İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kardemir Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kardemir Personel Alımı Yapacak

Kardemir’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kardemir bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kardemir personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Firma Hakkında

Temelleri 3 Nisan 1937 tarihinde atılan ve Türkiye’nin ilk entegre demir çelik fabrikası olan Karabük Demir Çelik Fabrikaları, 1995 yılında özelleştirilerek Kardemir adını almıştır.

Çalışanlarına yılda 12 maaş ve 4 ikramiye şeklinde ücret ödemesi yapan Kardemir, ayrıca bütün personellerine lojman, yemek ve servis imkânı sağlamaktadır. Personellerine 08.00 ile 17.00 arasında mesai uygulayan şirket, 9 saatin üzerinde çalışmak durumunda kalan personellerine fazla mesai ücreti ödemektedir.

Kardemir İş İlanları

Türkiye’de üretilmeyen ürünleri de üretmek, küresel rekabet gücüne sahip olmak ve en az 3 milyon ton ham çelik üretmek hedefiyle yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kardemir, internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanında şirketin hedefleri doğrultusunda özveri ve azimle çalışabilecek personeller için kadrolandırma yapılacağını belirtti.

Kardemir İş Başvurusu Formu

Kardemir iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Kardemir insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurular arasından kurum kriterlerine uygun olarak değerlendirilen başvuru sahiplerine geri dönüş sağlanmaktadır. Bu aşamadan sonra görüşülen personel adayları ile ikili anlaşmanın sağlanması halinde oryantasyon süreci ve buna bağlı olarak işe alım süreci başlatılmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

3 Yorum

  1. Fatih ÜNAL 3 Ocak 2017

    Merabalar Yasım 22 Karabükte İkametgah Etmekteyim Meslek Lisesi Elektrik Bölümünden Mezunum Uygun Görürseniz Kardemir Bünyesinde Çalısmak İstiyorum.. Numaram : 0542 725 26 02

  2. 0541 599 0078 31 Ocak 2017

    meraba yaşım 21 karabükte ikametgah etmekteyim meslek lisei makina tknolejileri torna fireze cnc belgem var ve mezunuyum uygun görürseniz kardemir bünyesinde calışmak istiyorum.numaram:0541 599 0078

  3. VeyseL Değirmenci 27 Temmuz 2017

    Selamun aleyküm endüstri meslek lisesi makine teknolojileri bölümü dalı 2013 mezunuyum askeden geldim kardemirin değerli kadrosunda bulunmayı canı gönülden istiyorum şahsımıda değerlendirmenize tabi tutarsanız çok memnun olurum 0543 510 96 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir