Adeka İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Adeka İlaç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Adeka İlaç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Adeka İlaç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Adeka İlaç Personel Alımı ve İş İlanları

Adeka İlaç Personel Alımı

ADEKA, 1956 yılında, genç Türkiye Cumhuriyeti’nin yetiştirdiği bir grup ilk kuşak aydın girişimci tarafından kurulduğu günden beri, misyonu doğrultusunda ve “önce insan” felsefesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluşundan itibaren benimsediği yüksek standartlar ile Türk ve dünya tıbbına hizmet etmeyi amaç edinmiş olan Adeka İlaç, insan sağlığına yönelik hizmetlerini daha üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.

Adeka İlaç İş İlanları

ADEKA’da “Önce İnsan” ilkesi doğrultusunda tüm çalışanlarımıza verimli bir biçimde çalışacakları, ilişkilerin karşılıklı saygıya ve güvene dayandığı bir ortam yaratma çabası içindeyiz.

Sürekli gelişim için en önemli unsurun sahip olduğumuz İnsan Kaynakları olduğunun bilincindeyiz. Amacımız, büyük başarıların altına ADEKA ailesi olarak hep birlikte imzamızı atmak ve şirketimizle birlikte yükselmektir.

Makale Yazarak Para KazanmakNo Pozisyonlar Lokasyon
1 Hammadde Tartım Sorumlusu Samsun
2 Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.)
3 Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı İstanbul (Tümü)
4 Ruhsatlandırma ve Pazar Erişim Uzmanı İstanbul(Avr.)
5 Makam Şoförü İstanbul(Avr.)
6 Bölge Müdürü Samsun
7 SAP ABAP Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
8 Ürün Müdürü İstanbul(Avr.)

Adeka İlaç Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*