TGS Personel Alımı ve İş İlanları 2022

TGS’de çalışmak isteyen adaylara müjde. TGS bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve TGS personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Turkish Ground Services olarak açılan TGS, Havaş ile Türk Hava Yolları A.O. ortaklığıyla kurulan TGS, hizmetlerine günümüzde de devam etmektedir. Eleman gereksinimi olması durumunda, ilanları paylaşmaktadır.

TGS Personel Alımı ve İş İlanları

TGS İş İlanları

TGS bünyesine girerek çalışmak için iş başvurusu yapılır. Ancak bunun için güncel iş ilanları olmalıdır. Adaylar bu konuda öncelikle iş ilanlarının belirli tarihlerde verildiğini hatırlamadır. Dolayısıyla düzenli yapılmayan iş araştırmaları, fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Zira ilanların kapanma tarihleri de vardır.

Kurum bünyesinde çok sayıda pozisyon vardır. Zaman içerisinde bunların herhangi birinde alım yapılabilir. Dolayısıyla ilgilenen adaylar öncelikle o pozisyonun kendisiyle uyumluluk durumunu incelemelidir. Zira aksi durumda red cevabı gelebilir.

Bunun için resmi kanallara ek olarak, kariyer sayfaları ve kurumun kendi internet sitesi de güncel olarak takip edilmelidir. Ayrıca Türk Hava Yolları ortaklığıyla kurulması nedeniyle, buradaki ilanlar da araştırılmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

TGS’ye başvurmak istiyorsanız öncelikle bazı niteliklerin arandığını, şartların olduğunu bilmeniz gerekir. Başvuran adaylardan bunları sağlıyor olması beklenir. Bu nedenle hızlı şekilde başvurmadan önce, kişilerin bilgi ve tecrübesine uygun olup, olmadığı kontrol edilmelidir. 

İlan başvuruları resmi olarak açılırsa, başvuru hakkında merak edilen tüm detaylar paylaşılır. Bunlar,

 1. Kaç kişi alınacağı,
 2. Pozisyon adı,
 3. Başvuru şekli,
 4. Başvuru yeri,
 5. Başvuru tarihleri,
 6. İstenen evraklar gibidir.

Eğer kendi resmi sitesinde ilan açılırsa, tek yapılması gereken ilgili aşamaları takip ederek başvurmadır. 

Günümüzde çok sayıda firma kariyer sitelerinde ilan verdiği için, adaylara buraları da kontrol etmesi önerilir. Başvurular da buradan yapılabilir. Ancak öncesinde ilanın verildiği sitede bir üyelik açılmalıdır. Sonrasında da özgeçmiş doldurulur. Zira başvurularda bu bilgiler kullanılır. Sağladığınız bilgiler sizi tamamen yansıtmalıdır.

Bununla beraber hazırda üyeliğiniz varsa girmek yeterlidir. Ancak sonrasında önceden yazdığınız özgeçmişin ne derecede güncel olduğu kontrol edilmelidir. Zira yeni bilgi ve tecrübeler edinmişseniz, eski özgeçmişin bunlara sahip olmaması muhtemeldir.

Dolayısıyla gerekli yenilemeler yapılınca, başvuru işlemleri kolayca yapılır. Ardından firma başvuruları inceler ve uyumlu kişiler ile irtibat kurar.

10 Comments

 1. Selam selim taş istanbul sultangazide oturmaktayım e sınıfı ehliyetim var Src piskoteknik Şöfür kartı seviye 3 kartı belgelerim tam bütün araçları kulaniyorum TGS bünyesine girmek istiyorum saygılar

 2. Merhaba İstanbul Arnavutköy de yaşıyorum valiz taşımacılığında sizlerle hizmet vermek çalışmak istiyorum yaşım 29
  05303119749

 3. Daha önce Havaş bünyesinde 7 yıl çalıştım yanı tercumeliyim ring servis hizmeti yaptım tlfun 05438664875

 4. merhabalar ankara esenboğa`da 8 yıl ekip şefi olarak çalıştım pandemi döneminde işten çıkarıldım tgs bünyesinde çalışmak istiyorum.

 5. 2014’ten 2021’e kadar Çelebi hava yollarında yolcu hizmetleri nde çalıştım İşçi olarak çalıştım Kontuar Tekerlikli sandalye hizmeti verdim

 6. Mrb Atatürk havalimaninda ve İstanbul havalimaninda toplamda 3 yıl çalıştım şimdi iş arıyorum sizinle çalışmak isterim

  • Daha önce Havaş bünyesinde 7 yıl çalıştım yanı tercumeliyim ring servis hizmeti yaptım

 7. Merhabalar iyi çalişmalar ben İstanbul esenyurt 1993 doğumlum aslen rizeliyim sizlerle çalişmak isterim tabi sizin için de uygunsa 05345979483

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*