25 Aralık Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

25 Aralık Devlet Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. 25 Aralık Devlet Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve 25 Aralık Devlet Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gaziantep ilinde sağlıkta modern çözümler sunan 25 Aralık Devlet Hastanesinin temelleri 1956 yılına kadar uzanmaktadır.  1967’de hizmete girmiş olup 1968 yılında hastane olarak tanınmıştır. 2005 yılında ise günümüzdeki adını almıştır.

Güncel, çağa uygun ve etkin hizmet veren kurum, son teknoloji sahibi ekipmanlarıyla modern tedavi uygulamaktadır. Araştırmacı, bilimsel ve üretken yapısıyla hizmetlerini sürekli geliştirerek, profesyonel servisler sunmaktadır. Kurum sürekli gelişmekte olup bu kapsamda yeni personel ihtiyaçları da ortaya çıkmaktadır. Bu açıdan farklı dönemlerde iş ilanları açılmaktadır.

25 Aralık Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

25 Aralık Devlet Hastanesi İş İlanları

Her iş ilanında aranan bazı koşullar bulunmaktadır. Dolayısıyla 25 Aralık Devlet Hastanesinde çalışmak istiyorsanız, bunlar yerine getirilmelidir. Kuruma yapılacak olan personel alımlarında genel anlamda şu gibi şartlardan bahsedilebilir;

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  2. 18 yaşını bitirmek
  3. Bir suçtan dolayı hüküm almamak
  4. Askerliğini yapmış ya da 2 sene tecil ettirmiş olmak
  5. Müracaat edilen bölümün gerekli şartlarını sağlamak
  6. Vardiyalı sistemde çalışabilmek

Bunlara ek olarak her pozisyon da bazı özel şartlara sahiptir. Başvuru öncesinde hepsi dikkatli şekilde değerlendirilmelidir.

25 Aralık Devlet Hastanesi Personel Alımı

25 Aralık Devlet Hastanesi bir devlet kurumudur. Bu sebeple alımlar da bu kapsamda gerçekleşmektedir. Başvurmak isteyen adayların İŞKUR’un kamu memur alım ilanları ve kurum dışı kamu işçi alımı duyurularını incelemesi gerekir. Aynı şekilde Resmi Gazete ile hastanenin kendi sayfası takip edilmelidir.

Başvurular da ilanlarda olduğu şekilde, eksiksiz ve belirtilen tarihlerde yapılmalıdır. Kurum alımları yılın farklı zamanlarında gerçekleştirebileceği için güncel takip edilmelidir. Söz konusu ilanlar farklı pozisyonlara yönelik olabilir. Eğer tüm şartlar yerine getiriliyorsa başvurulmalıdır. Ardından gerekli aşamalar tamamlandıktan sonra işe girilebilir.

https://gaziantep25aralikdh.saglik.gov.tr/

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*