İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tav Havalimanları Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Tav Havalimanları Personel Alımı Yapacak

Tav Havalimanları’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Tav Havalimanları bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tav Havalimanları personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tav Havalimanları Havalimanları, kuruluşundan bu yana birçok personeli bünyesine katarak sektör içerisinde istihdam sağlamıştır. Şirket kısa bir süre içerisinde toplu bir işçi alımı gerçekleştireceğini duyurması üzerine birçok kişi başvuru yapmak için hazırlıklara başlamıştır. Tav Havalimanları personel alımı için gerekli olan şartları vermiş olduğu pozisyonların açıklamalarında belirtir.

Tav Havalimanları Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Tav Havalimanları havalimanı şirketinin bünyesinde çalışmak için gerekli olan şartlar her bir pozisyon için ayrı olmakla birlikte Tav Havalimanları iş başvurusu formu üzerinden adaylara çalışma şartları ve maaşlar doğrultusunda beklentileri sorulur. Tav Havalimanları insan kaynakları ile görüşmeye gidildiği sırada şirketin maaş ve çalışma şartları pozisyon doğrultusunda adaya belirtilmektedir.

  • TAV Havalimanları, başarısının temeli olan insan sermayesini, eşit fırsat ilkesiyle uluslararası standartlarda yönetmeyi ve çalışanlar tarafından tercih edilen kuruluş olmayı ilke olarak benimsemiştir.
  • Temel politika, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir.
  • İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı; böylece Şirket hedeflerine etkin ve verimli biçimde ulaşılmasını desteklemekle yükümlüdür.
  • TAV’da insan sermayesi stratejisi, kurumsal öğrenme anlayışı ile yapılandırılmıştır. Türkiye’de havalimanı işletmeciliğinde öncü ve lider olan TAV Havalimanları, edinmiş olduğu bilgi, deneyim ve ‘know-how’ı kurumsallaştırmayı ve kuruluşun her düzeyine yaygınlaştırmayı temel stratejileri arasında konumlandırır.

Tav Havalimanları İş İlanları

Tav Havalimanları iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Tav Havalimanları Havalimanı bünyesinde çalışmak isteyen kişiler için açılmış olan Tav Havalimanları iş başvuru formu üzerinden gerekli olan açık pozisyonlara başvuru yapmak mümkün olur.

Tav Havalimanları iş ilanları bünyesinde verilmiş olan bir çok başvuru kaydı bulunmakla birlikte şirketin bünyesine dahil olarak sektörde öncü olan firma adı altında çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Tav Havalimanları iş ilanı için şirketin resmi web sitesi üzerinden erişim sağlayabilmeniz mümkün olur.

Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı
  • Satış Uzmanı

Genel Nitelikler

Bu ilan ATÜ Turizm İşletmeciliği A.Ş. İZMİR bünyesinde Satış ve Ödeme Danışmanı pozisyonu için yayınlanmış bir Genel Başvuru ilanıdır.

Bu ilana yapacağınız başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacak ‘açık bir pozisyon’ ve ‘kişisel niteliklerinize uygun’ bir pozisyon söz konusu olduğu takdirde sizinle iletişime geçilecektir.

ATÜ’nün İZMİR operasyonunda Satış ve Ödeme Danışmanı pozisyonu için iyi derecede İngilizce bilgisi ve gece/gündüz Vardiyalı Çalışma gerekliliği istendiğini belirtmek isteriz.

İş Tanımı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Duty Free Mağazalarında; alışveriş yapan misafirlerimizin kasa işlemlerini alıyor olmak ve satış danışmanı olarak, gelen misafirlerimize kaliteli bir hizmet sunuyor olmak.

Tav Havalimanları İş Başvurusu Formu

Tav Havalimanları iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Tav Havalimanları iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tav Havalimanları Havalimanı şirketine iş başvurusunu yapmak için şirketin resmi web sitesinden ya da iş başvuru sitelerinden erişim sağlayabilmek mümkündür. Tav Havalimanları güvenlik alımı gibi pozisyonlarda da açık bir şekilde eleman alımı yapmaktadır. Tav Havalimanları engelli personel alımı hususunda devletin de desteklediği ve bünyesine katmak istediği engelli personel alımını destekler.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir