Pimsa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pimsa’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Pimsa bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Pimsa personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Pimsa Personel Alımı ve İş İlanları

Pimsa Personel Alımı

Pimsa Poliüretan, 29 Temmuz 1975 tarihinde Robert Kolej mezunu arkadaş grubu tarafından kurulmuştur. Türk Otomotiv Sanayii’ne poliüretan parça üretimi yapan ilk şirketlerden biri olan Pimsa Poliüretan 1985 yılında Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınmıştır. 2011 yılında şirket ismi Pimsa Otomotiv A.Ş. olarak değiştirilmiş ve 2012 yılında da TOSB Organize Sanayi Bölgesi’ndeki mevcut modern tesislerine taşınmıştır.

Pimsa İş İlanları

Şirketimizde işe alım sürecinin temel amacı doğru işe doğru insan seçimidir. Şirketimize yapılan başvurularda açık pozisyonların, yetkinliklerin ve aranan niteliklerin birbiri ile uyumlu olması sağlanır. Online olarak sistem üzerinden yapılan başvurularda özgeçmişiniz incelenir.

İş tecrübesi, eğitim geçmişiniz, yabancı dil bilgisi gibi özelliklerle birlikte pozisyonun gerektirdiği niteliklerin örtüşmesi ile insan kaynakları, ilgili departman müdürleri ve genel müdür yardımcılarının katıldığı mülakatlarla aday değerlendirilir. Olumlu geçen mülakat sonrası aday uygun pozisyona yerleştirilir. Olumsuz geçen görüşmelerde ise geri dönüş yapılarak bilgi verilir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Satın Alma Mühendisi
Kocaeli
Başvur
Lojistik ve Planlama Ekip Lideri
Kocaeli
Başvur
Satınalma Ekip Lideri
Kocaeli
Başvur
Senior Project Specialist
Kocaeli
Başvur

Pimsa Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*