Deloitte Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Deloitte’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Deloitte bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Deloitte personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Deloitte Personel Alımı ve İş İlanları

1845 yılında Londra İngiltere’de kurulan şirket muhasebe, vergi ve yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. 150’den fazla ülkede 334.000’den fazla çalışanı ile alanındaki en büyük markalardan birisi olan Deloitte, Dünya’nın en büyük 500 şirketinin neredeyse tamamına hizmet vermektedir. 175 yıldan fazla deneyimi ile ülkemizde de çalışmalarını sürdüren şirketin Türkiye’de yaklaşık 1.500 çalışanı bulunmaktadır. Ülkemizdeki faaliyetlerine 1986 yılında başlayan şirket, kullandığı teknoloji ve uzman kadrosu ile kısa zamanda ün kazanarak ülkemizin en büyük marka ve kuruluşlarına danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Deloitte İş İlanları

Dünya’nın en büyük markalarından biri olması sebebiyle oldukça fazla bir iş gücüne ihtiyaç duyan şirket sürekli olarak personel ve çalışan alımlarına devam etmektedir. Çeşitli kanallardan yayımladığı iş ilanlarına ek olarak resmi sitesi üzerinden de adaylara kariyer fırsatları sunan şirket, aynı zamanda öğrenciler için de çalışma ve staj olanaklarına sahiptir.

Denetçi
Son Başvuru Tarihi
27 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Adana, Ankar…
Aktüerya Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
26 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Vergi Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
28 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Ofis Görevlisi
Son Başvuru Tarihi
04 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara

Daha fazla Deloitte iş ilanı için tıklayın.

Dünya standartlarında bir insan kaynakları politikası bulunan şirkette, yine aynı şekilde üst düzey bir çalışma ortamına da sahip. Sadece yaptığı iş ile değil, çalışanlarına sunduğu fırsat ve olanaklarla da lider konumda olan Deloitte, çeşitli meslek gruplarından her türü adayın çalışmak isteyeceği bir marka.

Şirket aynı zamanda çalışanlarına yurt dışı kariyer fırsatlarının da kapılarını aralıyor. 1996 yılından günümüze kadar 100’den fazla çalışanını ABD. Avrupa ve Kanada’da bulunan ofislerine gönderen Deloitte, 18 aya kadar varan sürelerle bu ülkelerde yaşama ve gelişme imkanı sunuyor. Bunlara ek olarak kariyer planlaması ve performans yönetimi gibi destekler ile çalışanlarının her zaman arkasında duran şirket sahip olduğu ve olacağı insan gücünü sürekli olarak korumayı ve geliştirmeyi hedeflemektedir.

Nasıl Başvurulur?

Şirket iş başvurusunda bulunacak adaylar için oldukça çeşitli olanaklar sunmaktadır. Bu olanaklardan en hızlı ve kolay olanı ülkemizin en büyük kariyer portallarından bir tanesi olan kariyer.net adresini kullanarak iş başvurusunda bulunmak. Kariyer.net adresine sadece üye olup bir özgeçmiş yükleyerek şirketin güncel olarak yayında olan 30’a yakın pozisyonuna başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer platformuna ek olarak dilerseniz firmanın İstanbul Maslak’ta bulunan merkez ofisine giderek de iş başvurusunda bulunabilir veya firmanın resmî web sitesinde bulunan Online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Deloitte’nin kariyer sayfasında bulunan Şimdi başvurun butonuna tıklayarak da hızlı ve kolay bir şekilde başvuruda bulunmanız mümkün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*