İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Isuzu Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Isuzu Personel Alımı

Isuzu birçok alanda üretim gerçekleştiren bir firmadır. Otomotiv sektörü önde olmak üzere birçok platformda üretim gerçekleştirmektedir. Isuzu personel alımı yaparken adayların yabancı dil bilgisini ön planda tutmaktadır.

Adaylar telefon, mail ve faks yoluyla şirketin insan kaynakları yetkililerine iş başvurusu yapabilirler. Firmanın personel alım ilanlarını, çalışma şartlarını ve Isuzu başvuru detaylarını alt başlıklardan inceleyebilirsiniz…

Isuzu Personel Alımı

Isuzu Çalışma Şartları

Isuzu eleman alımı başvurunuzun ilk değerlendirme aşamasından sonra kabul edilmesiyle birlikte belli tekliflerle karşılaşacaksınız. Firma yetkileri sizlere burada ücret ve çalışma şartlarınızı belirtecek. Beyaz yakalı çalışanlar için sağlık sigortası ve bireysel emeklilik hizmeti firma tarafından sağlanıyor. Ayrıca bazı pozisyonlarda kişilerin ferdi kaza sigortası da yapılıyor.

Firma bünyesinde ücretlendirme mantığı tüm çalışanlar için aynı. Bir yılda tüm çalışanlara 12 adet brüt maaş ödemesi yapılıyor. Bunun yanında tüm çalışanlara yılda 4 kez ikramiye veriliyor. Ocak ayında tüm çalışanlara performans ve iş güçlerine paralel olarak zam yapılıyor.

Şirket, başvurunuzda yer alan bilgilere ve yapılan mülakatlarda gösterdiğiniz başarıya göre sizleri firma içerisinde yer alan rütbe sistemine göre gereken mevkie yerleştiriyor. Isuzu çalışma şartları arasında firmanın çalışanlarının yüksek performans göstermesi durumunda en üst mertebeye varıncaya kadar transfer gerçekleştirilmesi de yer alıyor.

Isuzu İş İlanları

Isuzu iş başvuru formu açık pozisyonlara bağlı olarak aşağıdaki link üzerinden sunulmaktadır. Kendi hazırladığınız CV formatınızı bu adrese yükleyerek ilgili pozisyonlarda iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş ilanını dilerseniz herhangi bir şubeye giderek de sorgulayabilir, uygunsa buradan da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şube aracılığıyla yapılan müracaatlarda da, Isuzu iş ilanları için CV talep edilmektedir. Bu nedenle şubeye giderken, yanınızda çıktı formatında bir CV bulundurmanızı öneririz.

Isuzu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kendi web sitesi adresi üzerinden Anadolu Isuzu profiline girerek açık pozisyonlar arasından size uygunluk gösteren iş ilanına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Isuzu engelli alımı içinde yukarıda sayılan tüm başvuru olanakları geçerlidir. Engelli personel alımlarına diğer şu firmaların ilanlarına da göz atabilirsiniz: Hyundai, Mitsubishi Motors, Suzuki, Nissan.

Oldukça sosyal bir firma olan Isuzu, yılda 2 kez Kızılay için kan bağışı kampanyası başta olmak üzere birçok platformda sivil toplum örgütleriyle ortak çalışarak çalışmalarını sosyal boyutta sürdürmektedir.

Staj yapmak isteyen çeşitli düzey öğrencilere de bu firma çatısı altında olanaklar sunulmaktadır. Ayrıca şirket, sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmakta olduğu için açılacak olan pozisyonları bu platformlardan da takip edebilirsiniz.

2 Yorum

  1. ersin gündoğdu 29 Mart 2014

    selam yüzde 52 engelimvar engelli elaman alınıyormu ilk okul mezunuyu fizeksel ve zihinsel engelim yok pendik istanbulda oturuyorum taşekkürler

  2. Bayram Yılmaz 12 Haziran 2017

    Merhaba endustri meslek lisesi motorlu araclar teknolojisi okudum mercedes bmw servisinde bakim onarim isciligi yapmistim önlisans mezunuyum makine teknikeriyim cnc operatorlugu yapiyorum uygun bir pozisyonda calismak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir