7 Mart Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

7 Mart Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. 7 Mart Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve 7 Mart Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hasta ve hasta yakınlarına ilgili bir şekilde yaklaşan 7 Mart Hastanesi, üstün nitelikle ekipleriyle hasta memnuniyetini sağlamak üzere hizmet vermektedir. Osmaniye/Kadirli’de bulunan kurum tam teşekküllü ambulansları, acil servisi ile her zaman hazırdır.

Çağdaş bilgi ve teknolojiden yararlanan 7 Mart Hastanesi çalışanlarının, hastalarının ve tüm paydaşlarının beklentilerini göz önünde tutmaktadır.  Güler yüzlü şekilde hizmet veren kurum son teknolojiden yararlanmaktadır. Her gün büyümesini sürdüren 7 Mart Hastanesi, içerisinde birçok servis bulundurmaktadır. Yılın farklı zamanlarında personel alımları yapılmaktadır.

7 Mart Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

7 Mart Hastanesi İş İlanları

7 Mart Hastanesine iş başvurusu yapmak için çok sayıda yöntem vardır. Kurum kendi sitesi üzerinden başvuru fırsatı da sunulmaktadır. Bunun için yalnızca üst sekmeden kurumsal alanına gelerek, alta doğru genişleyen kategorilerden iş başvurusunu seçmek gerekir. Ardından karşınıza gelen formda,

http://www.yedimarthastanesi.com/is-basvurusu

  1. Ad – Soyadı,
  2. İl,
  3. Telefon,
  4. Cinsiyet,
  5. Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası,
  6. E-mail adresi,
  7. Doğum tarihi,
  8. Öğrenim durumu,
  9. Pozisyon,
  10. Üniversite ve bölüm,

Gibi tüm alanların doldurulması ardından da gönder butonunun kullanılması gerekir. Ardından yetkililerin haber vermesini beklemek yeterlidir.

Özel 7 Mart Hastanesi Personel Alımı

7 Mart Hastanesi içerisinde çok sayıda birim vardır. Bunlardan bir kısmı Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Üroloji ve Kulak Burun Boğaz gibidir. Bunun haricinde de departmanlar vardır. Dolayısıyla alım yapılan çok sayıda pozisyon mevcuttur.

7 Mart Hastanesi özel olduğu için iş ilanlarını da kariyer siteleri üzerinden yayınlamaktadır. Bunlar gereksinimlerine göre şekillendiği için yılın farklı zamanlarda, değişik pozisyonlara yönelik olabilmektedir. Dolayısıyla sürekli takip edilmesi gerekir.

İlanlar yayınlandıktan sonra kariyer siteleri üzerinden başvuru işlemleri de yapılabilmektedir. Ardından tek yapmanız gereken, kurumun size dönüş yapmasını beklemektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*