Sasa Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Polyester sektöründe 1966 yılında hayatına başlayan Sasa, kaliteli hizmetlerini günümüzde de sürdürmektedir. Yılın farklı dönemlerinde iş başvuruları açmakta olup, ilgilenenler düzenli kontrol etmelidir.

Sasa İş İlanları

Sasa personeli olmak için iş ilanları güncel aralıklar ile kontrol edilmelidir. Zira ilanlar belirli tarihlerde açıldığı için, dönemi geçen ilanlara müracaat kabul edilmeyebilir. Bu sebeple adaylar, firmanın resmi sitesini güncel araştırmalıdır.

Ayrıca Kariyer.net üzerinde de açık pozisyonlar görüldüğü için, adaylar burasını da kontrol etmelidir. Gelecek tarihlerde açılabilecek ilanlar için de gerek Kariyer.net, gerekse diğer kariyer siteleri güncel takip edilmelidir.

Nasıl Başvurulur?

Sasa’ya başvurmak istiyorsanız ilk yönteminiz kendi sitesini kullanmadır. Buraya girildiğinde üst tarafta “insan kaynakları” yazısı görülür. Fareyle üzerine gelindiğinde “iş başvuru formu” çıkar.  Buna tıklandığında gelen form da şu gibi bilgiler yer alır;

 1. Resim,
 2. Başvurulan ilan,
 3. Çalışmak istenen şehir,
 4. Ad,
 5. Soyad,
 6. Ev Telefonu,
 7. Cep Telefonu,
 8. Askerlik Bilgileri,
 9. Öğrenim Bilgileri,
 10. İş Deneyimi Bilgileri
 11. Yabancı Dil Bilgileri,
 12. Bilgisayar Bilgileri,
 13. Kurs ve Sertifika Bilgileri,
 14. Kişisel Durum Bilgileri,
 15. Araç Kullanım Bilgileri,
 16. Mecburi Hizmet Borcu Olan Kuruluş,
 17. Diğer Bilgiler,
 18. Referanslar.

Adaylar zorunlu tüm alanlar detaylı şekilde doldurarak, başvuru yapabilir. Kariyer.net üzerinden de başvuru mümkün olup, öncelikle burada olan üyeliğe giriş yapılır. Ardından da mevcut özgeçmişin ne kadar güncel olduğu incelenir. Eğer eskiyse yenilenir. 

Şayet hâlâ üye olmamışsanız, yeni bir hesap açılır. Ardından CV doldurularak, müracaat edilir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Sasa Kariyer.net üzerinde adayların başvurusuna açık bazı ilanlara sahiptir. Başvurmak isteyen adayların, ilanların süresi dolmadan müracaat etmesi önerilir. Bunlar şöyledir;

 1. Genel Başvuru
 2. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
 3. İşletme / Bakım Mühendisi

Her iş ilanında olduğu gibi bunlarda da bir takım iş tanımları, adaylarda aranan nitelikler vardır. Dolayısıyla müracaat etmek isteyenler, öncelikle hepsini incelemelidir. Başvuru gerekli şekilde yapıldıktan sonra firma, ilan ile uyumlu olan kişileri bilgilendirir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*