Saka Su Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Her yıl düzenlenen lezzet ve kalite ödüllerinde iki kez en iyi su seçilen Saka Su 3 yıldızlı ödülü almış en iyi su markalarındandır. 8,22 pH derecesi ile en kaliteli ve sağlıklı su markalarından biri olan firmanın gelişimi devam etmektedir. Saka su yaklaşık olarak 25 ülkede üretim ve hizmet sunmaktadır.

Saka Su Türkiye ve Avrupa’da satış oranları olarak en çok tercih edilen markalardan biri olmanın yanında yıllık 9 milyar litre su üretim kapasitesi ile yine zirveye ortak olmaktadır. 3,5 miyar yıllık cirosu ile yakaladığı standartların ekonomik karşılığını bulan markanın çalışan personel sayısı ise 4 bin civarlarında olmaktadır.

Saka Su İş İlanları

Saka su yakaladığı kaliteli su standartlarını üretim fabrikalarında ki hijyen koşulları ve ambalajlama da ki başarısı ile taçlandırmaktadır. Personel tercihleri yaparken de kalite ve standartlarının seviyesinden düşmeme misyonu ile üretimlerine devam eden firmanın personel istihdamı birçok meslek grubundan sağlanabilmektedir.

Saka Su yakaladığı kalite standartlarının personel bazında ki değerini bilen bir yerden personel haklarını göz ardı etmemektedir. Personel sağlık ve sosyal haklarını önemseyen ve bu bağlamda gerekli şartları yerine getirmekten geri durmayan firmanın çalışanları için belirlediği günlük çalışma süreleri saatlik olarak 9 olarak belirlenmiştir. Saka Su personel maaşları pozisyon ve çalışma süresi olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Belirli bir maaş skalası gözetene firmanın personelleri için belirlediği haftalık izin sayısı 1 gün yıllık izin sayısı ise 14 gün olmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Saka Su personel alımında gerekli başvuruyu online olarak da almaktadır. Online iş başvuruları için açık pozisyonlara dair gerekli duyuruları yapan firmanın geri dönüşleri ise verilen bilgi ve belgelere göre olmaktadır. Saka Su’nun resmi web sitesinde yayınlanan açık pozisyonların takip edilmesi iş başvurusu anlamında oldukça önemlidir. Ayrıca Saka Su’nun iş ilanları yine birçok kariyer sitesinden duyurulabilmektedir.

https://www.sakasu.com.tr/is-firsatlari

Saka Su Açık Pozisyonlar

Hali hazırda herhangi bir iş ilanı duyurulmayan Saka Su’nun açık pozisyonu bulunmamaktadır. Oluşan açık pozisyonlar için Saka Su kendi resmi web sitesinden gerekli duyuruları yapmaktadır. Saka Su’nun resmi web sitesi dışında da duyurulan iş ilanları yine sitemizde de duyurulmaktadır. Saka Su açık pozisyonları için sitemizin takipte kalması yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*