EMR Fermuar Personel Alımı ve İş İlanları 2022

emr-fermuar-personel-alimi

EMR Fermuar personel alımı yapacak!

EMR Fermuar iş başvurusu yaparak sizde EMR Fermuar’ın gücünden güç alabilirsiniz. EMR Fermuar personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan EMR Fermuar eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. EMR Fermuar insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:Fermuar ,Tekstil ve Aksesuar faaliyetlerine ilk kez 1986 yıllında başlamış olup,1994 yılında beylikdüzündeki fabrikasında ilk fermuar imalatını gerçekleştirmiştir.

1996 yıllında Hadımköyde kurduğu 10.000 metrekarelik fabrika binasında fermuar üretimini devam ettirmişir. .2005 yılına gelindiğinde ise  kapasite artırımı için gereken ortamı sağlamak üzere kurduğu ikinci fabrika binasıyla 15.000 metrekare kapalı alna ulaşarak üretimini güçlendirmiştir.

250 kişilik profesyonel ve tecrübeli kadrosu, müşteri memnuniyeti için yarışan, yenilikçi, proje üretebilen, eğitimli ve eğitilmeyi seven, takım ruhuna uygun çalışmayı hedef edinmiş kişilerden oluşmuştur.

Fermuar siparişlerini müşterilerimizin yerine başından sonuna kadar takip edebilen planlama kadromuz sizlere aksesuar sıkıntısı yaşatmamayı hedef almıştır.

Sonsuz renk kapasiteli şerit boyahane departmanımızda renkleriniz en hassas şekilde onaylanıp, renk haslıkları testlerinde geçirilerek sizlere ulaştırılır. EMR bünyesindeki 750  renk kapasiteli EMR renk kartelası, sektördeki en fazla renge sahip renk kartelası olması nedeniyle  EMR’yi diğer firmalardan ayırmaktadır.

Elcik tasarım ve çizimlerinde çalışan profesyonel kadromuz , elcik ve aksesuarlarınızı üç boyutlu programlarda çizmekte ve bünyemizdeki CNC pantoğraflarda kalıplarını yapabilmektedir.

EMR Fermuar naylon şeritlerini kendi bünyesinde dokuyup dikebilecek teknoloji de sahiptir. Araştırıcı ve geliştirici bir kadroyla çalışan EMR Fermuar anti bakteriyel fermuar ile su itici fermuarı da yapabildiği ürünleri arasına katmıştır.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*