Man Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Almanya merkezli olan ve ağır ticari araç üreticisi olan Man Truck & Bus AG’nin Türkiye bölümü 1966 senesinde açılmıştır. Bu aynı zamanda şirketin Almanya dışında olan ilk fabrikasıdır. Yılın farklı dönemlerinde personel alımı yapılır.

Man Türkiye İş İlanları

Man Türkiye’ye personel olarak girmek için, çok sayıda pozisyon vardır. Firma gereksinim duydukça gerekli duyuruları paylaşır. Başvuru için bunlar takip edilmelidir. Bunun için kariyer sitelerinin aktif takip edilmesi önerilir.

Çağımızda kariyer siteleri, hem iş verenler, hem de iş arayanlar tarafından aktif şekilde kullanılır. Bu bağlamda Man Türkiye’nin Kariyer.net üzerinde profili olduğu ve burada iş ilanlarının olduğu görülür. Adaylar bu siteyi ve diğer kariyer sayfalarını güncel takip etmelidir.

Ayrıca kendi sitesi de güncel araştırılmalıdır. Eğer https://www.karriere.man.eu/en/absolventen/absolventen.html sitesine giderseniz, güncel araştırmalar yapabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Man Türkiye’ye yukarıda verdiğimiz linkten başvurmak için, öncelikle açık pozisyonlara gelinir. Ardından da müracaat etmek istenen ilana tıklanır. Ekrana gelen bölümde kırmızı renkli “Apply Now” butonu, işlem yapmanızda yardım eder. Ardından hesaba giriş yapılarak, işlemler tamamlanabilir.

Kariyer.net üzerinde de adayların değerlendirmesi önerilen ilanlar vardır. Bunların kapanma tarihi gelmeden işlem yapılmalıdır. Eğer bu sitede üyeliğiniz yoksa öncelikle bir tane açılır. Ardından da özgeçmiş yazılır. Site bu seçeneği sunmakta olup, bilgi ve tecrübeleriniz ilgili alanlara doğru olarak girilmelidir.

Eğer Kariyer.net hesabınız varsa girmek yeterlidir. Ardından da CV’nin güncelliği kontrol edilir. Çünkü önceden açılmış bir hesaptaki bilgiler, yeni deneyimlerinizi yansıtmayabilir. Bu durumda kendinizi karşı tarafa tanıtmanız da yetersiz olur.

Bu gibi işlemler ardından başvurmak istenen pozisyon açılarak, mor renkli başvur butonu kullanılır. Her iş ilanında aranan nitelikler olduğu için, öncelikle buraların kontrol edilmesi ve ne kadar uyum gösterildiğinin görülmesi gerekir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Man Türkiye’nin Kariyer.net profilindeki ilanlar şöyledir;

 1. Pems Test Engineer
 2. Durability Test Engineer
 3. Ee Test Engineer
 4. Fuel Consumption (sort) Test Engineer
 5. Test Engineer
 6. Laboratory Engineer – Metallic Materials
 7. SAP Fı-Co Process Engineer
 8. SAP Logistics Process Engineer

Adaylar ilanlar hakkındaki detayları, Kariyer.net üzerinden görebilir. 

13 yorum

 1. FABRİKANIZDA UYGUN GÖRÜLEN BÖLÜMDE ÇALIŞMAK İSTERIM

  EHLIYET : B
  TARİHİ:08.09.89
  SRC BELGELERIM MEVCUTTUR

  ÖMER GÜMRAH DOGUM TARIHI:12.05.71 TEL:0536 955 07 12

 2. Merhaba ismim aykut 1991 doğumlu evliyim meslek lisesi elektrik elektronik dalı mezunuyum araç üstü ekipmanları ve makineleri yapan bi firmada 10 senedir çalışıyorum man ailesine katılmak istiyorum

 3. Merhaba ben aykut 1991 doğumlu ve evliyim meslek lisesi elektrik elektronik dalı mezunuyum 12 senedir araç üstü ekipmanları ve makineleri yapan bi firmada çalıştım man ailesine katılmak istiyorum E sinifi ehliyetim mevcuttur

 4. Sayın man ailesi ben 1997 doğumluyum mesleki acık ögretim lisesi mezunuyum meslek dalım elektiromekanik + kalfalık +ustalık + usta öğretici belgeleri de mevçut B sınıfı ehliyet mevcut MAN AİKESİNE KATILMAK İSTERİM sağlıklı günler dileğiyle

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*