İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kardemir Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kardemir Alımı Yapacak

Kardemir’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Kardemir bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kardemir personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kardemir Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Türkiye’nin İlk Entegre Demir Çelik Fabrikasıyız; Temelleri 3 Nisan 1937 tarihinde atılan Türkiye’nin ilk entegre demir çelik fabrikasıyız. İlk yüksek fırınımız 9 Eylül 1939 tarihinde ateşlenmiş ve ilk Türk Demiri 10 Eylül 1939 tarihinde burada üretilmiştir. Her zaman bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Fabrikalar Kuran Fabrikayız; Bünyemizdeki çelik konstrüksiyon fabrikası ile ülkemizin dört bir köşesinde çok sayıdaki büyük endüstriyel tesisin proje, imalat ve montajını gerçekleştirdik. Ülkemizin endüstriyel atılımlarına öncülük ederek Türkiye’de “fabrikalar kuran fabrika” olarak tanındık, bu unvanla anıldık.

Kardemir İş İlanları

Kardemir’e iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kardemir Muhasebe Sorumlusu

Demir çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamız olan Kardemir’de çalıştırmak üzere muhasebe departmanında görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

 • 4 yıllık Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak. (işletme, iktisat,..)
 • Tek Düzen Hesap Planını Bilen,
 • Netsis muhasebe proğramını iyi derecede kullanabilen,
 • Mali Tablolara Hakim ve Raporlama yapabilen,
 • Genel Muhasebe Kayıtlarını Yapa Bilen,
 • Genel Muhasebe de en az 2 yıl tecrübesi olan,
 • Maliyet muhasebesini yapabilen,
 • B sınıfı ehliyeti olan,aktif araç Kullana bilen,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Word, Excel, Ofis proğramlarını iyi derece kullana bilen,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Denizli’de ikamet eden veya edebilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Bay / Bayan Çalışma arkadaşları aramaktayız.

Kardemir İş Başvurusu Formu

Kardemir iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kardemir’in iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

3 Yorum

 1. Fatih ÜNAL 3 Ocak 2017

  Merabalar Yasım 22 Karabükte İkametgah Etmekteyim Meslek Lisesi Elektrik Bölümünden Mezunum Uygun Görürseniz Kardemir Bünyesinde Çalısmak İstiyorum.. Numaram : 0542 725 26 02

 2. 0541 599 0078 31 Ocak 2017

  meraba yaşım 21 karabükte ikametgah etmekteyim meslek lisei makina tknolejileri torna fireze cnc belgem var ve mezunuyum uygun görürseniz kardemir bünyesinde calışmak istiyorum.numaram:0541 599 0078

 3. VeyseL Değirmenci 27 Temmuz 2017

  Selamun aleyküm endüstri meslek lisesi makine teknolojileri bölümü dalı 2013 mezunuyum askeden geldim kardemirin değerli kadrosunda bulunmayı canı gönülden istiyorum şahsımıda değerlendirmenize tabi tutarsanız çok memnun olurum 0543 510 96 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir