Peugeot Personel Alımı 2017

Peugeot personel alımı yapacak!

Peugeot iş başvurusu yaparak sizde Peugeot’ın gücünden güç alabilirsiniz. Peugeot personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Peugeot eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Peugeot insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Peugeot Türkiye’de çalışmak
 SEÇME VE YERLEŞTİRME

İşe alımlarımızda, Peugeot  kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı Peugeot Türkiye’ye kazandırmayı hedefleriz. Şirketimize yapılan tüm başvurular veritabanımıza kaydedilir. Açık pozisyonlar için, mevcut iç kaynaklardan,  çalıştığımız kariyer portallerinden veya danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturularak işe alım süreci başlatılır. Seçme ve yerleştirme sürecinde, açık pozisyonlarımızın niteliklerine göre “Değerlendirme Merkezi” çalışmaları veya çeşitli testler de uygulanır. Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır. Seçme yerleştirme süreci sonrasında mevcut pozisyona değerlendirilemeyen adayların özgeçmişleri 1 yıl boyunca uygun olabilecek diğer pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanında saklanır.

Çalışanlarının bir kısmını yeni mezunlar arasından giriş pozisyonlarında istihdam eden Peugeot, üniversitelerde  düzenlediği etkinlikler ile öğrenciler ile sıcak ilişkiler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Üniversitelerin düzenlediği kariyer etkinliklerine katılmanın yanı sıra, öğrencilerin kendi gelişimlerini arttırmayı da sağlayan vaka çalışması gibi  çok sayıda etkinlik düzenlemektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

4 Comments

  1. RUHAN KOÇAŞ 25 Ocak 2014
  2. ADEM BİNGÖL 1 Kasım 2014
  3. ADEM BİNGÖL 1 Kasım 2014
  4. behcetguzey 22 Kasım 2014

Leave a Reply