Deloitte Personel Alımı ve İş İlanları 2020


deloitte

Deloitte personel alımı yapacak!

Deloitte iş başvurusu yaparak sizde Deloitte’ın gücünden güç alabilirsiniz. Deloitte personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Deloitte eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Deloitte insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Deloitte Touche Tohmatsu Deloitte, 140’a yakın ülkede, 700 ofiste, çalışmakta olan 150,000 personeli ile dünyanın en büyük muhasebe, denetim, vergi ve yönetim danışmanlığı hizmeti sunan uluslararası firmalarından birisidir.

Deloitte firmasında çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Deloitte Hakkında

Deloitte, dünya çapında birbirinden bağımsız firmalarda çalışan binlerce profesyonelin birbirleriyle işbirliği içinde denetim, danışmanlık, kurumsal finansman, kurumsal risk yönetimi ve vergi ile ilgili hizmetleri müşterilerine sunduğu bir markadır. Bu firmalar, İngiltere mevzuatına göre kurulmuş olan Deloitte Touche Tohmatsu Limited’in (“DTTL”) üye firmalarıdır. Her bir DTTL üye firması belirli bir coğrafi bölgede hizmet sunmaktadır ve faaliyet gösterdiği ilgili ülke ve/veya ülkelerin kanunlarına ve mesleki düzenlemelerine tabidir.

Her bir DTTL üye firmasının yapısı yerel kanunlar, düzenlemeler, ülkelere özgü uygulamalar ve diğer faktörlere göre belirlenmiştir ve faaliyet gösterdikleri bölgelerdeki iştirakleri, bağlı şirketleri ve diğer yasal varlıkları aracılığıyla bu profesyonel hizmetlerin verilmesini sağlamaktadır. Belirtilen tüm hizmetler her DTTL üye firması tarafından sunulamadığı gibi, bazı hizmetler genel muhasebe kuralları ve düzenlemeler gereği denetim müşterilerine de sunulamayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*