Baykar Savunma Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Baykar Savunma’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Baykar Savunma bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Baykar Savunma personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Baykar Savunma Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Savunma Sanayi
Kuruluş Yılı 1986
Çalışan Sayısı 750
Web Sitesi https://www.baykarsavunma.com/
Açık Pozisyon 2

Baykar Savunma Personel Alımı

1986’ten bu yana Türkiye’nin teknolojik olarak bağımsızlaşması amacıyla yerli ve milli üretimden yana çalışan Baykar, geçtiğimiz 35 yıl içinde Türkiye’de savunma ve havacılık alanında dönüşüm yaratacak bir ivmenin öncüsü haline geldi.

Baykar Savunma İş İlanları

İnsansız Hava Aracı alanında özgün tasarım ve yerli üretimiyle Milli Teknoloji Hamlesi’nin öncü oyuncularından biri olan Baykar’da, Türkiye’nin en parlak mühendisleri arasına katılabilirsiniz.

Yetkin, dinamik, gelişim odaklı mühendislerimiz ve kurumsal yöneticilerimizle takım ruhunun güçlü olduğu hedef odaklı bir kariyer imkanını yakından tecrübe edebilirsiniz. İşbirliğini, verimliliği ve üretimi arttırmak amacıyla koordinasyon ve uyum içerisinde çalışan takımlar; takım ruhunun, sürekli öğrenme ve gelişim olanağının sağlandığı bir çalışma ortamında Ar-Ge ve üretim faaliyetlerini yürütmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.)

Baykar Savunma Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*