Tam Faktoring Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tam Faktoring personel alımı yapacak!

Tam Faktoring iş başvurusu yaparak sizde Tam Faktoring’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tam Faktoring personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tam Faktoring eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tam Faktoring insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kariyer Yönetimi

İyi bir faktoring şirketi müşterilerine her zaman iyi hizmet vermeli. Bunun için kendini sürekli geliştirmeli. Biz “Tam” olarak şirketlerin ve müşterilerin gelişiminin çalışanların gelişimiyle orantılı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle çalışanlarımıza iş başı eğitimler ve kişisel gelişim eğitimler vererek kariyer gelişimini destekliyoruz.

Böylece şirketimizi “Tam” olarak geliştiriyoruz.

Tüm bunların yanı sıra; çalışanlarımızın kariyer basamaklarında bir üst pozisyona çıkabilmesi için kurum içerisinde performans sistemi uyguluyoruz.

Performans sistemimiz; şirket hedefleri ve stratejileri ile bağlantılı, insan kaynakları uygulamaları ile entegre bir yapıya sahiptir.Hedefler objektif, ölçülebilir, ulaşılabilir, açık ve yıllık olarak verilmektedir. Bu performans sisteminde yöntem olarak kişiye özel performans karnesi oluşturuyor ve yılda 1 defa değerlendirme yapıyoruz.

İşe Alım Süreci

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin acil nakit ihtiyaçları karşılamak için güçlü bir sermayenin yanı sıra; şeffaf, yenilikçi ve kurumsal çözümleri en iyi şekilde yansıtan güçlü bir kadronun da olması gerektiğini düşünüyoruz. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış, kurum kültürüne uygun tecrübeli bir kadroyu “olmazsa, olmaz” görüyoruz.

Biz “Tam” olarak işe alım sürecimizi bu şekilde yönetiyoruz.

Kurumumuza yapılan başvuruları genel iş deneyimi ve eğitimi durumuna göre insan kaynakları birimi ve ilgili birim yöneticilerimizle değerlendiriyor ve adaylarla bireysel mülakat gerçekleştiriyoruz.

 

Genel başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*