Fenerium Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’de saygın futbol kulüplerinden bir tanesi olan Fenerbahçe, yılın farklı dönemlerinde Fenerium mağazalarına personel alımı yapar. Eğer siz de katılmak istiyorsanız, iş ilanları güncel olarak takip edilmelidir.

Fenerium İş İlanları

Bir iş başvurusu yapmanın ilk koşulu iş ilanlarını bulmadır. Zira aksi halde başvuru da yapılamaz. Fenerium ilanları internet aracılığıyla kolaylık takip edilebilir. Bu anlamda kendi sayfası kontrol edilebilir. Burada https://www.fenerbahce.org/kulup/insan-kaynaklari linkine girdikten sonra başvuru için tıklayınız isimli linke tıklanır. Sonrasında ise açık ilanlar görüntülenebilir.

Günümüzde kariyer sayfaları yoğun kullanıma sahip olduğu için, Fenerium iş ilanları buradan da takip edilmelidir. Zira SecretCV.com ve Kariyer.net üzerinde aktif iş ilanları söz konusudur.

Nasıl Başvurulur?

Fenerium iş başvurusunu kendi sitesi üzerinden yapmak istiyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz linke girip gerekli işlemleri takip etmek yeterlidir. 

Kariyer sitelerinden başvurmak istiyorsanız, öncelikle buralara üye olmanız gerekir. Bu anlamda Kariyer.net için yeni üye hesabı açılır ve bir özgeçmiş doldurulur. Ancak önceden açtığınız hesap varsa, giriş yapmak yeterlidir. Ardından da özgeçmişte eski bilgilerin olma ihtimali düşünülüp, güncelleme yapılmalıdır.

SecretCV.com üzerinden başvuru yapmak için de adayların önce hesap açması gerekir. Ancak varsa giriş yapılır. Ardından CV doldurma-güncelleme işlemleri sonrasında başvuru tamamlanabilir. Spor sektörüne genel itibariyle bakıldığında, alım yapılan departmanlardan bazılarının şöyle olduğu görülür;

 1. Spor
 2. Satış 
 3. Müşteri İlişkileri
 4. Hizmet 
 5. Pazarlama
 6. Diğer 

Spor sektöründe çalışan personelin görev aldığı alanlar da farklılaşır. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Spor
 2. Satış 
 3. Eğitim
 4. Hizmet
 5. Sağlık

Sektörde çalışan personelin mezun olduğu bazı bölümler ise şöyledir;

 1. Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği
 2. Antrenörlük Eğitimi
 3. Spor Yöneticiliği
 4. İşletme 
 5. Rekreasyon Yönetimi

Fenerium bünyesine girmek isteyenlerin, kaçırmaması gereken bazı ilanlar söz konusudur.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Fenerbahçe Spor Kulübü ve Bağlı Şirketler Kariyer.net hesabında satın alma uzmanı ile üye ilişkileri ilanlarına sahiptir. SecretCV.com üzerinde de Fenerium tır şoförü ilanı görülür. Başvurmak isteyen adaylar inceledikten sonra müracaat edebilir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*