Saran Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

saran-holding

Saran Holding personel alımı yapacak!

Saran Holding iş başvurusu yaparak sizde Saran Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Saran Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Saran Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Saran Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Medyadan hizmete, enerjiden havacılığa 8 ana sektörde yurt içi ve küresel piyasalarda, uluslararası düzeyde hizmet veren Saran Holding, dinamik ve gelişen bir grup olarak ülke ekonomisinin büyümesine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Saran Holding, 30 firması ve 3.000′in üzerinde çalışanıyla her zaman öncü konumunda, güvenilir bir tedarikçi olarak, etik değerlerden ve kaliteden ödün vermeyen bir vizyonla hizmet sunmaktır.

İnsan Kaynakları

SARAN, bir insanın vizyonuyla kurulmuş, yenilikçi girişimleri ve sağlam stratejileriyle sekiz farklı sektörde öncü konumuna yükselmiş bir şirket. Bu nedenle, insanların yaşama ve topluma değer katma potansiyelleri bizim en önemli kaynağımızı oluşturuyor.

İnsan kaynakları yönetiminde de gelişimimize önayak olan stratejik bakış açısını koruyor, yaptığı işten zevk alan, gurur duyan, değer yaratmak için çalışan kişileri bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

SARAN’da iş yaşamı, kişilerin varolan potansiyellerini heyecan verici hedeflerle geliştirmeleri, sorumluluk alarak ilerlemeleri ve yüksek performansların ödüllendirilmesi üzerine kurulu. Etik değerler, rekabetçi bakış açısı, yenilikçi fikirler ve başarı ise stratejimizin temelini oluşturuyor.

Kişisel gelişimini, şirketinin ve ülkesinin gelişimiyle bir tutan, başarmayı hedefleyen ve hedeflerini her an yükselten bir profesyonelseniz, Saran Holding’de aradığınız pozisyona sahip olmanız mümkün.

İş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*