Anadolu Isuzu Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Anadolu Isuzu’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Anadolu Isuzu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Anadolu Isuzu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1965 yılında kurulan Anadolu Isuzu ilk olarak çelik montajı üzerine çalışmaya başlamıştır. Hızlı bir şekilde büyüme gösteren firma kamyonet üretimi ve devamında da motosiklet üretimine başlamıştır. 1986 yılına kadar kamyonet üretimine devam etmiştir.

Ayrıca 1984 yılında ise İstanbul Kartal’da bulunan fabrikasında ISUZU marka araçları üreterek sizlere sunmaktadır. Dünya üzerinde yüz otuzdan fazla ülkeye satış yapmaktadır. 

Anadolu Isuzu Personel Alımı ve İş İlanları

Anadolu Isuzu İş İlanları

Alanında önde gelen bir marka olması ile dikkat çeken Anadolu ISUZU üretim kapasitesini arttırmaktadır ve yeni tasarladığı araç modelleri ile de büyümeye devam etmektedir. Bünyesinde çalışan kişiler ile büyük bir firma olmasının yanı sıra artan talepleri karşılayabilmek içinde yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Çok sayıda kişide iş ilanlarını çok sıkı bir şekilde takip ederek bu ailedeki yerini almak istemektedir. 

Anadolu Isuzu Nasıl Başvurulur?

Anadolu Isuzu başvurusu çeşitli yollar ile yapılabilmektedir. İlk yol ise https://www.anadolukariyerim.com/ sayfasına girerek profilinizi oluşturmaktır. Sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Böylelikle insan kaynakları havuzunda sizin de özgeçmişiniz eklenmiş olacaktır. Uygun pozisyonu açık ise de başvurabilirsiniz.

İş ilanı sayfasına girdikten sonra gönder sekmesine basarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.  Son yol ise Facebook üzerinden ‘Anadolu Grubu Kariyer’ sayfası üzerinden de iş ilanları görebilir ve başvuru yapabilirsiniz. 

Yedek Parça Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
19 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Çayı…
Gazaltı ve Elektrot Kaynakçısı
Son Başvuru Tarihi
17 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli, İst…
Genel Başvuru
Son Başvuru Tarihi
10 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli
Satın Alma Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
02 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Çayı…
Yazılım Test Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
11 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Çayı…
Bölge Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
11 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Çayı…
Elektrik Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
11 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Çayı…
Yazılım Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
11 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Çayı…
Donanım Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
11 Kasım 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kocaeli(Çayı…

Daha fazla Anadolu Isuzu iş ilanı için tıklayın.

 Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Ar-Ge Elektrik Mühendisi: Araçların geliştirme ve üretim sürecinde elektrik sisteminden sorumlu olan mühendistir. 
 • Ticari Araç Proje Yöneticisi: Üretilen ticari araçların tanıtımı, satışı ve ilgili süreçten sorumlu olan kişilerdir. 
 • Ar-Ge Mekanizma Tasarım Mühendisi: Araçların çalışma ve sistem mekanizmalarını tasarlar. 
 • Savunma Sanayi Proje Takım Lideri: Projeyi geliştiren ekibin yönetilmesi ve ilgili sürecin yakından takibinden sorumlu olan kişilerdir. 
 • Fikri, Sınai Haklar ve Teşvik Uzman Yardımcısı: Geliştirilen araçların patentlerinin alınması, fikri hakların takip edilmesi ve teşvikleri takip ederek projelerde kullanılmasını sağlayan personeldir. 
 • İşçi: Üretim hattında çalışan kişilerdir. 
 • Tasarım Mühendisi: Araç tasarımından sorumlu olan mühendistir. 

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişiklik göstermektedir. 

Alım Yapılacak Şehirler: Kocaeli

Anadolu Isuzu Benzer İş İlanları

7 Comments

 1. Merhaba, yazınızda daha detaylı olarak Anadolu Isuzu’nun iş başvurusu süreci hakkında bilgi alabilir miyim? Çalışma saatleri ve avantajları gibi konuları merak ettim. Teşekkürler!

 2. Merhaba, makaleniz için teşekkürler! Anadolu Isuzu’nun personel alımı süreci hakkında daha fazla bilgiye sahip misiniz? Başvuruları nereye yapmamız gerekiyor? Teşekkürler!

 3. Merhaba, makalenin benim için çok faydalı olduğunu söylemek istedim. Anadolu Isuzu iş ilanlarına nasıl başvurabileceğimi daha önce bilmiyordum ve bilgi edinmek için bu makaleyi buldum. Anadolu Isuzu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacım var, acaba nereden başlayabilirim? Teşekkürler.

 4. Merhaba, makaledeki Anadolu Isuzu İş İlanları hakkında bir sorum olacak. Başvurular ne zaman sona eriyor? İş başvurusu için neler gerekiyor? Detaylar hakkında daha fazla bilgi alabilir miyim? Teşekkürler!

 5. Merhaba Trakya Üniversitesi Makine mezunuyum. Cnc bilgim vardır vs gibi alanlarda firmada yer almak istiyorum.

 6. Merhaba endustri meslek lisesi motorlu araclar teknolojisi okudum mercedes bmw servisinde bakim onarim isciligi yapmistim önlisans mezunuyum makine teknikeriyim cnc operatorlugu yapiyorum uygun bir pozisyonda calismak istiyorum.

 7. selam yüzde 52 engelimvar engelli elaman alınıyormu ilk okul mezunuyu fizeksel ve zihinsel engelim yok pendik istanbulda oturuyorum taşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*