Tav Havalimanları Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Tav Havalimanları’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Tav Havalimanları bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tav Havalimanları personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bilkent Holding ve Akfen Holding ortaklığında kurulan Tav Havalimanları 1997 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesini kazanarak adından söz ettirmeye başlamıştır.  Günümüzde Fransız şirket Groupe ADP (şirketin %46’lık hissesi Fransız ortağında bulunmaktadır) ile ortaklığı bulunan şirketin birçok ülkede hizmet verdiği bilinmektedir.

2019 verileri baz alındığında Tav Havalimanları firması bünyesinde çalışan kişi sayısı 15 bin 250 olarak kayıtlara geçmiştir. Her geçen gün büyüyerek yoluna devam eden şirketin 2019 verilerine göre geliri yıllık 4,75 milyar TL olarak açıklanmıştır. Oldukça büyük bir gelir elde eden şirketin aynı sene açıklanan net geliri ise 513 milyon TL olmuştur.

TAV Havalimanları İş İlanları

Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada sayılı büyük şirketler arasına ismini yazdıran Tav’ın personel ihtiyacı birçok farklı meslek gruplarından karşılanmaktadır. İş dinamiğinde yenilikçi bir politika izleyen şirketin personelleri içinbelli dönemler mesleki yeterlilik çalışma ve atölyeleri yaptığını bilmekteyiz. Şirket tarafından bazı dönemler yapılan oryantasyon çalışmaları da yine personel için şirketin diğer işlerinde bilgi sahibi olması hedeflenmektedir.

Büyük kurumsal bir firma olan Tav’ın çalışma alanları oldukça geniş bir sahada sürmektedir. Çağrı merkezinden sahada çalışan personeline kadar birçok meslek grubundan faydalanan şirketin çalışma saatleri yasaların belirlediği şekilde molalarla birlikte 8,5 saat bandında tutulmaktadır.

Sabah ve akşam olmak üzere 24 saat çalışma alanlarında da yer bulan şirketin bazı pozisyonları vardiya şeklinde işlemekte ve maaşlar asgari ücretin üstünde olup belli kriter ve skalaya göre düzenlenmiştir. Ayrıca personelleri için bazı bölgelerde servis gibi ulaşım araçları da kullanan şirketin tüm personeli sağlık sigortası ile çalıştırılmaktadır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Bilgi İşlem Destek Sorumlusu (İga Havalimanı)
İstanbul(Avr.)
Başvur
Ofis Sistemleri Destek Sorumlusu
İstanbul (Tümü)
Başvur

Nasıl Başvurulur?

Tav Havalimanları bünyesinde çalışmak için açık pozisyonların takip edilerek gerekli başvuruların zamanında yapılması gereklidir. Ayrıca açık pozisyon olmasa bile başvuru kabul eden firmanın açık halinde elinde bulunan başvurulara göre geri dönüşler yaptığı bilinmelidir.

Online başvuruların Tav’ın resmi internet sitesinden yapılabileceği gibi, internet ortamında birçok kariyer platformundan da yapılması oldukça kolaydır. Açık pozisyonların duyuru takipleri için Tav’ın resmi internet adresi :https://www.tavhavalimanlari.com.tr

TAV Havalimanları Açık Pozisyonlar

  • Primeclass Cip Memuru – Muğla :Milas – Bodrum Havalimanı iç ve dış hatlar terminalindeki CİP salonlarında çalışacak sezonluk Primeclass CIP Memuru aranmaktadır.

1 Comment

  1. Selamünaleyküm
    Birçok Yurt dışı deneyimim var Üst yapı Asfalt Formeni olarak yurt dışı işlerinize talibim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*