisi
 • Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmeni
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Antalya iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Antalya personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

52 Yorum

 1. yusuf darılmaz 17 Ocak 2014

  slm ben vireze operatör vede kamyon soforuyum vede greyder kulanirim

 2. esra 25 Ocak 2014

  merhaba.peyzaj mimarlığı mezunuyum.ankarada ikamet ediyorum.belediyenzde çalışmak istiyorum.bnun için nasıl bir yol izlemem gerek.cevabınızı bkliyorum.sevgiler…

 3. ahmet 1 Şubat 2014

  antalya büyüksehir belediyesine kariyer ofisine is formu doldurup müracat ettim her sene müracat ediyorrum arayacagız deyip yalan söyleyip gönderiyorlar ilgilenmiyorlar

 4. gerçekçi erkek 15 Şubat 2014

  kardeşlerim başvuru sınav hava gazı müslümanlıktan bahseden şerefsizlerin partilerine uye olup onlarla beraber olmanız yeterli memurluk için ama unutmayın yarın ahirette vay hallerine allah onları kahretsin

 5. berrak erdoğdu 3 Mart 2014

  3ay oldu müracaat ettim kariyer ofisine hala dönüş yapan olmadıen kısa zamanda bekliommmmmmmmmmmmmm

 6. sercan öz 3 Mart 2014

  arkadaşalar e sınıfı ehliyetim var 5 yıllık acil ihtiyacım var yardımcı olurmusununz 0536 407 6463

 7. bayram ali yılmaz 14 Mart 2014

  kaporta boya ustasıyım E sınıfı ve SRC BELGEM var acil işe ihtiyacım var 0532 708 0472

 8. DERYA AZĞAN 3 Nisan 2014

  antalya kepezde oturuyorum belediyede temizlik işçisiolarak çalışmak istiyorum ilgilenirseniz çok sevinirim işe ihtiyacımvar şimdiden teşekürderim meiladiresime bilgilerinizi bekliyorum

 9. fatih erol 4 Nisan 2014

  belediyeniz bünyesinde şöförlük yapmak istiyorum.şimdiye kadar sebze arabalarınla türkiye geneline gittim uzun yol sorunumda yoktur.nur pastanelerinin antalya şehir içi dağıtımında da çalıştım.

 10. ömür BORA 14 Nisan 2014

  Türk silahli kuvvetlerinde 4 yol uzman çavuş olarak görev yaptim ve kendi isteğim ile ayrildim.aciktan atanma yolu ile 657 te tabi devlet memuru olmak istemekteyiz gereğinin yapilmasini saygilarimla arz ederim.göreviniz de başarılar dilerim.05378566466-05358708505

 11. yılmaz 20 Nisan 2014

  Öncelikle görevinizde başarılar dilerim silahlı vzel güvenlikkimlik sahibiyimbelediye bünyesinde sizinle çalışmak istiyorum ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

 12. abdil 21 Nisan 2014

  slm mahsadı gayem adalet kalkınma partisiyle çalışmak e sınıf ehliyetim var ama toplantı salonları tercihim (dekarasyon )

 13. selma 24 Nisan 2014

  bilgisayar sertifikam var belediyenizde sizlerle calışmak istiyorum hadi hAYIRLISI 0543 728 65 65 DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM

 14. Doğan 25 Nisan 2014

  Belediyeniz bünyesinde park ve bahçelerde orman mühendisliği yapmak istiyorum.Aynı zamanda iş güvenliği uzmanıyım.!0 aydır uzmanlık yapıyorum.Bu işten önce de ormanda planlama işlerinde mühendis olarak çalıştım.Şimdiden teşekkür ederim…

 15. erkan sabahyıldızı 3 Mayıs 2014

  ilgili makama ben grayder oparatörüyüm E+G sınıfı belgesine sahibim çeşitli özel şirketlerde görev yaptım en son kızılpınar belediyesinde 7 yıl çalıştım sözleşmemin sona ermesi sonucu işten çıkarıldım gerekli mercilercede uygun görülürse antalya büyük şehir belediyesinde görev almak istiyorum saygılarımla.tel.05314643092

 16. levent 4 Mayıs 2014

  antalya kepezde oturuyorum belediyede temizlik işçisi olarak çalışmak istiyorum cep numaram 05068768039

 17. mehmet yıldız 9 Mayıs 2014

  Exkavatur opreturuyum iş arıyorum 05356107060

 18. erdem kamoy 10 Mayıs 2014

  12 senedir turizm sektöründe çalışıyorum.belediyenin turizm ile ilgili bir bölümünde calısmak ıstıyorum.05332189686

 19. ismail kotanak 13 Mayıs 2014

  ağır vasıta şöförüyüm uygun bölümde çalışmak istiyorum saygılar

 20. erdal ceylan 14 Mayıs 2014

  kepez bölgesinde oturuyorum su teşisat ustasıyım is arıyorum

 21. HASAN 15 Mayıs 2014

  kepez bölgesinde oturuyorum mobilya marangozum beledıyede iş imkanı war ise çalışabilirim

 22. nermin ozturkler 21 Mayıs 2014

  Merhaba , öncelikle sayın menderes türel beyefendiyi tebrik ediyorum yeniden gorevi devraldıkları için , ve başarilar diliyorum bende bir ak partili olarak, benim bir ricam olacak sizlerden malumunuz üzre bir ışe girmek ıçin bir tanıdık veya bir torpil gerek , benim öyle bir tanıdığım yok , malesef , benim kızım antalyada evliydi , şu anda eşinden ayrıldı , 5 yaşında bir kızı var onunla birlikte yaşıyor, Çok acil ise ıhtiyacı var kızım 33 yaşında 4 yıllık işletme mezunu muhasebe bölümü okudu, bir yıl önce de belediyeye ış başvurusu yapti, bir sonuç çıkmadı bir , seçimlerden hemen sonra tekrar başvuru yaptı, henüz bir haber yok lütfen , ilgilenirmisiniz , çok rica ediyorum, kızımın ADI Burcu ceren ozturkler telefon numarası , 0536 822 49 02. Kimi arayıp bilgi alabilirsiniz, yorum biraz uzun oldu , kusura bakmayın , çok teşekkürler,

 23. ezgi akbaba 27 Mayıs 2014

  merhaba 2009 selçuk üniversitesi yerel yönetimler mezunuyum büyüksehir belediyesinde çalışabilmek için iş imkanı verilmesi için uzun yıllardır bekliyorum lüffen artık arayın rica diyorum…0506 288 64 41

 24. Doğan GÖRGÜN 9 Haziran 2014

  Merhabalar,2009 Karadeniz Tek.Üniversitesi Orman Mühendisi mezunuyum,aynı zamanda C sınıfı İş Güüvenliği Uzmanıyım.Antalya da ikamet ediyorum.Belediyenizin Park bahçeler müdürlüğünde mühendis olarak çalışmak istiyorum.Kpss puanım 77 dir.Daha öncede orman planlama işlerinde özel bir şirkette çalıştım.Şimdiden teşekkür ediyorum.Telefon numaram 0537 671 12 12

 25. ramazan 24 Haziran 2014

  Selam bayanlar çalışmak isteyen iş önerebilirim 05453879592

 26. ramazan 24 Haziran 2014

  Nermin hanım kızınıza talibim ciddi düşünüyorum 05453879592

 27. hamiyet 27 Haziran 2014

  mrb valla bende yıllardır iş arıyorum esarplı oldum için iş veren yok dort yıldır antalyadayım kpss puanım 66 dusuk olsu için biyede yerlesemedım ticaret lsesi muhasebe finasman alanı mezunuyum sizleri bilmiyorum ama bana antalyada iş veren yok tlf görusmeye cagırıyolar gidince bakıyolar basım kapalı ararız deyıp gönderiyolar işini dzgun yapanmı onemli yoksa basım
  acık olmsımı cok zoruma gidiyor bu ayrımcılık iş kurada kayıtlıyım yinede iş yok

 28. atilla 22 Temmuz 2014

  Merhaba beni atilla Uğurlu src e.nınıf oto boyacı kareveçi beni tel.05374972581

 29. atilla 22 Temmuz 2014

  Merhaba ben atilla Uğurlu src e.nınıf oto boyacı antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım işi için alım

 30. Ayşe 24 Temmuz 2014

  Orman Mühendisiyim ve işsizim. Belediyeniz bünyesinde park ve bahçelerde orman mühendisliği yapmak istiyorum.
  Bilgisayar işletmenliği sertifikam, netcad, arcgis sertifikalarım ve b sınıfı ehliyetim mevcut.
  Microsoft office programlarını, photoshop programlarını,vb.. çok iyi kullanabilmekteyim.
  Antalya da ikamet etmekteyim.
  Aynı zamanda sınıf öğretmenliği anasınıfı öğretmenliği yaptım ancak kendi bölümümde bir iş arıyorum yardımlarınızı bekliyorum.. Saygılarımla..
  mail: [email protected]
  tlfn: 05356387444

 31. Osman utanır 26 Temmuz 2014

  E Sınıfı ve g sınıfı belgem var elektrik ve su ustasiyim, iki aydır bekliyorum alımlar ne zaman belediye olsun ne iş olursa olsun.

 32. Haci 11 Ağustos 2014

  Antalya belediyesi,de hangi ilçede olursa olsun teknik Elk ve şöför olarak çalışa bilirim saygılarımla 5357928524

 33. salih 13 Ağustos 2014

  Park ve bahcelerde şöför olarak iş ariyorum.ayrica antalya buyukşehir belediyesinde her ne iş olursa olsun çalismak istiyorum.tel numaram 0532 168 17 07 saygilarimla

 34. fuat 17 Ağustos 2014

  merhabq ben asfaltciyim finisher ayarcisiyim yol yapar yama yaparim turkiye genelinde cok isler yaptim en son gebze belediyesini bitirdim is imkani olursa 05427993807 saygilarimlaa

 35. ibrahim 1 Eylül 2014

  belediyenizin herhangi iş bünyesinde çalışmak istiyorom

 36. yunus 4 Eylül 2014

  Merhaba..1992 doğumluyum.Süleyman demirel üniversitesi HARİTA VE KADASTRO TEKNİKERİ mezunuyum.şuanda antalya da özel bir şirkette çalışmaktayım.Eğer ki belediyemiz de bana uygun boş kadro varsa çalışmak istiyorum.Bilgisayar ve Netcad Sertifikam ile B sürücü belgem mevcut.Yardımcı olursanız sevinirim.İyi Çalışmalar..TEL: 05392618351

 37. atilla 14 Eylül 2014

  beni atilla uğurlu src.e.sınıf oto boyac. pah bahçeler de çalıştı.kaliför belgesi var.tel.5374972581.0506 611 64 15.

 38. ezgi 30 Eylül 2014

  Merhaba,
  Yeni döneminizde başarılar dilerim. Ben jeoloji mühendisiyim beş aydır iş arıyorum tüm Antalya Belediyelerine başvurdum ancak hiçbirinden geri dönüş almadım kentsel dönüşüm projelerinde zemin etüdü yapılmayacak ise boşuna bir iyileştirme çabasına girilmesi demektir.2012 trh itibaren zemin Etüdlerini gereksiz görülmesi zorunlu olmaması Antalya için büyük tehlike arz eder.

 39. onur 10 Ekim 2014

  Slm ben avusturya vatandasiyim ama mavi kart sahibiyim yeni yururluge giren kanunlarla mavi kart sahibi yabanci ulke vatandaslari sözlesmeli personel olarak calisabiliyor. Bende türkiyeye temelli dönmek ve bu kapsamda calusmak istiyorum. Almanca biliyorum.

 40. tahir 13 Ekim 2014

  meslek lisesi mezunuyum kaynakcıyım ustalık belgem isyeri acma belgesi var gaz altı ve elektırot kaynagından anlıyorum muracat ettım ama donen olmadı beledıyenızde calısmayı isterim tel.05453142760

 41. mehmet sarıgül 16 Ekim 2014

  selam 18.04.2014 tarıhınde buyuksehır beledıyesı sayın menderes turel tarafından cebıme bı mesaj geldı eyer yerel secımlerı kazanırsam yapacagım yatırımlarla iş imkanlarından biride sizin için olacak sizede kesin iş bulacagız dıye mesaj geldı mesaj hala cebımde ve bu suretlede ben oyumu sayın menderel turele verdım ve burdan seslenıyorum sayın baskanım 7 aydır sızı beklıyorum bana iş bulundu dıye ne zaman haber gelecek dıye işe ihtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım 0543 953 18 26 saygılar selamlar

 42. 0544-22305322 19 Kasım 2014

  llllllllllllll

 43. barıs yılmaz 27 Kasım 2014

  mrb kolay gelsın antalyaya tasınacam ankaradan burda halk dasnları egıtmenıyım ve antrenorum sızle calısmak ısterım … bu konud yardımcı olursanız sevınırım saygılarım la 0506 685 82 59

 44. tugba 30 Kasım 2014

  Merhaba lar kpss ye girdm lise mezunuyum memur olmak istiyorum rica ediyorm ulaşın bana rizkimi arıyorum 0541 657 0119

 45. çiğdem çuhadar 11 Aralık 2014

  merhaba ben çigdem bıyıklı zonguldektan yeni geldim orada mfa solunum maske fabrikasında calışıyordum aile sebebinden antalyaya taşındım iş arıyorum bulamadım şeker ve sedef hastasıyım hiç bir bulaşılıgı yok ama sorun oluyor nütfen bir iş arıyorum emeklilik pirimim dolmasına 2 senem var kendim ödemiştim yardımcı olursanız sevinirim 05428363605

 46. ümit dinç 27 Aralık 2014

  merhaba ben ümit dinç istanbuldan geldim engelli emeklisiyim geleli altı ay oldu halen iş bulamadım iki coçugum okuyor artık yetişemiyorum neyapacagımıda bilmiyorum belediyenin iş imkanlarından banada bir iş olursa çok sevinirim teşekkürler
  05332665879

 47. tugrul 30 Aralık 2014

  Meslek lisesi torna tesviye mezunuyum is ariyorum

 48. tugrul 30 Aralık 2014

  Meslek lisesi torna tesviye mezunuyum is ariyorum 05456357503

 49. mustafa 16 Ocak 2015

  merhaba özel bi şirkette çaşıyorum belediye bünyesinde sözleşmeli itfaiye memuru olarak çalışmak istiyorum
  teşekkür ederim
  05363227134

 50. Ulvi algül 3 Şubat 2015

  ben ibradı ilçesinde büyük şehir belediyesinin aldığı kurumların birinde çalışmak istiyorum özürlü bir çocuğum var sağlık sorunlarından dolayı sigortaya ihtiyacım var itfayeye er alınacakmiş E sınıfı ehliyetim var saygılarımı arz ederim 05349838145 yıllardır ak parti üyesiyim iki çocuğum var okuyorlar üç yıldır işsizim sıgortalı olarak hangi kurum olursa olsun çalışırım

 51. cengiz 10 Şubat 2015

  ulaştırma ve trafik bölümü mezunuyum Antalya ulaştırma daire başkanlığında calişmak istiyorum 05416242717

 52. İSA KESKİN 4 Haziran 2015

  ANTALYA beledyesinde calışmak istiyorum 30 yaşındayım evliyim E sınıfı ehliyetim var kamyon otobüs kullanıyorum harita kadastro TOPOĞRAFIYIM imar parselasyon 2B YOL ENH İŞLERİNDE BİLGİM VAR TOTAL STATİON GPS ALETLERİ OPERATÖRÜYÜM AYNI ZAMANDA YANGIN SERTİFİKAM VAR SAYGILARIMLA 0543 342 88 45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir