Tei Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tei’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Tei  bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tei  personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tei Personel Alımı ve İş İlanları

Tei Personel Alımı

1987 yılında ilk motor ve motor parçalarının üretim ve sevkiyatını gerçekleştiren TEI, aradan geçen yıllar içerisinde uçak motor parça ve modül üretimi, montaj ve test teknolojisinin ülkemize transferini gerçekleştirmiş; ayrıca uluslararası standartta, güvenilir, yüksek kaliteli üretimiyle kendini global pazarlarda kanıtlamıştır.

Tei İş İlanları

Türkiye’de ve dünyada kalıcı bir uçak motor endüstrisi oluşturmak için 1985 yılından bu yana durmadan çalışıyor, üretiyor, büyüyor ve ilerliyoruz. Savunma sanayii ve havacılık sektörünün önde gelen kuruluşlardan olan TEI’de çalışmak sana, bir işe sahip olmanın çok ötesinde; sınırların olmadığı bir yolculuğun kahramanı olma fırsatını sunuyor.

Tei Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. İşitme engelliyim, yüksekokul mezunuyum büroda çalışabilirim.Sizlerle çalışmak isterim.İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*