Sakarya Agdaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

2003 yılında Adapazarı Belediyesi’nce özelleştirilen Ağdaş günümüzde 4,100 km’den fazla dağıtım hattına sahiptir. Firma gereksinimleri ölçüsünde iş alımları yapar. Bunun için adaylar iş ilanlarını güncel takip etmelidir.

Sakarya Ağdaş İş İlanları

Ağdaş iş ilanlarını takip etmek için hem resmi sitesi, hem de online kariyer sayfaları kullanılmalıdır. Bunun için agdas.com.tr adresine girilerek haberler bölümü ve sitenin diğer sekmeleri incelenmelidir. 

Günümüzde iş ilanları kariyer sitelerine de verilir. Dolayısıyla bu türe giren web sitelerini de düzenli kontrol etmek önerilir.

Zira iş ilanlarını her gün takip etmemek, başvuruları kaçırmanıza neden olabilir. Bu durumda sonraki alımların beklenmesi gerekir.

Nasıl Başvurulur?

Ağdaş’a başvurmak için önce iş ilanlarını güncel takip etmeniz gerekir. Firma yılın farklı dönemlerinde ilan verebilir. Duyuru kariyer sitelerine de verilmişse, başvurular söz konusu siteye giderek yapılabilir.

Başvurmak isteyen adaylar, öncelikle ilanın verildiği sitede üyelik açmalıdır. Şayet daha önce profil oluşturmuşsanız, tek yapmanız gereken giriş yapmadır. Sonrasında ise özgeçmiş oluşturma-güncelleme gelir.

Bazı durumlarda kişiler bilgi ve yeteneklerini geliştirme ardından özgeçmiş güncellemeyi unutur. Böylece yapılan iş başvuruları eski bilgilerle yapılır.

Böylece yetkililer de eksik bilgilendirilir.  Dolayısıyla başvuru öncesinde CV kontrol ederseniz, işe alınma şansınızı arttırabilirsiniz.

Gerekli işlemleri yaptıktan sonra, pozisyon sayfasına gelinir. Ardından başvuru işlemleri takip edilerek,  kısa zamanda tamamlanabilir.

Ancak öncesinde hangi pozisyon açıldığını, adaylarda aranan niteliklerin ne olduğu, iş tanımı gibi bölümlere bakılmalıdır. Başvuru formuna buradan ulaşılabilir.

Bu kapsamda başvuru gönderildikten sonra yetkililer adayları değerlendirmeye tabi tutar. Pozisyona uyumlu bulunan kişiler bilgilendirilir. Enerji sektörü işe alımlar kapsamında incelenecek olursa, bazı departmanlar şöyle görülür;

 1. Hizmet
 2. Üretim / İmalat
 3. Teknik
 4. Satış
 5. Mühendislik
 6. Diğer

Söz konusu sektörde bulunan personelin hangi alanda çalıştığına bakılacak olursa şu bilgiler görülür;

 1. Yönetim
 2. Satış
 3. Bakım / Onarım
 4. Üretim / İmalat
 5. Mühendislik

Enerji sektöründe çalışan personelin mezun olduğu bazı bölümler makine mühendisliği, elektrik/elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği gibi alanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*