Teknokar Savunma Sanayi Personel Alımı 2022

Teknokar Savunma Sanayi’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Teknokar Savunma Sanayi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Teknokar Savunma Sanayi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Teknokar Savunma Sanayi Personel Alımı

Teknokar Savunma Sanayi Personel Alımı

Teknokar 2004 yılında savunma, havacılık ve uzay sanayine hizmet vermek için kurulmuştur. Teknokar savunma, havacılık ve uzay sanayi için askeri harnes üretimi yapmaktadır. Teknokar kurulduğu günden bu güne her daim öncelikle müşteri ve verimlilik odaklı üretimi benimsemiştir.

Bu sayede müşteri portföyünü de genişleterek savunma, havacılık ve uzay sanayinde iş ortaklarına en iyi ve en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Teknokar Savunma Sanayi İş İlanları

Teknokar İnsan Kaynakları Politikası; Türk Savunma sanayindeki öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, paydaşlarının beklentilerini karşılayan, çalışana değer veren, değişime açık, sektöründe lider bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının bilgi, eğitim ve tecrübesinden güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

Teknokar Savunma Sanayi Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*