Hektaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hektaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Hektaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hektaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hektaş Personel Alımı ve İş İlanları

Hektaş Personel Alımı

HEKTAŞ; 1956 yılında çoğunluğunu doktorların oluşturduğu, kimyagerler, eczacılar ve ziraat mühendislerinin birleştirdikleri tasarrufları ile beşeri ilaç üretimi ve pazarlaması için Adana’da kurulmuştur.

Kurulduğu günün koşulları altında yerli ve yabancı büyük firmaların beşeri ilaç sektöründe yüksek pazar paylarına sahip olması nedeni ile esas faaliyet alanı olan tarım ilaçları üretimi ve pazarlamasına yönelmeye karar vermiş ve bu kapsamda 1962 yılında İstanbul Cevizli’ deki ilk üretim tesisini kurmuştur.

Her geçen gün büyümeye devam eden Hektaş personel alımlarını online ve yüz yüze yapmaktadır. Bu ilanları kaçırmamak için Hektaş’ın resmi web sitesini takip etmek gerekir.

Hektaş İş İlanları

Başarımızın arkasındaki en değerli kaynağın insan olması bilinciyle hareket ederek;

  • Çalışana değer veren,
  • Çalışanın yaratıcılığından güç alarak heyecanından beslenen,
  • Değişime ve gelişime açık,
  • Kariyer fırsatları yaratan,
  • İnsana, çevreye ve doğaya saygılı,
  • Kalite standartlarına uyumlu,
  • İnovasyon ve sürdürülebilirliği esas almaktayız.

ik@hektas.com.tr e-posta adresine de CV’nizi iletebilir veya Hektaş’ın resmi web sitesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hektaş’a Benzer İş İlanları

2 Comments

  1. Merhaba iş arıyorum engelliyım işe ihtıyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler ederim evliyim 2cocugum var bu iş cok ihtıyacım var

  2. Lütfen acil işe ihtiyacım var yardım olursanız sevinirim işi biliyorum cok cabuk kavrarım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*