Teiaş Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Teiaş firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Teiaş personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Teiaş iş ilanları mevcuttur.

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ), Elektrik Piyasası Kanunu çerçevesinde faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur. Enerji Nakil Hattı / ENH- (sistemini) işletmenliğini yapan ve tekel olan kamu iktisadi teşekkülü olan TEİAŞ, Türkiye’de yüksek gerilim seviyesindeki elektrik iletimini, uluslararası standartlara taşımayı hedeflemektedir.

Faaliyetlerine ara vermeksizin devam eden TEİAŞ, 2018 yılında da çalışmalarının devamlılığı adına, ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlara çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı.

Teiaş Personel Alımı

TEİAŞ Personel Alımı Yapacak

Türkiye’de yurt geneline yayılmış tasarı, tesis, denetimlik, işletme, bakım ve yük dağıtım birimleriyle faaliyetlerine devam eden TEİAŞ, 2018 yılı içerisinde bünyesine çok sayıda yeni eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır.

TEİAŞ İş İlanları

TEİAŞ her gecen gün daha çok büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemektedir. Türkiye’de 8 bin 200’den fazla çalışanı bulunan TEİAŞ, çalışanlarının arasına yeni yüzleri eklemek için de iş ilanları yayınlamaya başlamıştır.

TEİAŞ, Türkiye’nin birçok bölgesinde elaman alımlarının yapılacağını da duyurdu. TEİAŞ tarafından yayınlanan en son iş ilanlarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. TEİAŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere güvenlik alımı ve engelli personel alımı da yapacağını açıkladı.

TEİAŞ Çalışma Şartları ve Maaşları

TEİAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları arasında çalışma şartları olarak; tecrübeli veya tecrübesiz, vasıfsız, bay ve bayan adaylar iş başvurusu yapabilir. Eğitim şartları arasında; ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar, kadro ve pozisyonlara göre iş başvurularını gerçekleştirebilir.

TEİAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEİAŞ bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, TEİAŞ’ın resmi internet sitesi http://www.teias.gov.tr/ adresi üzerinden iş başvurularını yapabilirler. İnternet üzerinden iş ilanı yayınlayan sosyal ağlar aracılığıyla da iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

TEİAŞ’ın bağlı bulunduğu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı İş İlanları sayfasından da başvuruları takip edebilirsiniz. TEİAŞ bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız için yayınlanan ilanlarda usul ve esaslar çerçevesinde başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvuru için tıklayın.

One Response

  1. ayhan yapar 3 Haziran 2014

Leave a Reply