Aras Edaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Aras Edaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Aras Edaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Aras Edaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Elektrik dağıtımı üzerine hizmet veren Aras Edaş, her yıl büyüyen bir yapıya sahiptir. Bu bakımdan yılın farklı dönemlerinde Aras Edaş personel alımı yapılmakta olup, böylece kadrosu sürekli genişlemektedir.

İş arayanlar için bu alımlar büyük bir fırsat olup, Aras Edaş iş ilanları kariyer siteleri yardımıyla adaylara duyurulmaktadır. Bu sebeple adaylar her gün kontrol ederek, yeni fırsatları anında değerlendirmelidir.

Böylece hızlı ve sorunsuz bir başvuru da gerçekleştirilebilir.  Aras Edaş iş başvurusu hem kariyer sitelerinden, hem de resmi sayfasındaki form aracılığı ile gerçekleştirilmekte olup; bunlardan herhangi biri tercih edilebilir.

Aras Edaş Personel Alımı ve İş İlanları
Aras Edaş Personel Alımı Yapacak

Aras Edaş işe alım gerçekleştirmekte olup, Kariyer.net üzerinde yazılım mühendisi ilanı görülmektedir. Erzurum ilinde açılmış olan ilana başvurmak istiyorsanız platformda tüm detayları görebilir, ardından müracaat edebilirsiniz.

Aras Edaş İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Her pozisyon, kendine özgü bazı niteliklere sahiptir. Bu nedenle iş arayanlar tümünü inceleyerek, kendine uygunluğuna bakmalı; buna göre iş başvurusu yapmalıdır. Aras Edaş tarafından açılan yazılım mühendisi ilanında, şu nitelikler vardır;

 1. Bilgisayar ya da yazılım mühendisliklerinden mezun olma
 2. Android ile IOS üzerine uygulama geliştirme
 3. PHP’ye hâkim olma
 4. Değişik framework üzerinde çalışma
 5. JSON, XML, JavaScript, Ajax’a hâkim olma
 6. MySQL üzerinde uzman olma
 7. Web servisleri le API üzerine deneyimli, tecrübeli olma
 8. Kod okunabilirliği ve kalitesine önem verme
 9. Son teknolojileri takip için İngilizce bilme
 10. Ekip çalışması yapabilme

İş tanımları da farklılaşmakta olup plana uygun sonuçları sağlama, projelerin başarı elde etmesine yardım etme, kullanıcılara geliştirilen uygulamalarda eğitimleri verme gibi sorumlulukları vardır. Bununla birlikte geren nitelikler, gerekse iş tanımları daha geniş olup, başvuru yapılmadan önce ayrıntılı biçimde incelenmelidir.

Aras Edaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aras Edaş’a ilk başvuru yöntemi, kendi sayfasını kullanmadır. Burada bir form olup https://www.arasepas.com/isbasvurusu linki aracılığıyla ulaşılabilmektedir. İçerisine yer alan, zorunlu tüm alanların doldurulması ardından başvuru tamamlanabilir.

Ayrıca adaylar, Kariyer.net üzerinde ilana da direkt başvurabilmektedir. Eğer aşağıdaki işlemler yapılırsa, başvuru gerçekleştirilebilir;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/aras-edas-49499-88746 linkine girdikten sonra, hesabınızı açın. Üye değilseniz yeni bir hesap oluşturmanız gerekir.
 2. Sayfanın alt kısmından ilana tıklayın.
 3. İnceledikten sonra uyumluysanız, başvur butonuna tıklayın.
 4. Açılan sayfada özgeçmiş ve ön yazı belirterek, başvuruyu tamamla butonunu seçin.

Bunların tamamlanması ardından, tüm işlemler de sonuçlandırılır. Böylece adayların yalnızca beklemesi gerekir. İnsan kaynakları yetkilileri sizi uyumlu bulursa irtibat kuracak, ardından da mülakat hakkında bilgilendirecektir. Tek yapmanız gereken buna katılmadır. Geçerseniz işe kabul edilebilirsiniz.

4 Comments

 1. merhaba ben aşçıyım 17 yıllık uluslar arası belgem var sizinle çalışmak istiyorum yurtdışında limak summa diler holdindiklerde çalıştım tlf 0532 158 29 95 saygılarımla iskenderundan

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*