Robotek Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Robotek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Robotek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Robotek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Robotek Personel Alımı ve İş İlanları

Robotek Personel Alımı

1996 yılında TÜBİTAK MAM Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde çalışmalarına başlayan Robotek Otomasyon Teknolojileri Ltd., bilgi birikimi ve endüstriyel tecrübesiyle, robotik ve hareket tekniği konularında endüstriyel ekipman satışı yapmakta ve yüksek teknolojili mühendislik çözümleri üretmektedir.

Robotek İş İlanları

Belirli bir büyüklüğe ulaşmış, kültürü çağdaşlığa, bilimsel ve teknik yöntemlere dayanmayan, hızla değişen rekabetçi pazar koşullarına göre şekillenmemiş bir firmanın sonradan kurumsallaşmaya çalışması önünde ciddi zorluklar olacaktır.

Amaç Robotek Otomasyon Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.’ni kurumsal olarak büyütmektir. Bu amaca ulaşabilmenin yolu doğru bir vizyona sahip olmak, misyonunu iyi belirlemek ve ortaya konan vizyona ulaşabilmek için doğru stratejileri ve değerleri benimsemekten geçer.

Yüksek vasıflı profesyonel kadrosuyla, teknik altyapısıyla, geniş ürün yelpazesiyle, stok olanaklarıyla ve uygun fiyatlarıyla, tek kaynaktan, projelendirme, üretim, işletmeye alma, satış, danışmanlık, servis ve destek faaliyetlerinde bulunmak.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Satış Mühendisi
Kocaeli
Başvur

Robotek Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*