Man Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Man Türkiye’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Man Türkiye bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Man Türkiye personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Almanya merkezli olan ve ağır ticari araç üreticisi olan Man Truck & Bus AG’nin Türkiye bölümü 1966 senesinde açılmıştır. Bu aynı zamanda şirketin Almanya dışında olan ilk fabrikasıdır. Yılın farklı dönemlerinde personel alımı yapılır.

Sektör Araç İmalatı
Kuruluş Yılı 1966
Çalışan Sayısı 370
Web Sitesi https://www.man.eu/tr
Açık Pozisyon 18

Man Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları

Man Türkiye İş İlanları

Man Türkiye’ye personel olarak girmek için, çok sayıda pozisyon vardır. Firma gereksinim duydukça gerekli duyuruları paylaşır. Başvuru için bunlar takip edilmelidir. Bunun için kariyer sitelerinin aktif takip edilmesi önerilir.

Çağımızda kariyer siteleri, hem iş verenler, hem de iş arayanlar tarafından aktif şekilde kullanılır. Bu bağlamda Man Türkiye’nin Kariyer.net üzerinde profili olduğu ve burada iş ilanlarının olduğu görülür. Adaylar bu siteyi ve diğer kariyer sayfalarını güncel takip etmelidir.

Ayrıca kendi sitesi de güncel araştırılmalıdır. Eğer https://www.karriere.man.eu/en/absolventen/absolventen.html sitesine giderseniz, güncel araştırmalar yapabilirsiniz.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Otobüs Elektrik-Elektronik Modifikasyon Mühendisi
Ankara
Başvur
Otobüs Mekanik Modifikasyon Mühendisi
Ankara
Başvur
Mitarbeiter (M/W) Engineering Bus Steuerstelle
Ankara
Başvur
Mitarbeiter (M/W) Qualitätssteuerung
Ankara
Başvur
Prüfingenieur Für Bremssysteme
Ankara
Başvur
Finanzbuchhaltung Spezialist
Ankara
Başvur
Elektrik Elektronik Mühendisi
Ankara
Başvur
Test Engineer
Ankara
Başvur
Test Project Coordinator (Bus Field)
Ankara
Başvur
Test Project Coordinator (Rough Road)
Ankara
Başvur
Ee Test Engineer
Ankara
Başvur
Test Project Coordinator (Workshop Support)
Ankara
Başvur
SAP ABAP Developer
Ankara
Başvur
General Accounting Specialist
Ankara
Başvur
Homologasyon Mühendisi
Ankara
Başvur
SAP Logistics Process Engineer
Ankara
Başvur
SAP Fı-Co Process Engineer
Ankara
Başvur
Purchasing Engineer
Ankara
Başvur

Nasıl Başvurulur?

Man Türkiye’ye yukarıda verdiğimiz linkten başvurmak için, öncelikle açık pozisyonlara gelinir. Ardından da müracaat etmek istenen ilana tıklanır. Ekrana gelen bölümde kırmızı renkli “Apply Now” butonu, işlem yapmanızda yardım eder. Ardından hesaba giriş yapılarak, işlemler tamamlanabilir.

Kariyer.net üzerinde de adayların değerlendirmesi önerilen ilanlar vardır. Bunların kapanma tarihi gelmeden işlem yapılmalıdır. Eğer bu sitede üyeliğiniz yoksa öncelikle bir tane açılır. Ardından da özgeçmiş yazılır. Site bu seçeneği sunmakta olup, bilgi ve tecrübeleriniz ilgili alanlara doğru olarak girilmelidir.

Eğer Kariyer.net hesabınız varsa girmek yeterlidir. Ardından da CV’nin güncelliği kontrol edilir. Çünkü önceden açılmış bir hesaptaki bilgiler, yeni deneyimlerinizi yansıtmayabilir. Bu durumda kendinizi karşı tarafa tanıtmanız da yetersiz olur.

Bu gibi işlemler ardından başvurmak istenen pozisyon açılarak, mor renkli başvur butonu kullanılır. Her iş ilanında aranan nitelikler olduğu için, öncelikle buraların kontrol edilmesi ve ne kadar uyum gösterildiğinin görülmesi gerekir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Man Türkiye’nin Kariyer.net profilindeki ilanlar şöyledir;

 1. Pems Test Engineer
 2. Durability Test Engineer
 3. Ee Test Engineer
 4. Fuel Consumption (sort) Test Engineer
 5. Test Engineer
 6. Laboratory Engineer – Metallic Materials
 7. SAP Fı-Co Process Engineer
 8. SAP Logistics Process Engineer

Adaylar ilanlar hakkındaki detayları, Kariyer.net üzerinden görebilir.

Man Türkiye Benzer İş İlanları

15 yorum

 1. Sayın man ailesi ben 1997 doğumluyum mesleki acık ögretim lisesi mezunuyum meslek dalım elektiromekanik + kalfalık +ustalık + usta öğretici belgeleri de mevçut B sınıfı ehliyet mevcut MAN AİKESİNE KATILMAK İSTERİM sağlıklı günler dileğiyle

 2. Merhaba ben aykut 1991 doğumlu ve evliyim meslek lisesi elektrik elektronik dalı mezunuyum 12 senedir araç üstü ekipmanları ve makineleri yapan bi firmada çalıştım man ailesine katılmak istiyorum E sinifi ehliyetim mevcuttur

 3. Merhaba ismim aykut 1991 doğumlu evliyim meslek lisesi elektrik elektronik dalı mezunuyum araç üstü ekipmanları ve makineleri yapan bi firmada 10 senedir çalışıyorum man ailesine katılmak istiyorum

 4. FABRİKANIZDA UYGUN GÖRÜLEN BÖLÜMDE ÇALIŞMAK İSTERIM

  EHLIYET : B
  TARİHİ:08.09.89
  SRC BELGELERIM MEVCUTTUR

  ÖMER GÜMRAH DOGUM TARIHI:12.05.71 TEL:0536 955 07 12

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*