İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pegasus Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Pegasus Personel Alımı Yapacak

Pegasus’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Pegasus bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Pegasus personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Pegasus iş başvurusu

Firma Hakkında

Büyük hava yolu firmalarından olan Pegasus personel alımı yapacağını açıkladı. Pek çok pozisyonda Pegasus eleman alımı yapacağı ile ilgili bilgiler verildi.

Öğrenci pilot, şoför, teknik eğitmen, ekipman bakım onarım uzmanı gibi farklı alanlarda alım yapacağı ile ilgili açıklama yapan Pegasus iş ilanları Türkiye geneli başvurulara açık olduğundan dolayı hemen her şehirden alım yapılabiliyor.

Pegasus işçi alımı ile ilgili yapılan açıklamada yılın çeşitli dönemlerinde eleman açığı nedeniyle alımlar yapıldığını ve meslek edinmek isteyen pek çok gencin de başvuru yapabileceği söylendi.

Pegasus’un köklü bir hava yolu firması olmanın yanında hava kurye hizmeti sunmasından dolayı da eleman alımı yapacağı yönünde açıklamalar yapıldı.

Pegasus iş ilanı görüntülemek isteyen kişilerin internet üzerinden araştırma yaparak ilandaki özelliklere uygun olup olmadıklarına bakmaları gerekiyor.

Pegasus insan kaynakları tarafından yapılan acıkamaya göre Pegasus ile çalışmak isteyen kişilerin gerekli şartlara uyması gerekiyor.

Düzenli çalışma saatlerine ve yüksek maaşlara sahip olan Pegasus engelli personel alımı da yaparak engelli kişilerin de iş hayatına kazandırılması projesinde yerini alıyor.

Oldukça rahat bir çalışma ortamı ve ilerlemeye açık bir iş hayatı olmasından dolayı bu havayolu şirketi ile çalışanlar memnun kalıyor.

Pegasus İş İlanları

Pegasus iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin gerekli şartları taşıması gerekiyor. Yaş kriteri, eğitim durumu ve daha önceki çalışmaların listelenmesi gibi istekler doğrultusunda çeşitli belgelerin hazırlanması gerekebiliyor.

Pegasus iş başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurularak gerekli makamlara ekleri ile birlikte gönderilmesi gerekiyor.

Açık Pozisyonlar

 • Filo Yönetim Uzmanı
 • Misafir Destek Elemanı
 • Bütçe Raporlama Uzmanı
 • Finans Analiz Uzmanı
 • Tecribeli Kabin Memuru
 • Uçak Mühendisi
 • Mekanik Teknisyeni
 • İşçi
 • Ağ Uzmanı

Pegasus İş Başvurusu Formu

Türkiye’de havacılık sektörünü değiştiren Pegasus Hava Yolları, 5 bin kişilik deneyimli kadrosu, üstün emniyetli ve kalite anlayışıyla sunduğu uygun fiyatlı hizmetleriyle Türkiye’nin lider düşük maliyetli hava yoludur.

Türkiye’nin en genç filosuna sahip Pegasus ailesine katılmak ister misin? Airbus ve Boeing filomuza katılmak için alttaki başvuru adımlarını takip et!”

Genel başvuru için buraya, pilotluk başvuruları için buraya tıklayın.

Pegasus İnsan Kaynakları olarak hedefimiz: Pegasus ‘un başarısını sürdürülebilir kılmak ve daha da ileri noktaya taşımak amacıyla adil, şeffaf, duyarlı, yenilikçi insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları hayata geçirmektir.

Pegasus İnsan Kaynakları stratejimiz; faaliyet gösterilen havacılık sektöründe herkesin çalışmak istediği bir şirket olmaktır.

4 Yorum

 1. ekremtatlı 9 Mayıs 2014

  gunaydın ben pekasus ucak calısmak ıstıyorum cevap beklıyorum

 2. mustafa ayvaz 10 Ocak 2015

  pegasuz çalışmak istiyorum 0536 420 08 53

 3. İRFAN 15 Ocak 2015

  Şöför vb isler

 4. hüseyin 2 Şubat 2015

  ben adanadan hüseyin cebebi yer hizmetlerinde 1 yılı calıştım iş tercübem var lise mezunuyum pegasus yer hizmetlerinde calışmak istiyorum 05469105797

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir