İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Saka Su Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Saka Su Personel Alımı Yapacak

Saka Su’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Saka Su bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Saka Su personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Saka Su iş başvurusu

Firma Hakkında

Saka şirketi 2004 yılında faaliyete giren ve sadece ülkemizde değil tüm Avrupa da satış gösteren firmalardan bir tanesidir. Firmanın üretim teknolojileri en gelişmiş olarak belirlenmiş ve insanlara en sağlıklı gıdaları Dünya’da ve ülkemizde pazarlamak amacı ile dizayn edilmiş şirketlerdendir.

Saka elaman alımı konusunda da diğer şirketlere oranla daha çok avantaj sağlamaktadır. Şirket, bünyesinde çalıştırdığı binlerce elemana sağladığı fırsatlar ve avantajlar ile de gündeme geliyor.

Dünyanın en büyük, sağlıklı su satış şirketlerinden bir tanesi olan Saka, 2009 ve 2010 yıllarında şirketlerine daha da fazla yatırım yaparak büyümeye gitmiştir. Büyütülen tesislerde çalıştırmak ayrıca şirket bünyesinde çalışmak üzere eleman alımlarına devam etmektedir.

Şirket 1.5 yıl içerisinde toplamda 5 milyon dolarlık hat ilavesi yapmış ve bunun yanı sıra 2014 yılında cam şişe su üretimlerine başlamıştır. Saka iş ilanlarını kendi sitesinde ya da büyük firmalarda yayınlıyor.

Saka iş başvurusu yapmak için şirketin kendi belirlediği ilk şart askerlik şartı oluyor. Zaten birçok şirket askerlik yapmayan bir insanı kesinlikle işe almak istemiyor. Saka şirketi de kendi bünyesinde çalıştırdığı elemanların avantajlarını gözetiyor ve çalışanlar ile devamlı iletişim içerisinde olarak onlara gerekli desteği vermeye çalışıyor.

Ayrıca şirket sizlere gerekli olan belgelerinizi verdikten sonra işe alınırsanız servis ile gelme imkanı da sunuyor. Şirketin servisleri ile işe gelebilirsiniz. Akşam da aynı şekilde evinize servis tarafından bırakılıyorsunuz.

Saka Su İş İlanları

Saka işçi alımı konusunda sizlere çok büyük fırsatlar sunuyor. Yıllık prim, avans, yemek ve daha birçok avantajı bünyesinde çalıştırdığı elemanlarına fırsat olarak sağlıyor.

Sizler de Saka şirketinde çalışmak istiyorsanız önceden Saka iş başvurusu yapmanız gerekiyor. Başvuru yaptıktan sonra sizinle iletişim kuruluyor ve olumlu ya da olumsuz bir yanıt veriliyor.

Saka Su İş Başvurusu Formu

Saka Su iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Saka personel alımında sizler de çalışmak istiyorsanız o zaman öncelikle Saka insan kaynaklarına başvuru yapmanız gerekiyor. Gerekli formu doldurduktan sonra da sizlere belirli bir süre içerisinde dönüş yapan şirket olumlu ya da olumsuz bir cevap veriyor.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir