Man Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Man Türkiye’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Man Türkiye bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Man Türkiye personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Almanya merkezli olan ve ağır ticari araç üreticisi olan Man Truck & Bus AG’nin Türkiye bölümü 1966 senesinde açılmıştır. Bu aynı zamanda şirketin Almanya dışında olan ilk fabrikasıdır. Yılın farklı dönemlerinde personel alımı yapılır.

Man Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları

Man Türkiye İş İlanları

Man Türkiye’ye personel olarak girmek için, çok sayıda pozisyon vardır. Firma gereksinim duydukça gerekli duyuruları paylaşır. Başvuru için bunlar takip edilmelidir. Bunun için kariyer sitelerinin aktif takip edilmesi önerilir.

Çağımızda kariyer siteleri, hem iş verenler, hem de iş arayanlar tarafından aktif şekilde kullanılır. Bu bağlamda Man Türkiye’nin Kariyer.net üzerinde profili olduğu ve burada iş ilanlarının olduğu görülür. Adaylar bu siteyi ve diğer kariyer sayfalarını güncel takip etmelidir.

Ayrıca kendi sitesi de güncel araştırılmalıdır. Eğer https://www.karriere.man.eu/en/absolventen/absolventen.html sitesine giderseniz, güncel araştırmalar yapabilirsiniz.

Pozisyonlar Şehir
General Accounting Specialist Ankara
Target Costing Specialist Ankara
Qualität Ingenieur – Mängel-Management Ankara
Engine and Powertrain Test Engineer Ankara
Ingenieur Für Die Qs Kaufteile / Volkswagen Ankara
Mitarbeiter (M/W) Qualitätssteuerung Ankara
Paketleme Mühendisi Ankara
Prüfingenieur Für Bremssysteme Ankara
Test Engineer Ankara
SAP Logistics Process Engineer Ankara
SAP ABAP Developer Ankara
Finanzbuchhaltung Spezialist Ankara
Ee Test Engineer Ankara
Kaynak Mühendisi Ankara
Lab-Engineer Non-Metallic Materials Ankara

İlanlara başvurmak ve daha fazla Man Türkiye iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

Man Türkiye’ye yukarıda verdiğimiz linkten başvurmak için, öncelikle açık pozisyonlara gelinir. Ardından da müracaat etmek istenen ilana tıklanır. Ekrana gelen bölümde kırmızı renkli “Apply Now” butonu, işlem yapmanızda yardım eder. Ardından hesaba giriş yapılarak, işlemler tamamlanabilir.

Kariyer.net üzerinde de adayların değerlendirmesi önerilen ilanlar vardır. Bunların kapanma tarihi gelmeden işlem yapılmalıdır. Eğer bu sitede üyeliğiniz yoksa öncelikle bir tane açılır. Ardından da özgeçmiş yazılır. Site bu seçeneği sunmakta olup, bilgi ve tecrübeleriniz ilgili alanlara doğru olarak girilmelidir.

Eğer Kariyer.net hesabınız varsa girmek yeterlidir. Ardından da CV’nin güncelliği kontrol edilir. Çünkü önceden açılmış bir hesaptaki bilgiler, yeni deneyimlerinizi yansıtmayabilir. Bu durumda kendinizi karşı tarafa tanıtmanız da yetersiz olur.

Bu gibi işlemler ardından başvurmak istenen pozisyon açılarak, mor renkli başvur butonu kullanılır. Her iş ilanında aranan nitelikler olduğu için, öncelikle buraların kontrol edilmesi ve ne kadar uyum gösterildiğinin görülmesi gerekir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Man Türkiye’nin Kariyer.net profilindeki ilanlar şöyledir;

 1. Pems Test Engineer
 2. Durability Test Engineer
 3. Ee Test Engineer
 4. Fuel Consumption (sort) Test Engineer
 5. Test Engineer
 6. Laboratory Engineer – Metallic Materials
 7. SAP Fı-Co Process Engineer
 8. SAP Logistics Process Engineer

Adaylar ilanlar hakkındaki detayları, Kariyer.net üzerinden görebilir.

Man Türkiye Benzer İş İlanları

16 Comments

 1. İyi günler 10 yıl aşti otogarda otobüs üzerinde oto elektrik tamir de çalıştım kalfalık belgem var açık öğretim lise mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum

 2. 15 senedir markette satın alma bölümünde çalışmaktayım her hangi bir bölümde çalışmak isterim

 3. Ben Davut Dönmez %48 engelliyim Man fabrikasında engelli personel alanında çalışmak istiyorum

 4. Sayın man ailesi ben 1997 doğumluyum mesleki acık ögretim lisesi mezunuyum meslek dalım elektiromekanik + kalfalık +ustalık + usta öğretici belgeleri de mevçut B sınıfı ehliyet mevcut MAN AİKESİNE KATILMAK İSTERİM sağlıklı günler dileğiyle

 5. Merhaba ben aykut 1991 doğumlu ve evliyim meslek lisesi elektrik elektronik dalı mezunuyum 12 senedir araç üstü ekipmanları ve makineleri yapan bi firmada çalıştım man ailesine katılmak istiyorum E sinifi ehliyetim mevcuttur

 6. Merhaba ismim aykut 1991 doğumlu evliyim meslek lisesi elektrik elektronik dalı mezunuyum araç üstü ekipmanları ve makineleri yapan bi firmada 10 senedir çalışıyorum man ailesine katılmak istiyorum

 7. Sizinle çalışmak istiyorum.Evliyim iki çocuğum var.4 yıllık üniversite mezunuyum.

 8. Otomotiv teknolojileri ön lisans mezunuyum tecrübem var üretim veya pazarlama alanında sizinle çalışmayı isterim

 9. Ismim onur gazi unuv. On lisans mezunuyum turk traktorde calisiyorum man ailesine katilmak istiyorum yas 27 tel 0543 548 99 71

 10. FABRİKANIZDA UYGUN GÖRÜLEN BÖLÜMDE ÇALIŞMAK İSTERIM

  EHLIYET : B
  TARİHİ:08.09.89
  SRC BELGELERIM MEVCUTTUR

  ÖMER GÜMRAH DOGUM TARIHI:12.05.71 TEL:0536 955 07 12

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*