Özmaya Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ozmaya-150x150

Özmaya personel alımı yapacak!

Özmaya iş başvurusu yaparak sizde Özmaya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Özmaya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özmaya eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özmaya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Lesaffre Grup’un Türkiye’deki kuruluşu olan ÖZMAYA, en değerli yatırımının insan olduğuna inanır. İnsan kaynaklarının doğru kullanımı, organizasyonel başarının anahtarıdır. Rekabette fark yaratmanın en temel ilkesi, bireylerin sahip olduğu nitelikleri, firma ve birey yararına kullanarak iki yönlü fayda sağlayabilmektir.

ÖZMAYA’da “Personel ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü” olarak faaliyet gösteren “İnsan Kaynakları” bölümü, şirket bünyesinde yer alan bütün departmanlara iş gücü ihtiyacının belirlenmesi ve bu ihtiyaca en uygun adayın seçimi konusunda destek verir. Eleman seçimi ve işe alıştırma programlarının uygulanması, performans değerleme, eğitim ihtiyacının belirlenmesi ve giderilmesi, ücretlendirme çalışmaları bu bölümün en belirgin çalışmalarındandır. Bu çalışmaların yanısıra, personeli ilgilendiren; uyuşmazlık, disiplin, ödüllendirme, sosyal faaliyetlerin ve firma içinde sağlıklı bir iç iletişimin geliştirilmesi gibi konular bölümün ana fonksiyonları içinde yer almaktadır. İnsan Kaynakları Birimi, temelde bir hizmet birimi olup, yukarıda belirtilen bütün fonksiyonların gerçekleşmesinde ve olumsuzlukların giderilmesinde yönetim desteği sağlar. Misyonumuz; çalışanlarımızın kişisel hedefleri ile şirket hedeflerinin örtüşmesi prensibi doğrultusunda hareket edip, çalışanlarla açık iletişim kurarak ve iletişimi en yüksek düzeye getirerek, kuruma bağlı, gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, verimli insan kaynakları profilini oluşturmak, korumak ve geliştirmektir.

Özmaya vizyonu; mesleki ve kişisel gelişime olanak sağlayan, iş gücü kalitesini yükselten, onur veren ve tatmin eden bir çalışma ortamı yaratmak ve yönetim stratejilerine destek vererek toplam kalite uygulamalarını canlı tutmaktır.

EĞİTİMLERİNE GÖRE ÇALIŞAN SAYISI

 

Ceyhan
Fabrikası
Amasya
Fabrikası
Genel
Müdürlük
Toplam%
İLKÖĞRETİM292625719.3
LİSE37622812742.9
ÜNİVERSİTE25314910535.5
YÜKSEK LİSANS10562
DOKTORA00110.3
TOPLAM9211985296100

Maya ve Ekmek Katkı Maddeleri üretiminde dünya devi Lesaffre’ın Türkiye Şirketi Özmaya, aşağıda belirtilen pozisyonlar için çalışma arkadaşları arıyor.

Pozisyonlar hakkında detaylı bilgi için ilgilendiğiniz pozisyona tıklayınız.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonŞehir/ÜlkeFirma Adı
LABORATUVAR ANALİSTİAdanaÖzmaya Sanayi A.Ş.
PURCHASING CHIEFAdanaÖzmaya Sanayi A.Ş.
EXPORT SALES RESPONSIBLEİstanbul(Asya)Özmaya Sanayi A.Ş.
BAKING CENTER TECHNICIAN ( For M. East Countries )İstanbul(Asya)Özmaya Sanayi A.Ş.
BAKING CENTER TECHNICIAN-2 (For Asia Countries)İstanbul(Asya)Özmaya Sanayi A.Ş.
Genel BaşvuruAdana, Amasya, İstanbulÖzmaya Sanayi A.Ş.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*